InCity

Dopravu na Krnovské omezí rozsáhlé opravy

Rekonstrukce kanalizace a vodovodu na Krnovské ulici začne ve středu 2. května. V úseku od náměstí Republiky po úroveň zastávky Stará silnice u magistrátu bude platit dopravní omezení. Z jedné strany ulice bude provoz omezen, do centra bude uzavřen.
Na Komendě vyroste Rákosníčkovo hřiště

Jedno z Rákosníčkových hřišť se momentálně buduje v lokalitě známé jako Komenda. Jeho slavnostní otevření bude v sobotu 28. dubna doprovázet celodenní zábavný program pro děti i dospělé.
Turistická sezona Opavského Slezska začne u nás

Turistické sezóna Opavského Slezska bude letos zahájena přímo ve slezská metropole, a to v sobotu 28. dubna. Vzhledem k letošnímu významnému výročí ponese akce podtitul Dotek první republiky.
Pozvánka na 31. zasedání zastupitelstva města Opavy

31. zasedání zastupitelstva města Opavy se uskuteční v pondělí 23. dubna v Kulturním domě Na Rybníčku v Opavě. Program dotazy a připomínky občanů je zařazen od 13 do 13:30 hodin.
Zasadili strom Olgy Havlové

U příležitosti akce Den Země byla ve středu dopoledne vysazena třešeň velkokvětá. Ta nyní bude růst na náměstí Slezského odboje. Výsadby se zúčastnily také členky Nadace Olgy Havlové.
Přijďte diskutovat na Otevřenou radnici

Ve středu 18. dubna budou mít Opavané opět jedinečnou možnost zeptat se na cokoliv, co souvisí s chodem města. V Obecním domě mohou diskutovat s vedením města, úředníky či zástupci důležitých městských institucí.
Týden slezské kuchyně začíná

Od 13. do 22. dubna můžete ochutnat v zapojených restauracích typickou chuť slezských pokrmů z kvalitních regionálních produktů. O nejlepší restauraci se bude hlasovat pomocí sms. Soutěže o ceny jsou připraveny také pro návštěvníky.
Začínají výstupy na městskou věž Hláska

Nevšední pohled z městské věže na Opavu a její okolí se vám také v letošním roce nabídne od začátku dubna do konce září. Prohlídky začnou 7. dubna a potrvají do konce září, a to každou sobotu v době od 10 do 17 hodin.
Turistické informační centrum bude otevřeno i o víkendech

Turistické informační centrum (TIC) Opava reaguje na zvyšující se turistickou návštěvnost města a od soboty 7. dubna rozšiřuje svou otevírací dobu. Až do září tak bude TIC Opava otevřeno 7 dní v týdnu včetně víkendů a státních svátků.
Přijďte se rozloučit s kinem Mír před rekonstrukcí

V květnu začne několikaměsíční rozsáhlá rekonstrukce kina Mír, které v Opavě funguje již od roku 1965. V pátek 27. dubna se s jeho starou podobou můžete přijít rozloučit. Akce se koná v rámci festivalu Další břehy.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 16