TV vysílání

Opavský expres z 25. 4. 2018

Poslední dubnový expres přináší reportáže ze sběru kontaminovaných injekčních stříkaček, z instalace historické tramvaje v centru města, z nové výstavy v hrabyňském památníku a také z Týdne slezské kuchyně.
Opavský expres z 18. 4. 2018

Další Opavský expres informuje o nácviku hasičů ve stacionáři Mraveneček, zavítal mezi vězně, kteří vyrábí hračky, představuje výstavu i dokument Na útěku a také zve do jarního Arboreta Nový Dvůr.
Opavský expres z 11. 4. 2018

Opavský expres se tentokrát věnuje festivalu Další břehy, plánované rekonstrukci zimního stadionu, výuce programování na základní škole a také bylinkové poradně.
Opavský expres ze 4. 4. 2018

První dubnový Opavský expres přibližuje aktuální ročník Seniorakademie, představuje nový dokumentární film o Jindřichu Štreitovi, nejlepší dýňovou polévku a také se ohlíží za bruslařskou akcí pro veřejnost.
Opavský expres z 28. 3. 2018

Poslední březnový Opavský expres zve na festival Další břehy, upozorňuje na nové knihovničky v MHD, ohlíží se za Velikonočními trhy a představuje velikonoční ozdoby ze skla.
Opavský expres z 21. března 2018

Další březnový Opavský expres se věnuje investicím města, výstavě muzea, která přibližuje historii i módu 20. století, premiéře nové činohry Kytice a také výstavě děl Káji Saudka v Domě umění.
Opavský expres z 15. 3. 2018

Další Opavský expres se věnuje podomnímu prodeji, rekonstruovaným křeslům do kina Mír, univerzitnímu divadelnímu souboru Dramkrou a také dalšímu výstupu horolezce Tomáše Petrečka.
Opavský expres ze 7. 3. 2018

Další Opavský expres se věnuje uplynulým mrazivým dnům, strážcům přechodů u opavských škol, nové publikaci o osudech tzv. sudetských dětí a také Pošťácké pohádce, kterou spolu se Slezským divadlem nastudovali studenti Církevní konzervatoře.
Opavský expres z 28. 2. 2018

Poslední únorový Opavský expres informuje o dalších návrzích řešení prostoru za Slezankou, o zápisech do škol nanečisto, o výuce zaměřené na zprávy z internetu a také o aktuálním ročníku výstavy fotografií Můj svět.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 25