TV vysílání

Opavský expres z 20. 6. 2018

Červnový Opavský expres představuje nově vznikající domov pro seniory, ohlíží se za jízdou zručnosti středoškolských studentů, zve na výstavu Milana Knížáka a zatancoval si společně s žáky Základní školy Otická.
Opavský expres ze 13. 6. 2018

Opavský expres tentokrát zavítal do kina Mír, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce; zúčastnil se umělecké maturitní zkoušky; zjistil, jak se označují kola proti krádeži a také navštívil Gastroden.
Opavský expres z 6. června 2018

Fórum zdravého města, prudký nárůst počtu pacientů s encefalitidou, Nápady pro Opavu, uzávěrka Komárova či policejní služebna ve formě skládačky. I těmito tématy probírá první červnový Opavský expres.
Opavský expres z 30. 5. 2018

Poslední květnový Opavský expres se ohlíží za vyšetřením znamének, představuje psa Korálka, navštívil Arboretum Nový Dvůr a také oslavuje úspěch basketbalistů.
Opavský expres z 23. 5. 2018

Další květnový Opavský expres přináší reportáže o 50. výročí Městských lázní, o výstavě věnující se rodině Weinsteinových, o besedě s Václavem Moravcem a také o dopravní soutěži.
Opavský expres z 16. 5. 2018

Další Opavský expres se věnuje dopravnímu omezení na Krnovské ulici, ohlíží se za potravinovou sbírkou, představuje projekt zasvěcený básním a také společně s fotbalisty slaví postup do I. ligy.
Opavský expres z 9. 5. 2018

Další květnový Opavský expres se věnuje světelnému smogu, světovému dni hygieny rukou, ohlíží se za soutěží v sudoku a také zve na výstavu módního fotografa Marka Musila.
Opavský expres z 2. 5. 2018

První březnový expres se ohlíží za Otevírání turistické sezony Opavského Slezska, informuje o novém sadu se starými odrůdami v Jaktaři, loučí se s kinem Mír před rekonstrukcí a také přibližuje policejní akci pro seniory.
Opavský expres z 25. 4. 2018

Poslední dubnový expres přináší reportáže ze sběru kontaminovaných injekčních stříkaček, z instalace historické tramvaje v centru města, z nové výstavy v hrabyňském památníku a také z Týdne slezské kuchyně.
Opavský expres z 18. 4. 2018

Další Opavský expres informuje o nácviku hasičů ve stacionáři Mraveneček, zavítal mezi vězně, kteří vyrábí hračky, představuje výstavu i dokument Na útěku a také zve do jarního Arboreta Nový Dvůr.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 26