TV vysílání

Opavský expres z 20. 9. 2017

Opavský expres se věnuje urbanistické studii prostoru za Slezankou, nové knize Lucie Seifertové Tajemná Opava, rekonstrukci divadelního klubu či také preventivní akci pro hendikepované děti.
Opavský expres z 13. 9. 2017

Další zářijový Opavský expres informuje o vandalech, kteří ničí městskou zeleň, seznamuje s novou ředitelkou Střediska volného času v Opavě, ohlíží se za festivalem Cesty za oponu a také za závodem Opavská míle.
Opavský expres 6. září 2017

První zářijový Opavský expres se věnuje jubilejnímu festivalu Bezručova Opava, sloučení opavských základních uměleckých škol, akci Mezinárodní noc pro netopýry a také výstavě vojenských přileb a čapek.
Opavský expres z 30. srpna 2017

Poslední prázdninový Opavský expres se vrací k festivalu Koupák či závodu City Trail Opava, sleduje soud o budovu, v níž sídlí mimo jiné loutkové divadlo či se věnuje fantomce opavských restaurací, která uniká, aniž by zaplatila za konzumaci.
Opavský expres z 23. srpna 2017

Nové vydání Opavského expresu se věnuje např. blížícímu se festivalu Bezručova Opava, komentovaným prohlídkám opavských kostelů, nárůstu pacientů s klíšťovou encefalitidou či návštěvám policistů na dětských táborech.
Opavský expres z 16. srpna 2017

Opavský expres se věnuje plánovaným změnám Dukelských kasáren, přibližuje projekty, které získaly finanční pokrytí z participativního rozpočtu, informuje o veřejné službě a také o útěcích domácích mazlíčků.
Opavský expres z 9. srpna 2017

Nový Opavský expres informuje o pokračování stavby severního obchvatu Opavy, o nových inteligentních zastávkách MHD, o divadelním táboře a také o začínající fotbalové sezoně.
Opavský expres z 2. srpna 2017

První srpnový Opavský expres přináší informace o plánované rekonstrukci kina Mír, o evakuačním centru, možnosti koupit si permanentku na fotbal, hokej a basketbal zároveň, o utajených porodech v Opavě či o unikátní sbírce starých předmětů s tématikou Opavy.
Opavský expres z 26. července 2017

Poslední červencový Opavský expres TV Polar informuje o stavbě nového skleníku v arboretu, o černých pasažérech v opavské MHD, železničním spojení Opavy s Prahou, náboru nových strážníků či o včelařské akademii.
Opavský expres z 19.7.2017

Další červencový Opavský expres informuje o vývoji průmyslové zóny, o značení kol městskou policií za použití syntetické DNA, seznamuje s deskovými i jinými hrami a také se speciálními dárky, které byly vyrobeny v opavských chráněných dílnách.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 22