TV vysílání

Opavský expres z 22. března 2017

Opavský expres se ohlíží za fotbalovým zápasem Opava-Baník, přibližuje, jak bude probíhat jarní úklid, informuje o drogové problematice a zve na velkou výstavu Josefa Lady.
Opavský expres z 15. března 2017

Aktuální Opavský expres přináší informace o budově loutkového divadla, o začátku stavby nového obchvatu Opavy, o aktivitách Knihovny Petra Bezruče v rámci akce Březen – měsíc čtenářů a také reportáž o opavském nakladatelství Perplex.
Opavský expres z 8. března 2017

Nový Opavský expres se věnuje křtu nové knihy Uličník, nové vyhlášce o nočním klidu, péči strážníků o bezdomovce, Norském dnu na ZŠ U hřiště a o velké sběratelce panenek.
Opavský expres z 1. března 2017

První březnový Opavský expres seznamuje s projektem Nápady pro Opavu, informuje o zápisu nanečisto do základní školy, přibližuje výročí sociálně terapeutické dílny Radost a také přináší reportáž o soutěži v čepování piva.
Opavský expres z 22. 2. 2017

Nový opavský expres přináší reportáž o elektromobilech, které nyní využívá město Opava, o propojení výuky a rehabilitace na Základní škole Dostojevského a také představuje novinky ve Slezském divadle.
Opavský expres 15. února 2017

Nové vydání Opavského expresu se věnuje poklesu kriminality na Opavsku, falešnému facebookovému profilu městské policie, dni zdraví a prevence na ZŠ Otické, parkování před Východním nádražím či seniorakademii.
Opavský expres z 8. února 2017

Další únorový Opavský expres informuje o MHD zdarma pro seniory nad 70 let, o četnosti porodů ve Slezské nemocnici, o studentech Slezského gymnázia, kteří se snaží radit se stresem, či tréninku basketbalistů s klienty Radosti.
Opavský expres z 1. února 2017

První únorový expres přináší reportáž o ptačí chřipce, o prostoru za Slezankou, o novém automobilu pro Sírius - organizaci starající se o postižené, a seznámí vás také s jurtou, která vyrostla vedle Obecního domu.
Opavský expres z 25. ledna 2017

Poslední lednový Opavský expres přináší reportáž o mírném nárůstu počtu dopravních nehod, o charitní Občanské poradně, o rekordní Tříkrálové sbírce či o Bratrech Karamazových ve Slezském divadle.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 19