Není nám to jedno

Parkování - ul. Hlavní x ul. Lužická

Prosím o prověření oprávnění parkování u bytového domu na křižovatce ulic Hlavní a Lužická v Kylešovicích. Mou maminku s vadou sluchu ohrozilo auto vyjíždějící od bytového domu ze strany na Lužické ulici. Je plocha určena k parkování? Není označena dopravní značkou.
Úprava délky lana na houpačce - Městské sady

Bylo by možné upravit (zkrátit) lano - je vytahané na pojízdné houpačce na dětském hřišti pro větší děti v městských sadech? Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Lano bude upraveno začátkem 22. týdne t.r.
Sekání trávy - prostor pro volný pohyb psů v Kylešovicích

Prosím, posekejte trávu v prostoru pro volný pohyb psů v Kylešovicích. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Posekání trávy v této lokalitě je dle harmonogramu naplánováno v průběhu 21. týdne t.t.
Úklid odpadků - nám. Slezského odboje

Park na nám. Slezského odboje -  i když se zde uctívají oběti totality, vzdává se hold Olze Havlové a je zde dětské hřiště, tak jsou odpadky všude, kde se člověk podívá, především kolem všech laviček. I když se zde pravidelně uklízí.
Nedostatek odpadových nádob - Vaškovo nám.

Nedávno jsme se přestěhovali na Vaškovo náměstí a pravdou je, že je tady nedostatek popelnic - dost často do nich nevlezou odpadky a válí se pytle před nimi. Navíc tady úplně chybí zelená popelnice. Budeme rádi, když tady pár a zelená popelnice přibude.
Čistění komunikace - ul. Fügnerova

Dnes 10. 5. 2018 mělo být uklízeno parkoviště před našim domem - Fügnerova 6. Několik dnů před úklidem byla na parkovišti umístěna cedule s upozorněním na čas úklidu. Ukázněně jsem přeparkoval své vozidlo, aby čistící skupina mohla parkoviště uklidit.
Úklid kontejnerového stání - ul. Na Pastvisku

Prosím o sjednání nápravy při úklidu a odvozu kontejnerů směsného a tříděného odpadu - stanoviště kontejnerů ul. Na Pastvisku, Opava- Kateřinky, naproti supermarketu Billa. V příloze posílám fotografie ze dne 7.5-8.5. 2018, myslím, že není nutno dalšího komentáře.
Černá skládka - ul. M. Horákové

Je prosím možné odvézt skládku u popelnic na ul. Milady Horákové u kotelny? Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Černá skládka byla nahlášena a  v nejbližším možném termínu bude odklizena.
Dopravní situace - ul Jánská a okolí

Již několik měsíců bydlíme v blízkosti Tyršova stadionu a chtěla bych upozornit na některé detaily, které by občanům dozajista usnadnily život v této části města.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 65