Co se děje?

Hledáme prodejce občerstvení na akci Město vítá léto

Opavské léto zábavy letos odstartuje akcí Město vítá léto, která proběhne 22. a 23. června v parku za Slezankou. Proto hledáme zájemce o prodej občerstvení. Nabídky můžete posílat do 1. března do 12 hodin.
Dukelská kasárna hledají investory

Zastupitelé na svém zasedání 12. února schválili zveřejnění Výzvy k podávání návrhů řešení revitalizace části areálu bývalých Dukelských kasáren. Návrhy je možné zasílat do 20. dubna.
Czech POINT funguje na Krnovské i na Hlásce

V průběhu roku 2017 došlo ke zprovoznění druhého pracoviště Czech POINT na opavském magistrátě - kromě kontaktního místa v kanceláři č. 204 budovy B na Krnovské 71 jsou služby nyní poskytovány i na podatelně na Hlásce.
Město pronajme byty

Opavská radnice nabízí zájemcům o bydlení 2 volné byty o velikosti 1+0 v městských domech, a to v domech na Hrnčířské ulici. Obálky s nabídkami se budou otevírat 5. března.
Změna systému vítání narozených občánků

Kvůli novému evropskému nařízení GDPR musíme změnit systém zasílání pozvánek k vítání občanků. Nově o to rodiče dětí s trvalým bydlištěm v Opavě budou muset sami požádat.
Bufet v Městských lázních je k pronájmu

Město vyhlásilo záměr pronájmu nebytového prostoru, který sloužil jako bufet v Městských lázních. Prostory o výměře 21 m2 se nacházejí se ve 2. nadzemním podlaží budovy na adrese Zámecký okruh 38/4.
Plánované investiční akce na rok 2018

Přinášíme vám stručný přehled investičních akcí, které byly zastupitelstvem 12.února 2018 schváleny k realizaci na letošní rok. Celkově je na ně v rozpočtu města vyčleněno téměř 226 milionů korun.
Chcete získat popelnici na bioodpad? Stačí vyplnit přihlášku

Na jaře 2018 začne fungovat oddělený sběr a svoz biologicky rozložitelných odpadů přímo od domů a to v oblastech, kde je prováděn svoz popelnicových nádob (nikoliv kontejnerů). O popelnici na bioodpad je třeba zažádat vyplněním přihlášky.
Přijímáme nominace na Cenu Petra Bezruče

Kdo by se měl stat držitelem Ceny Petra Bezruče za letošní rok? Své kandidáty můžete přihlásit i vy, a to do konce března. O udělení pak rozhodnou zastupitelé. Součástí ocenění je finanční odměna ve výši 50.000 Kč.
Podpora obnovy kulturních památek na rok 2018

Výzva k předkládání žádostí o finanční příspěvek v rámci dotačního programu Ministerstva kultury České republiky Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností pro letošní rok.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 33