Není nám to jedno

Odložené pneumatiky - ul. Vojanova

Někdo vyhodil pneumatiky u garáží na ul. Vojanova. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Větve zasahující do vozovky - ul. Fügnerova

Chci se zeptat, zda by někdo konečně z TS ořezal strom, který zasahuje do vozovky na ulici Fügnerova (na křižovatce s ulicí Na bahně). MP jezdí okolo a nikdo furt nic neřeší.
Poškozená skluzavka - ul. Liptovská

Na dětském hřišti na Liptovské jak je skluzavka pro děti tak vyčuhuje kus železa, před tím tam byla deska, ta je pryč a zůstal tam jen kus železa, hrozí nebezpečí úrazu dětí. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Kusové odpady u kontejnerů - ul. Jasná

Na Ulici Jasná u popelnic opakovaně leží kusy nábytku. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Ulomená větev kaštanu - ul. Hradecká

Na dvoře za domy na ul. Hradecká 18, 20 a 22 je na zemi velká větev z kaštanu. Není to poprvé, asi by se ten strom měl zkontrolovat než někomu spadne na hlavu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Znečištěné pískoviště - ul. Jurečkova

V pískovišti v blízkosti vchodu Jurečkova 31 je exkrement. Je to nechutné, hraje si tam denně spousta dětí. Prosím o včasnou výměnu písku. Nebylo by možné přidat i cedulku se zákazem kouření?  Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Chodník - ul. Heydukova

 Takto vypadá chodník na ulici Heydukova. Chodník mimo jiné vede i k mateřské školce. Je možné zajistit alespoň odstranění plevele, případně zajistit opravu chodníku? Bylo by možné zařadit do investic kompetentní rekonstrukci tohoto chodníku? 
Vozovka - ul. Pekařská

Nešlo by něco udělat se silnicí ul. Pekařská od mostu směrem do centra je samá díra a přelep a při dešti se tvoříi celkem velké kaluže. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: 
Odpadky na zastávce - Dolní nám.

Dnes jsem si všimla, že na zastávce MHD na Dolním nám. /směrem do Kateřinek nebo ke Globu/ jsou papíry nacpány mezi jednotlivé díly lavičky a nejen tam. Zřejmě tam chybí odpadkový koš. Víc to komentovat nebudu, názornější bude fotodokumentace tohoto místa.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 51