TV vysílání

Opavský expres z 10. 10. 2018

Jak dopadly volby v Opavě, kdo by se mohl stát novým majitelem fotbalového klubu i jakou výstavu můžete mimo jiné nyní navštívit ve Slezském zemském muzeu? Na tyto otázky vám odpoví další vydání Opavského expresu.
Opavský expres z 3. 10. 2018

V prvním říjnovém expresu se dozvíte, kam můžete jít v Malých Hošticích volit, že se bude rozhodovat o prodeji SFC Opava, jaká služba se nově nachází v Marianu a také co nového používají děti v mateřských školách.
Opavský expres z 26. 9. 2018

Poslední zářijový expres se věnuje připravovaným volbám, potížím v opavské městské policii, návštěvě hraběnky ve Slezské nemocnici a také nové premiéře 290 kilometrů.
Opavský expres z 19. 9. 2018

Další Opavský expres informuje o posledním zastupitelstvu, o zahájení výstavy penzionu pro seniory, o prodloužených prázdninách na Základní škole Otická a také seznamují s měnírnou elektrického proudu.
Opavský expres z 12. 9. 2018

Česko-slovenské kulturní inspirace - téma letošního multižánrového festivalu Bezručova Opava. I tomu se věnuje další vydání Opavského expresu. Dále přináší rozhovor s novou ředitelkou Opavské kulturní organizace a také informace o odstoupení trenéra SFC Opava.
Opavský expres z 5. 9. 2018

První zářijový opavský expres přináší informace o lešení, které bude stát u bývalého obchodního domu Breda, o probíhající rekonstrukci kina Mír, o návštěvnosti Opavy a okolí a také o nové výstavě v Památníku Petra Bezruče.
Opavský expres z 29. srpna 2018

Ohlédnutí za létem na Městkém koupališti, příprava na novou sezónu opavských divadelníků či basketbalistů, další případ pokousání liškou či festival Bezručova Opava. To vše najdete v posledním prázdninovém Opavském expresu.
Opavský expres 15. srpna 2018

Horkem ve městě a možnostmi jak ho zchladit, případem liščí tasemnice ve Slezské nemocnici, budoucností Dukelských kasáren či výstavou Opava v roce 1968 se zabývá Opavský expres z 15. srpna 2018.
Opavský expres z 8. 8. 2018

Další Opavský expres vám představuje lídry stran kandidujících do nadcházejících komunálních voleb, zavítal na preventivní policejní akci, upozorňuje na nemoci z exotických dovolených a také se ohlíží za festivalem bylin.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 28