Pořadí uchazečů o pronájem městských bytů

Pořadí uchazečů o pronájem městských bytů

Pořadí uchazečů seřazených dle výše nabízeného měsíčního nájemného za 1 m2 podlahové plochy konkrétního uvolněného bytu:

 

Byt č.1 velikosti 2+1 na adrese Horní náměstí 34 v Opavě

1. Iveta Sedláková, trvale bytem Rolnická 17, Opava

2. Anna Balážová, trvale bytem Horní náměstí 69, Opava

3. Tomáš Kyška, trvale bytem Březová 109

4. Jana Kyzeková, trvale bytem Otická 53B, Opava

5. Simona Bernátková, trvale bytem Žďárský potok 68, Stará Ves

6. Růžena Kostková, trvale bytem Vančurova 40, Opava    

7. Johana Danišová, trvale bytem Na Pastvisku 14, Opava

8. Lenka Šenová, trvale bytem Strahovice 185

9. Alena Machů, trvale bytem Mezi Trhy 5, Opava

10. Ingrid Bolacká , trvale bytem Opavská 97, Kravaře

11. Martina Opělová, trvale bytem SPC N/59, Krnov

12. Věra Tomková, trvale bytem Na Burni 18, Ostrava

13. Jakub Morbitzer, trvale bytem Českého odboje 9, Vlaštovičky

14. Miroslava Vavrečková, trvale bytem Hlubočec 103

15. Jan Dostál, trvale bytem Jakartovice 97

16. Kateřina Binarová, trvale bytem Jindřichov 501

17. Tomáš Langer, trvale bytem Na Pastvisku 10, Opava

 

Byt č.8 velikosti 2+1 na adrese Masarykova třída 25 v Opavě

1. Alena Machů, trvale bytem Mezi Trhy 5, Opava

2. Jaroslav Laci, trvale bytem Rybářská 20, Opava

3. Lenka Šenová, trvale bytem Strahovice 185

4. Johana Danišová, trvale bytem Na Pastvisku 14, Opava

5. Anna Balážová, trvale bytem Horní náměstí 69, Opava

6. Iveta Sedláková, trvale bytem Rolnická 17, Opava

7. Jakub Morbitzer, trvale bytem Českého odboje 9, Vlaštovičky

8. Věra Tomková, trvale bytem Na Burni 18, Ostrava

9. Jan Dostál, trvale bytem Jakartovice 97

 

Byt č. 11 velikosti 2+1 na adrese Hrnčířská 11 v Opavě

1. Johana Danišová, trvale bytem Na Pastvisku 14, Opava

2. Anna Balážová, trvale bytem Horní náměstí 69, Opava

3. Lenka Šenová, trvale bytem Strahovice 185

 4. Tomáš Kyška, trvale bytem Březová 109

5. Iveta Sedláková, trvale bytem Rolnická 17, Opava

6. Jan Dostál, trvale bytem Jakartovice 97

7. Simona Bernátková, trvale bytem Žďárský potok 68, Stará Ves

8. Jakub Morbitzer, trvale bytem Českého odboje 9, Vlaštovičky

9. Věra Tomková, trvale bytem Na Burni 18, Ostrava

 

Byt č. 11 velikosti 1+1 na adrese Dolní náměstí 25 v Opavě

1. Simona Bernátková, trvale bytem Žďárský potok 68, Stará Ves

2. Tomáš Kyška, trvale bytem Březová 109

3. Ingrid Bolacká , trvale bytem Opavská 97, Kravaře

4. Andrea Koláčková, trvale bytem Vlkovice 66, Fulnek

5. Růžena Kostková, trvale bytem Vančurova 40, Opava    

6. Pavel Fitzek, trvale bytem Těšínská 57A, Opava

7. Jan Frýdl, trvale bytem Náměstí míru 1, Frenštát pod Radhoštěm

8. Jan Dostál, trvale bytem Jakartovice 97

9. Tomáš Langer, trvale bytem Na Pastvisku 10, Opava

10.  Miroslav Pavlica, trvale bytem Solanec pod Soláněm 126

11. Tomáš Roškot, trvale bytem Horní náměstí 28, Opava

12. Jakub Morbitzer, trvale bytem Českého odboje 9, Vlaštovičky

13. Robert Thomke, trvale bytem Náměstí Svaté Trojice 5, Opava

 

Byt č. 21 velikosti 1+1 na adrese Hrnčířská 4 v Opavě

1. Tomáš Langer, trvale bytem Na Pastvisku 10, Opava

2. Růžena Kostková, trvale bytem Vančurova 40, Opava    

3. Andrea Koláčková, trvale bytem Vlkovice 66, Fulnek

4. Simona Bernátková, trvale bytem Žďárský potok 68, Stará Ves

5. Ingrid Bolacká , trvale bytem Opavská 97, Kravaře

6. Robert Thomke, trvale bytem Náměstí Svaté Trojice 5, Opava

7. Jan Dostál, trvale bytem Jakartovice 97

8. Tomáš Roškot, trvale bytem Horní náměstí 28, Opava

9. Jan Frýdl, trvale bytem Náměstí míru 1, Frenštát pod Radhoštěm

10. Jakub Morbitzer, trvale bytem Českého odboje 9, Vlaštovičky

11. Marie Reintalerová, trvale bytem Oblouková 12, Opava