TV vysílání

Opavský expres 15. srpna 2018

Horkem ve městě a možnostmi jak ho zchladit, případem liščí tasemnice ve Slezské nemocnici, budoucností Dukelských kasáren či výstavou Opava v roce 1968 se zabývá Opavský expres z 15. srpna 2018.
Opavský expres z 8. 8. 2018

Další Opavský expres vám představuje lídry stran kandidujících do nadcházejících komunálních voleb, zavítal na preventivní policejní akci, upozorňuje na nemoci z exotických dovolených a také se ohlíží za festivalem bylin.
Opavský expres z 1. 8. 2018

První srpnový expres vám poodhalí, jak pokračuje výstavba průmyslové zóny, co šijí ženy v opavské věznici, jak vypadají animační programy pro děti a rovněž co nového nabízí zámek v Raduni.
Opavský expres z 25. 7. 2018

Poslední červencový Opavský expres se věnuje modernizaci Slezské nemocnice, plánované stavbě v Arboretu Nový dvůr, zve na jízdu trolejbusy zpestřenou četbou i výstavou a také na prohlídku radniční věže Hláska.
Opavský expres z 18. 7. 2018

Další Opavský expres informuje o kůrovcích nejen v opavských lesích, o kontrolách na dětských hřištích, představuje fotografie staré Opavy a také zve do skanzenu v Malých Hošticích.
Opavský expres z 11. 7. 2018

Jak pokračuje možná výstavba přehrady v Nových Heřminovech, jak vyřešili ve Slezské nemocnici nedostatek zdravotních sester, jakou historii má za sebou bruslení i hokej v Opavě i kde si můžete přečíst knížku z veřejné knihovničky? Na tyto otázky vám odpoví další Opavský expres.
Opavský expres z 4. 7. 2018

První červencový Opavský expres upozorňuje na omezení rychlosti na Pekařské ulici, ukáže vám, kde si můžete zahrát na piano, zavítal na florbalový turnaj dětí z dětských domovů a také apeluje na zvýšenou opatrnost při letních aktivitách.
Opavský expres z 27. 6. 2018

Poslední červnový Opavský expres přibližuje další projekt, jak využít objekt Slezanky, navštívil transfuzní stanici, zve na výstavu o opavských kavárnách a také zavítal do kaple sv. Kříže.
Opavský expres z 20. 6. 2018

Červnový Opavský expres představuje nově vznikající domov pro seniory, ohlíží se za jízdou zručnosti středoškolských studentů, zve na výstavu Milana Knížáka a zatancoval si společně s žáky Základní školy Otická.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 27