Není nám to jedno

Stavba Rotundy - ul. Praskova

Rád bych se pozeptal, kdy zmizne ta "Dřevěná hrůza" u východního nádraží viz foto. Vede tudy snad frekventovaný chodník pro pěší, nebo se snad mýlím? Čeká se snad na to, až to samo spadne??? Děkuji za informaci.
Nebezpečný strom - železniční trať Opava - Krnov

Marně jsem se snažil najít kontakt na ČD a upozornit na možné nebezpečí ohrožení provozu na trati Opava - Krnov. Jedná se o úsek mezi ul.
Oprava laviček - ul. Zeyerova

Prosím o opravu laviček před domem Zeyerova1386/14, Opava-Kateřinky, jejichž dřevěná část je již značně poškozena. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.:
Černá skládka - stará vlaková zastávka Kylešovice

U objektu staré vlakové zastávky (souběžně s ulicí U Zastávky)  se objevily staré pneu a další nepořádek – viz foto. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Vznikající černá skládka byla odstraněna pracovníky TSO dne 10.3.2017.
Černá skládka - ul. Fügnerova

Skládka Fügnerova 48, podezření na obyvatele domu Fügnerova 50 - neověřené. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: 
Parkování nákladní aut - ul. Na Nivě

Upozorňuji na neustálé parkování nákladních vozidel na ulici Na Nivě, kde je zákaz vjezdu nákladním vozidlům, obyvalete této ulice tak nemají možnost zaparkovat v odpoledních a večerních hodinách na úkor pracovních nákladních vozidel zde stojících.
Poškozená dopravní značka - ul. Liptovská

Před domem na ulici Liptovská 2 je poničená dopravní značka u parkoviště, spodní část, kterou je přivrtaná k zemi je zlomená a značka se při větru nebezpečně hýbe, je nahnutá. Ohrožuje lidi i zaparkované auta. Děkuji za nápravu. Vyjádření TSO s.r.o.:
Zkoušky výstražného zařízení

Je  první středa v měsíci a opět si v naší Opavě připadáme jak v roce 45, kdy houkaly sirény a obyvatelé očekávali nálet  spojeneckých bombardérů na průmyslovou část Slezska. Snad už je rok 2017 a magistrát by se mohl zamyslet nad sofistikovanějším systémem výstrahy pro obyvat
Naplavená hlína - cyklostezka

Již asi 3. rok se nachází na cyklostezce kolem řeky Opavy hromádky hlíny, která se asi uvolňuje otvory v kamenné podezdívce. Místa se nachází přesně pod lávkou pro pěší - pod Bludičkou v Kateřinkách. Bylo by možné tuto hlínu odstranit?
Nepořádek u kontejnerů - ul. Olbrichova, Na Rybníčku

U kontejneru ve dvoře za červeným kostelem Olbrichovou a Na Rybníčku jsou ještě vánoční stromky a velký nepořádek.  Vyjádření TSO s.r.o.: Úklid kontejnerového stání a odvoz stromků byl proveden pracovníky TSO dne 6.3.2017.  

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 42