TV vysílání

Opavský expres z 8. 11. 2017

Opavský expres se věnuje rekonstrukci domu na Horním náměstí, nehodě trolejbusu v Kateřinkách, novým kamerám městské policie a také pokladu vystaveném ve Slezském zemském muzeu.
Opavský expres z 1. 11. 2017

První listopadový Opavský expres přestavuje chráněné bydlení Charity Opava, upozorňuje na černé skládky, prezentuje nový přístroj pro budoucí maminky a také se věnuje preventivní akci pro seniory.
Opavský expres z 26. října 2017

Poslední říjnový Opavský expres přináší reportáže o problému se stavbou obchvatu Komárova, o projektu obědy zdarma pro školáky ze sociálně slabých rodin, Dnu požární bezpečnosti, veřejné službě či o plánu na zřízení církevní školy v Marianu.
Opavský expres z 18. 10. 2017

Opavský expres informuje o připravovaných rekonstrukcích vlakových nádraží, přináší reportáž o maratonu čtení, ohlíží se za Dnem seniorů či za fotbalovým zápasem, kde si mohli fanoušci vyměnit staré elektro za lístek na zápas.
Opavský expres z 11. 10. 2017

Další říjnový expres se věnuje financování vysokých škol, informuje o pádu kusu stropu ve stacionáři pro seniory, seznamuje s unikátním archeologickým nálezem a také přibližuje sbírku oděvů k chystané výstavě v muzeu.
Opavský expres z 4. 10. 2017

První říjnový Opavský expres informuje o krádežích papíru z popelnic na tříděný odpad, seznamuje s kontrolami na farmářských trzích, představuje chráněné bydlení ve Vlaštovičkách a také zavítal na Den otevřených dveří do dopravního podniku.
Opavský expres z 27. 9. 2017

Poslední zářijový Opavský expres přibližuje novou divadelní sezonu, představuje studenty architektury, kteří se zajímají o Dukelské kasárny, zve na výstavu o Petru Bezručovi či také přináší rozhovor s nadějnou atletkou Barborou Malíkovou.
Opavský expres z 20. 9. 2017

Opavský expres se věnuje urbanistické studii prostoru za Slezankou, nové knize Lucie Seifertové Tajemná Opava, rekonstrukci divadelního klubu či také preventivní akci pro hendikepované děti.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 23