TV vysílání

Opavský expres z 19.7.2017

Další červencový Opavský expres informuje o vývoji průmyslové zóny, o značení kol městskou policií za použití syntetické DNA, seznamuje s deskovými i jinými hrami a také se speciálními dárky, které byly vyrobeny v opavských chráněných dílnách.
Opavský expres z 12. 7. 2017

Nový Opavský expres vás seznámí s plánem městských lesů, kontrolou cyklistů na opavských silnicích, archeologickými nálezy u Müllerova domu a také s projektem domácích muzeí.
Opavský expres z 28. června 2017

Poslední předprázdninový expres přináší reportáže o nových inteligentních zastávkách MHD, o Cikánském baronu ve Slezském divadle, nálezu letecké pumy, písařích na ZŠ Šrámkova či o výstavě dějiny nemocniční péče v Opavě.
Opavský expres z 21. června 2017

Opavský expres se tentokrát věnuje zatím odsunutému prodeji opavského fotbalu, zprovoznění observatoře Slezské univerzity, nově ozdobené zahradě komunitního centra Anima Viva a také letnímu opalování.
Opavský expres z 14. června 2017

Opavský expres se věnuje problému chybějících sester ve Slezské nemocnici, přibližuje venkovní učebny základní škol, představuje novou sezonu na Městském koupališti a také se ohlíží za celorepublikovým turnajem dětí se zrakovým postižením.
Opavský expres ze 7. června 2017

První červnový Opavský expres se věnuje chybějícím městským strážníkům, pěstování jahod ve třídách základních škol, Dnu otevřených dveří v technických službách a koncertu varhanice Katt.
Opavský expres z 31. května 2017

Poslední květnový Opavský expres informuje o stěhování sociálních služeb, přibližuje akci k 95. výročí školy ve Vávrovicích, sděluje výsledky vyšetření znamének a také se ohlíží za charitativním během Joy Run.
Opavský expres z 24. 5. 2017

V Opavském expresu se dozvíte, jak probíhalo setkání občanů a architektů, kteří řeší prostor za Slezankou; za co získal policejní pes Čenda dvě medaile; jak vypadala netradiční maturitní zkouška studentky Střední školy umělecké a průmyslově či také se seznámíte s opavským Poesiomatem.
Opavský expres ze 17. května 2017

Opavský expres se zabývá terénní prací s bezdomovci, nedávným velkým cvičením hasičů, spoluprací Slezské univerzity s Čínou, udělením ceny primátora či soutěží v jízdě traktorem.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 21