Tiskové zprávy

Fotbalisté SFC se setkali s vedením města

Představitelé města Opavy dnes na radnici přijali třicítku členů fotbalového týmu SFC. Hned v úvodu jim poděkovali za výkony, které podali nejen ve finále MOL Cupu, ale i v celé lize.
Pohár primátora vyhráli hasiči z Milostovic

Vítězi 14. ročníku soutěže v požárním sportu O putovní pohár primátora města Opavy se stali dobrovolní hasiči z Milostovic. Druhé skončilo mužstvo z Vávrovic, třetí místo získali Podvihovští.
Městský útulek všem děkuje za dary

Opavský Městský útulek také v loňském roce získal velké množství věcných darů od jednotlivců i organizací. Ti zde přinesli či zaslali granule pro psy a kočky, piškoty, konzervy a další pamlsky v hodnotě cca 225 tisíc korun.
Technické služby získaly další ocenění

Zástupci společnosti Technické služby Opava převzali 16. května v ostravském Provoze Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic „Cenu hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2016".
Primátor ocenil volejbalistu Václava Slaninu

Primátor Opavy Radim Křupala ocenil dlouholetého hráče, trenéra, rozhodčího a funkcionáře Václava Slaninu. Ten převzal Cenu primátora statutárního města Opavy za dlouholetý přínos sportu v Opavě.
Dukelská kasárna budou dějištěm Branných dnů

V týdnu od 15. do 19. května jsou v areálu Dukelských kasáren připraveny pro školy branné závody, které prověří schopnosti dětí zvládat krizové situace. V sobotu 20. května pak proběhne ve stejném duchu soutěžní klání i pro širokou veřejnost.
Kulturní památky čekají na dotace

Ministerstvo kultury ve spolupráci s městem Opavou letos roce opět rozdělí finanční prostředky v rámci dotačního programu „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností“. Konkrétně částku 865 tisíc korun.
V centru města se bude hrát beachvolejbalový turnaj

Od pátku do neděle můžete přijít fandit na Horní náměstí, kde se odehraje mezinárodní turnaj mužů a žen Staropramen Cool Super Cup. Opavané se mohou těšit na špičky beachvolejbalového sportu i na zápasy škol.
V Opavě se nacvičovalo zvládnutí povodně

Několik desítek hasičů, policistů, strážníků a členů krizového štábu Magistrátu města Opavy se dnes dopoledne zapojilo do cvičení Integrovaného záchranného systému. Nacvičovalo se zvládnutí bleskové povodně v části Opavy Vávrovice-Palhanec.
Míst v mateřských školách by mělo být dostatek

Na začátku května proběhly zápisy do opavských mateřských škol. Míst je zde dostatek, všechny děti by tak měly být přijaty. Přesný počet dětí, které do školek nastoupí, však bude jasný až v září.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 104