Není nám to jedno

Stromy - ul. Pekařská

Na Pekařské ulici mezi ZŠ a domem č.82 jsou u přechodu pro chodce polosuché stromy, ze kterých se při větším větru ulamují větve. Hrozí nebezpečí zranění pro chodce. Celá alej lip na Pekařské je ve špatném stavu.  Vyjádření Odboru životního prostředí MMO:
Přeplněná popelnice - ul. Holasická x Fügnerova

Stojí tu modrá popelnice, která není meěstská, ale je naprosto přeplněná, odpadky se válí všude. Nešlo by to zrušit? Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Při zjišťování stavu správcem již na zmíněném místě popelová nádoba nebyla.
Porucha veřejného osvětlení - ul. Boční

Uprostřed Boční ulice, Opava Jaktař, již delší dobu nefunguje osvětlení. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Porucha veřejného osvětlení na ulici Boční byla zaměstnanci TSO dne 10. 10. 2017 odstraněna.  
Rotunda -ul. Praskova x Nádražní okruh

Chci se zeptat, kdy už konečně zmizí dřevěné monstrum na křižovatce ulic Praskova- Janská – Nádražní okruh ? Dřív to sloužilo k nějaké výstavě ale nyní tam to „lešení“ jen hyzdí naši krásnou Opavu. Vyjádření Odboru kancelář primátora MMO:
Zlomená dopravní značka - ul. Na Pomezí

Na ulici Na Pomezí 78 (číslem si nejsem jistá) v Kylešovicích u domu pro osoby s hendikepem (naproti mostu pres říčku) je ulomená spodní část dopravní značky. Při větším větru hrozí její spadnutí. Díky za nápravu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Živý plot - ul. Zacpalova

Upozorňuji na zanedbaný živý plot, ze kterého padají přezrálé mirabelky na chodník před domem Zacpalova 30, Opava. I zahrada je neposečená. Vyjádření Odboru životního prostředí MMO:
Zlomený sedák u houpačky - ul. Tyršova, ul. Zahradní

Na paloučku Tyršova - Zahradní je na hřišti zlomený sedák u houpačky.  Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Závada na houpačce dětského hřiště Tyršova byla zaměstnanci TSO dne 9. 10. 2017 opravena.  
Uschlé stromky - Hozovo nábř.

Na jaře vysazené 4 červenolisté okrasné břízy - Hozovo nábřeží - již jsou uschlé, po nasazení je nikdo nikdy nezalil. To samé postihlo 1 ze 3 dubů, které již byly asi 3x vysazené, uprostřed velkého trávníku. Rovněž nikdy nezalité.
Propad vozovky po opravě - ul. Sladkého

Na Sladkého silnici se po nedávné opravě opět propadá vozovka. Prosím o prověření původu propadu a opravu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 54