Hláska

Hláska 03/2017

V nové Hlásce si můžete přečíst o dvou unikátních výstavách, které v březnu začnou v Opavě, o nové vyhlášce týkající se akcí konaných v době nočního klidu. Můžete se seznámit s žáky roku 2016. (Foto: (C) GASK - Galerie Středočeského kraje, Kutná hora)
Hláska 02/2017

Únorové vydání Hlásky přináší velký přehled nabídek opavských středních škol, informace pro majitele psů, výsledek Tříkrálové sbírky i pozvánku na předpremiéru Bohdana Slámy. Ve zpravodaji se dočtete také o výročí Matice slezské.
Hláska 01/2017

První číslo Hlásky roku 2017 vás seznámí s rozpočtem i investičními akcemi města, ohlédne se za rokem uplynulým či nabídne informace z opavský škol, které mají za sebou řadu zajímavých akcí. Nechybí ani pozvánky na kulturní a sportovní akce.
Hláska 12/2016

Poslední vydání zpravodaje Hláska v roce 2016 přináší velké množství pozvánek na akce, které zpříjemní adventní čas v Opavě a městských částech. Dozvíte se také, jaké je téma kalendáře na příští rok a na jakou publikaci se můžete těšit. Seznámit se můžete také s osobností Vlastimilem Gřeškem, jenž má svou pamětní desku.
Hláska 11/2016

V listopadové Hlásce se například dozvíte, jak budou vypadat Svatomartinské slavnosti, že jsou prodlouženy farmářské trhy na Dolním náměstí, jak probíhal Landscape festival Opava 2016. Můžete se seznámit s projektem nového krytého bazénu nebo si přečíst rozhovor s rektorem Slezské univerzity. Nechybí ani řada kulturních pozvánek i odhalení první novinky letošních vánočních trhů.
Hláska 10/2016

Hláska představuje osobnosti Slezského divadla – držitele Ceny Petra Bezruče Evžena Trupara a ředitele divadla Ilju Racka. Dozvíte se i o novinkách v dopravě, kde budou přistaveny kontejnery při podzimním úklidu či jaké kulturní festivaly můžete navštívit.
Hláska 09/2016

V zářijovém vydání Hlásky se dozvíte, co vše vám nabídne 59. ročník festivalu Bezručova Opava. Tradičně nechybí široká nabídka kroužků a kurzů. Pozveme Vás také na akce v rámci Dnů evropského dědictví či Týdne mobility.
Hláska 07-08/2016

Prázdninové vydání Hlásky přináší pozvánky na prázdninové aktivity v Opavě i okolí. Zjišťujeme také zájem občanů o popelnice na bio odpad.
Hláska 06/2016

Červnová Hláska nabízí čtenářům spoustu zajímavých tipů na akce v Opavě a okolí. Dozvědět se můžete také, kdo se stal ředitelem Slezského divadla či komu vedení udělilo cenu města. Ani tentokrát nechybí kulturní a sportovní kalendář. 
Hláska 05/2016

V květnovém vydání zpravodaje Hláska se můžete seznámit s projektem na nový krytý bazén, s multižánrovým Landscape Festivalem. Přečíst si také můžete příběh válečné uniformy I. L. Kandareliho a nechybí ani pozvánky na spoustu sportovních událostí. 

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Strana 1

Další >

2 z 6