Co se děje?

Město prodává objekt na ulici Milady Horákové

Město vyhlásilo záměr prodeje pozemku parc. č. 2370/79, zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je budova na adrese Milady Horákové. Nabídky budou přijímány do 31. 7. do 13 hodin.
Městská policie Opava hledá nové strážníky

Máte zájem pracovat u Městské policie v Opavě? Chcete se jako strážníci podílet na dohledu nad veřejným pořádkem a bezpečností v našem městě? Přihlaste se do výběrového řízení.
Nechte si zdarma vyšetřit znaménka

V rámci akce Spolu proti melanomu si mohou všichni zájemci nechat zdarma vyšetřit podezřelé pigmentové skvrny a znaménka. Speciální stan vyroste ve čtvrtek 25. května od 10 do 17 hodin na Horním náměstí.
Technické služby otevírají dveře veřejnosti

Zajímá vás, jak se pracuje v technických službách? V sobotu 27. května máte jedinečnou možnost projít si prostory společnosti Technické služby Opava s. r. o na Těšínské ulici a to od 10 do 17 hodin.
Pořadí uchazečů o městské byty

Rada města schválila na svém zasedání 26. dubna pořadí uchazečů o nájem městských bytů. Jejich seznam je seřazen dle výše nabízeného měsíčního nájemného za 1 m2 podlahové plochy konkrétního uvolněného bytu.
Vize za Slezanku

Během jara má veřejnost možnost zapojit se do diskuze o budoucím využití městského bloku obchod­ního centra Slezanka. Na toto strategické území nechává město vypracovat urbanistickou studii, která navrhne jeho budoucí využití.
Město chce prodat podíl ve fotbalovém klubu

Město Opava je majoritním akcionářem společnosti Slezský fotbalový club Opava, na dvoutřetinový podíl nyní hledá kupce. Minimální kupní cena byla stanovena na 50 milionů korun.
Pronájem obchodu na Hrnčířské ulici

Statutární město Opava nabízí k pronájmu prostory sloužící podnikání na adrese Hrnčířská 13 v Opavě. Výměra prostor je 35,68 m2. Nabídky k pronájmu můžete podávat do 15. 5. 2017.
Hledáme prodejce občerstvení na akci Město vítá léto

Opavské léto zábavy letos odstartuje akcí Město vítá léto, která proběhne 24. června v parku za Slezankou. Návštěvníkům bychom rádi nabídli pestrý sortiment občerstvení, proto hledáme zájemce o jeho prodej.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 30