Co se děje?

Opava v pohybu se ruší

Akce Opava v pohybu, která se měla uskutečnit v sobotu 23. září, se z důvodu nepříznivé předpovědi počasí bohužel ruší! V případě stanovení náhradní termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.
Křižovatka u Bredy se změní v okružní

Křižovatka ulic Nákladní x Oblouková x Rybářská se v brzké době promění v okružní. Práce mohou probíhat pouze za příznivého počasí. O termínu jejich zahájení vás budeme informovat.
Kniha Tajemná Opava už je v prodeji

V Knihovně Petra Bezruče byla v rámci festivalu Bezručova Opava slavnostně pokřtěna kniha Tajemná Opava autorky Lucie Seifertové. V Křížkovského sadech je zhlédnutí také výstava na motivy knihy, vytvořena byla i desková hra.
Hasiči si připomenou 80 let od úmrtí svého zakladatele

Kylešovice čeká velká hasičská sláva. V rámci připomínky 80 let od úmrtí zakladatele místních hasičů, druhého českého sboru ve Slezsku, se v sobotu 23. září uskuteční průvod hasičských praporů a vzpomínkový pietní akt.
Volba prezidenta České republiky v roce 2018

Na této stránce budeme průběžně zveřejňovat informace k volbě prezidenta České republiky v roce 2018. Ta se má uskutečnit v lednu. Najdete zde potřebné dokumenty i odkazy.
Dopravní podnik zve na den otevřených dveří

Areál společnosti MDPO na adrese Bílovecká 98 si můžete včetně techniky prohlédnout ve čtvrtek 28. září. K vidění budou i historická vozidla, pro děti jsou připraveny atrakce.
Hra Křížem krážem staletími pobaví a seznámí s historií Opavy

V rámci oslav letošních Dnů evropského dědictví v Opavě byla spuštěna hra – quest „Křížem krážem staletími“. Jedná se hru ve stylu hledačky – šipkované, kdy se zájemci s pracovním listem vydají na cestu historickým centrem města, hledají indicie a luští tajenku.
Informace k volbám do Poslanecké sněmovny 2017

V souvislosti s blížícím se termínem konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky ve dnech 20. října od 14 do 22 hodin a 21. října od 8 do 14 hodin vám přinášíme základní informace.
Kampaň na podporu cestování MHD

Od 1. září bude cestující v různých formátech oslovovat kampaň s názvem Máte Hromadu Důvodů, která si klade za cíl přivést lidi k cestování městskou hromadnou dopravou namísto automobilů.
Dopravní podnik hledá dopravně-technického náměstka

Ředitel městského dopravního podniku Opava vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici dopravně-technický náměstek/náměstkyně této společnosti. Přihlášky je možné zasílat do 15. září.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 32