TV vysílání

Opavský expres ze 17. května 2017

Opavský expres se zabývá terénní prací s bezdomovci, nedávným velkým cvičením hasičů, spoluprací Slezské univerzity s Čínou, udělením ceny primátora či soutěží v jízdě traktorem.
Opavský expres z 10. května 2017

Opavský expres se ohlíží za Otevíráním turistické sezony Opavského Slezska, seznamuje s novou poštou v Suchých Lazcích, přibližuje opavskou Senior akademii a také upozorňuje, jak je důležitá hygiena rukou.
Opavský expres z 03. 05. 2017

První květnový Opavský expres informuje, proč nejsou vystaveny v Opavě protipovodňové hráze, dále o nové speciální výslechové místnosti, o změnách v Hokejovém klubu Slezan Opava a také o desetiletém výročí akce Básnické hlasy.
Opavský expres z 26. dubna 2017

Poslední dubnový Opavský expres představuje anketu, do které se lidé mohou aktivně zapojit a která se týká prostoru za Slezankou, věnuje se pamlskové vyhlášce na opavských základních školách, informuje o celorepublikové akci Jehla a také zve na Týden slezské kuchyně.
Opavský expres z 19. dubna 2017

Aktuální Opavský expres se ohlíží za 25. výročím Městské policie Opava, představuje Dny zdraví ve Slezské nemocnici, zavítal na praktické maturitní zkoušky a pozve na procházku do Arboreta Nový Dvůr.
Opavský expres z 12. dubna 2017

Nové vydání Opavského expresu informuje o činnosti Sdružení pro výstavbu komunikace I/11 - I/57, o akci Ukliďme svět, ukliďme Česko, o Velikonočních trzích Opava a také zve na výstavu o Arnoštu Rychlém.
Opavský expres z 6. dubna 2017

Nové vydání Opavského expresu se věnuje festivalu Další břehy, návštěvě Hanse Adama II. v Opavě či novému přístroji ve Slezské nemocnici v Opavě.
Opavský expres z 29.3.2017

Poslední březnový Opavský expres se věnuje studentovi Slezské univerzity, který vyvíjí program pro doktory k odhalení rizika mozkové mrtvice, zmiňuje opatření Ligové fotbalové asociace, ukazuje seniory, kteří se učili sebeobranu, a také představuje nový stropní pojezd stacionáře Mraveneček.
Opavský expres z 22. března 2017

Opavský expres se ohlíží za fotbalovým zápasem Opava-Baník, přibližuje, jak bude probíhat jarní úklid, informuje o drogové problematice a zve na velkou výstavu Josefa Lady.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 20