Co se děje?

Pozvánka na 24. zasedání zastupitelstva SMO

Čtyřiadvacáté zasedání zastupitelstva statutárního města Opavy se uskuteční ve středu 9. srpna 2017 od 16 hodin v budově Hlásky v zasedací místnosti rady v přízemí vlevo.
Permanentka umožní vstup na fotbal, hokej i basket

Od 1. srpna bude možné v Turistickém informačním centru zakoupit permanentku s názvem Opava fandí. Ta bude majitele opravňovat ke vstupu na domácí utkání A družstev mužů fotbalového, basketbalového a hokejového klubu.
Startuje další kotlíková výzva v Moravskoslezském kraji

Žádosti o kotlíkovou dotaci začne kraj přijímat 5. září 2017 v 10 hodin. Už od čtvrtku 29. června 2017 si však zájemci o nový ekologický kotel mohou začít připravovat elektronickou žádost na adrese https://kotliky.msk.cz/.
Zrušení soutěže o prodej akcií SFC Opava

Statutární město Opava se na základě rozhodnutí zastupitelstva ze dne 19. června rozhodlo zrušit veřejnou soutěž o nejvýhodnější nabídku na koupi akcií Slezského fotbalového clubu Opava a.s.
Opava zažije léto plné zábavy

Opavské léto zábavy je nový název pro Opavské kulturní léto, které letos zaznamená hned několik změn. Z Dolního náměstí se dění přesune do nejrůznějších koutů města. Ožije prostor za Slezankou, Ptačí vrch či koupaliště.
Výzva pro zájemce o prodej - Vánoční trhy Opava 2017

Město hledá prodejce na Vánoční trhy Opava 2017 na Dolním náměstí a na předvánoční prodej punče a občerstvení na Horním náměstí. Termín pro podání nabídek a přihlášek k prodeji je 14. 7. 2017 do 12 hodin.
Hlasujte, které problémy má řešit radnice

Až do konce července můžete hlasovat o tom, které z 10 předvybraných problémů má řešit vedení města Opavy. Každý může dát dva hlasy. Anketa se koná v rámci Fóra Zdravého města.
Pozvánka na 23. zasedání zastupitelstva SMO

Třiadvacáté zasedání zastupitelstva statutárního města Opavy se uskuteční v pondělí 19. června od 9 hodin v Kulturním domě Na Rybníčku. Dotazy, připomínky a podněty občanů města se budou projednávat od 13 do 13.30 hodin.
Máte zajímavou sbírku? Nenechávejte si ji jen pro sebe

Vlastníte soukromou sbírku předmětů, kterou jste ochotni příležitostně zpřístupnit i veřejnosti? Pak se ozvěte Turistickému informačnímu centru Opava (TIC), které mapuje takováto „Domácí muzea".
Město pronajme byty

Opavská radnice nabízí zájemcům o bydlení 5 volných bytů v městských domech. Otevírání obálek s žádostmi se uskuteční v zasedací místnosti rady města v přízemí Hlásky 10. července ve 14 hodin.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 31