Hláska

Hláska 05/2017

V květnové Hlásce se dočtete o návštěvě knížete Hanse Adama II., kteří pedagogové byli oceněni za svou práci či o anketě týkající se prostoru za Slezankou. Ta si klade za cíl zjistit názory občanů. Nechybí pozvánky na zajímavé akce jako Den dětí, Otevírání turistické sezony, majáles, Opavský páv, Janáčkův máj. Ve zpravodaji se rovněž dozvíte o sportovních událostech pro širokou veřejnost (na snímku foto ze Silesia Bike Marathonu).
Hláska 04/2017

V novém vydání Hlásky je připraven přehled dubnových akcí, které pro vás připravuje město Opava: velikonoční a farmářské trhy, festival Další břehy i oslavy Dne Země. Dozvíte se také, jaké proběhnou či proběhly investiční akce. Nechybí ani spousta dalších kulturních pozvánek či zpráv ze školství.
Hláska 03/2017

V nové Hlásce si můžete přečíst o dvou unikátních výstavách, které v březnu začnou v Opavě, o nové vyhlášce týkající se akcí konaných v době nočního klidu. Můžete se seznámit s žáky roku 2016. (Foto: (C) GASK - Galerie Středočeského kraje, Kutná hora)
Hláska 02/2017

Únorové vydání Hlásky přináší velký přehled nabídek opavských středních škol, informace pro majitele psů, výsledek Tříkrálové sbírky i pozvánku na předpremiéru Bohdana Slámy. Ve zpravodaji se dočtete také o výročí Matice slezské.
Hláska 01/2017

První číslo Hlásky roku 2017 vás seznámí s rozpočtem i investičními akcemi města, ohlédne se za rokem uplynulým či nabídne informace z opavský škol, které mají za sebou řadu zajímavých akcí. Nechybí ani pozvánky na kulturní a sportovní akce.
Hláska 12/2016

Poslední vydání zpravodaje Hláska v roce 2016 přináší velké množství pozvánek na akce, které zpříjemní adventní čas v Opavě a městských částech. Dozvíte se také, jaké je téma kalendáře na příští rok a na jakou publikaci se můžete těšit. Seznámit se můžete také s osobností Vlastimilem Gřeškem, jenž má svou pamětní desku.
Hláska 11/2016

V listopadové Hlásce se například dozvíte, jak budou vypadat Svatomartinské slavnosti, že jsou prodlouženy farmářské trhy na Dolním náměstí, jak probíhal Landscape festival Opava 2016. Můžete se seznámit s projektem nového krytého bazénu nebo si přečíst rozhovor s rektorem Slezské univerzity. Nechybí ani řada kulturních pozvánek i odhalení první novinky letošních vánočních trhů.
Hláska 10/2016

Hláska představuje osobnosti Slezského divadla – držitele Ceny Petra Bezruče Evžena Trupara a ředitele divadla Ilju Racka. Dozvíte se i o novinkách v dopravě, kde budou přistaveny kontejnery při podzimním úklidu či jaké kulturní festivaly můžete navštívit.
Hláska 09/2016

V zářijovém vydání Hlásky se dozvíte, co vše vám nabídne 59. ročník festivalu Bezručova Opava. Tradičně nechybí široká nabídka kroužků a kurzů. Pozveme Vás také na akce v rámci Dnů evropského dědictví či Týdne mobility.
Hláska 07-08/2016

Prázdninové vydání Hlásky přináší pozvánky na prázdninové aktivity v Opavě i okolí. Zjišťujeme také zájem občanů o popelnice na bio odpad.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Strana 1

Další >

2 z 6