Co se děje?

Hledáme prodejce občerstvení na akci Město vítá léto

Opavské léto zábavy letos odstartuje akcí Město vítá léto, která proběhne 24. června v parku za Slezankou. Návštěvníkům bychom rádi nabídli pestrý sortiment občerstvení, proto hledáme zájemce o jeho prodej.
Přejezdy se budou opravovat, omezí to dopravu

Několik železničních přejezdů mezi Opavou a Skrochovicemi čekají opravy. Ty se uskuteční koncem dubna a budou mít krátkodobý vliv na dopravu. V přehledu najdete termíny, kdy budou přejezdy pro dopravu uzavřeny.
Pozvánka na 22. zasedání zastupitelstva

22. zasedání zastupitelstva se uskuteční v pondělí 24. dubna 2017 od 9 hodin v Kulturním domě Na Rybníčku v Opavě. Občané Opavy mohou se svými dotazy, náměty a připomínkami vystoupit od 13:00 do 13:30.
Uzavření části Hradecké ulice

Z důvodu opravy silnice je do 2. května uzavřena Hradecká ulice, a to od křižovatky s Rooseveltovou po křižovatku s ulicí Horní hráz. Objízdná trasa je po tzv. jižním obchvatu a přes ulice Bíloveckou a Jánskou.
Město pronajme obchod v ulici Mezi Trhy

Město pronajme bývalou prodejnu BON BON v ulici Mezi Trhy. Jedná se o prostory po nedávné rekonstrukci umístěné v těsné blízkosti centra Opavy. Nabídky k pronájmu můžete podávat do 15. 5. 2017.
Farmářské trhy na Dolňáku startují 21. dubna

Letošní farmářské trhy začínají na Dolním náměstí 21. dubna a poběží ve stejném provozním režimu, jako tomu bylo v letech minulých, tedy každou středu, pátek a sobotu, až do 11. listopadu.
Výstupy na městskou věž Hláska

Nevšední pohled z městské věže na Opavu a její okolí se vám nově nabídne už od začátku dubna. Prohlídky začnou 1. dubna a potrvají do konce září, a to každou sobotu v době od 10 do 17 hodin.
Příjem žádostí k předškolnímu vzdělávání

Žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2017/18 do mateřských škol zřizovaných Statutárním městem Opava je možno podat ve dnech 2. a 3. května 2017 v době od 8 do 16 h.
Město pronajme byty

Radnice nabízí k pronájmu čtyři volné byty v městských domech v centru města. Prohlídky proběhnou 15.3. a 29.3., začínají vždy v 9.00 na adrese Hrnčířská 4. Obálky s nabídkami se budou otevírat ve středu 5. dubna ve 14 hodin.
Výzva k předkládání žádostí o příspěvek na obnovu památek

Ministerstvo kultury a město Opava vyhlašují výzvu k předkládání žádostí o finanční příspěvek pro program Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností na rok 2017. Žádosti je možné zasílat do 24. dubna.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 30