Není nám to jedno

Úklid nepořádku u lavičky - ul. Jateční

Pošlete někoho uklidit bordel kolem lavičky, kterou jste nainstalovali za zahradou MŠ Jateční. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Poškozená mříže kanálu - ul. Jánská

Od ulice Jánská v Opavě je vjezd/výjezd na parkoviště před Městskou knihovnou (kolem Úřadu práce). Pokud bychom od tohoto parkoviště pokračovali výše směrem k veterinární ordinaci nachází se zde kanál, který je chráněn mříží.
Kryté koše - lokalita pod "Myší dírou"

Bylo by možné na chodník pod Myši dírou instalovat větší kryté odpadkové koše? Vrány vytahují z košů odpadky a rozhazují je okolo. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Prořezání keřů - ul. Pekařská

Bylo by dobré vyřezat keře v parku na ulici Pekařská u hospody na Rožku.
Uhynulý holub - ul. Stará silnice

Uhynulý holub pod zastávkou Stará silnice vedle u cestičky k bytovému domu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Uhynulý holub ze zmiňované lokality byl odvezen dne 16.7.2018.
Závada na VO - ul. Černá

Opakovaně dochází k poruše VO na ul. Černá před domy č.p. 3 a 5, rovněž také není funkční u přilehlého dětského pískoviště. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Závada na VO byla opravena dne 13.07.2018.
Úklid - lavička za MŠ Jateční

Pošlete někoho uklidit bordel kolem lavičky, kterou jste nainstalovali za zahradou MŠ Jateční. Máme po víkendu a máte tam opět nastláno. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Poškozené dopravní značení - ul. Lepařova

Na ulici Lepařova je vyvrácená dopravní značka (cyklostezka). Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Dopravní značení bylo dne  4. 7. 2018 opraveno.
Prořezání keřů - cyklostezka Kylešovice

Chtěl bych se zeptat, jestli by se nedala prořezat cyklostezka od nového splavu v Kylešovicích po Maják. Bohužel v některých místech se minou pouze dva cyklisté v těsné blízkosti a pokud jedete s dětmi je to velice nebezpečné.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 67