Není nám to jedno

Poškozený strom - ul. Otická

Upozorňuji na vyvracející se strom /smrk/ i s kořeny,  v okolí basketbalového hřiště na ulici Otické. Pod stromy si hrají děti, nebezpečí úrazu! Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Pořádání ohňostrojů

Ráda bych se  zeptala, co říká městská vyhláška o ohňostroji mimo Silvestra. V Kylešovicích je ohňostroj pravidelně každý týden, není to vždy po 22. hodině, ale stejně to vadí. Vím, že jsou města, kde je to zakázáno. Jak je to v Opavě?
Černá skládka - ul. U Opavice x Mostní

Křižovatka ul. Mostní a U Opavice. Každý den přibývá nové ,,zboží ". Vyjádření Tehcnických služeb Opava, s.r.o.: 
Dopravní zrcadlo - ul. Josefská

Z neznámého důvodu (krádež? vandalismus? jiné?...)zmizelo dopravní zrcadlo na křižovatce mezi MK Josefská a Ke Koupališti. Místo je velmi nepřehledné a vzhledem k velkému pohybu chodců, cyklistů i  motorových vozidel citelně chybí.
Nebezepčný strom - ul. U Střelnice

U Střelnice při vstupu do parku hned první strom, pahýl, životu nebezpečný, lámou se obrovské větve. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Černá skládka - ul. Liptovská

Za Liptovskou 24 u popelnic leží kusy nábytku. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Dne 29. 8. 2018 byla černá skládka odstraněna.  
Poškozený odvodňovací žlab - ul. Bílovecká

Na ulici Bílovecká za mostem přes Oticky příkop na chodníku směr dětské hřiště chybí železný poklop, který svádí vodu na trávu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Zvýšená doprava nákladních vozidel - ul. Purkyňova

Poslední dobou se obrovsky zvýšil počet těžkých nákladních vozů a kamionů, které projíždějí po ulici Purkyňova. Při průjezdu v noci navíc jezdí rychlostí než 50 km/h. Horní část ulice Purkyňova (od ulice Engličova po ulici Otická) má nově opravený povrch.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 70