Není nám to jedno

Parkující vozidla - ul. Fügnerova

Parkující vozidlo zasahuje do chodníku až příliš, Fügnerova 48-50. Vyjádření Městské policie Opava:
Poškozená dopravní značka - ul. Pekařská

U kostela sv. Václava na ulici Pekařská je dopravní značka zákaz stání. Do této značky pravděpodobně někdo nacouval a je na šikmo. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Ořezané větve - Horovo nám.

Zastávka Horovo náměstí ve směru k nemocnici - od minulého týdne je zde na zemi několik velkých větví - viz foto.  
Přeplněné kontejnery - ul. Liptovská

Všimnul jsem si, že na sídlišti Liptovská nestačí popelnice na plasty. Pokaždé jsou úplně přeplněné a lidé pak hází plasty buď vedle na zem a nebo do smíšeného odpadu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Zbytky klepáče - ul. 17. listopadu

Bydlím v domě 17. listopadu 37 v Kylešovicích. Mezi naším domem a domem Bílovecká 64 leží na trávníku uhnilý nebo vyvrácený ocelový klepač (nebo sušák na prádlo). V dnešní moderní době jej nikdo nevyužívá, tak nikomu nechybí.
Bezdomovci - ul. Ochranova

V Opavě je na veřejnosti mnoho bezdomovců spících na lavičkách. Zejména v parčíku na ul. Ochranova u školy, kde jsou vždycky skupinky, někdy i kolem 10 lidí, popíjejí alkohol a někdy dělají i nepořádek.
Autovrak - ul. Hlavní

Autovrak Kylešovice. Již rok je bez stk a tak dlouho blokuje parkovací místo a výhledy z oken vrak OPM 21-27, Hlavní 95, naproti domu. Vyjádření Městské policie Opava:
Odstavená osobní vozidla - Tyršova ul.

Chtěl bych upozornit na problém na Tyršové ulici (u paloučku), kde stojí trvale 2 starší odstavená osobní vozidla (s dopravními značkami) u dětského hřiště.
Černá skládka - Horní nám.

Už asi tři týdny u domu Horní náměstí 35 stojí skříň a kus gauče, dalo by se s tím něco už dělat?  Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 44