Co se děje?

Řidičský průkaz vám v pátek 29. června nevyřídí

V souvislosti s přechodem na nový systém vydávání řidičských průkazů nebude možno v pátek 29. 6. přijímat žádosti o vydání nového řidičského průkazu, případně vydání nového řidičského průkazu za odcizený, ztracený, poškozený.
Novinky ve vydávání občanek, cestovních pasů a řidičáků

Několik novinek přináší novely zákona v souvislosti s vydáváním řidičských a občanských průkazů, ale i cestovních dokladů. Všechny začnou platit od 1. července. Na řidičák například nebudete potřebovat fotografii, občanky budou mít čip.
Areál na ulici Přemyslovců je na prodej

Statutární město Opava nabízí k prodeji areál v Jaktaři na ulici Přemyslovců. Prohlídka nemovitosti proběhne 11. července ve 14 hodin, případně se lze dohodnout i na jiném termínu.
Výzva pro prodejce na vánoční trhy

Vánoční trhy Opava budou letos probíhat od 25. listopadu do 23. prosince. Zájemci o pronájem stánků mohou podat své nabídky do 31. července. Na Dolním náměstí bude 29 stánků.
Olympic a Horkýže Slíže zahájí léto zábavy

Město Opava opět pořádá v rámci zahájení Opavského léta zábavy akci „Město vítá léto 2018“. Vzhledem k velkému ohlasu v loňském roce je letos akce naplánována na dva dny, a to na pátek a sobotu 22. a 23. června.
Pomozte nám vyplnit pocitovou mapu horka

Radnice chce vytipovat místa, kde je v létě velké horko a kde by se mohla různými opatřeními (zeleň, přístřešky atd.) snížit teplota. Pomozte nám tato místa najít jednoduchým vyplněním pocitové mapy horka.
Hledáme správce operačního systému

Magistrát města Opavy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa správce operačního systému odboru informatiky. Termín ukončení příjmu přihlášek: 25. června 2018, předpokládaný nástup: 1. srpna 2018.
Na sběrný dvůr nově i v sobotu odpoledne

Technické služby Opava na základě podnětů občanů navrhly změnit sobotní pracovní dobu sběrného dvoru na ulici Přemyslovců. Od 2. června zde bude zrušena provozní doba dopolední, otevřeno bude naopak odpoledne, a to od 13 do 16 hodin.
Výzva pro prodejce – Opavské léto zábavy

Statutární město Opava hledá prodejce na čtyři akce zařazené do Opavské léta zábavy 2018. Tyto akce se uskuteční v červenci a srpnu. Nabídky můžete posílat do pondělí 4. června do 12 hodin.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 35