Sekční stránka - novinky

Opavané se zúčastnili Mikulášského jarmoku

Tradiční trhy organizované městem proběhly tradičně u příležitosti oslav svátku sv. Mikuláše, patrona města.
Turnaj pro veřejnost v bleskovém šachu v polských Katovicích

Chcete si zkusit zahrát bleskové šachy a poměřit se s nejlepšími? S Opavou spolupracující polské město Katovice nabízí zajímavý turnaj, který proběhne o víkendu 16. – 17. prosince 2017.
Zástupci Opavy navštívili italský region Emilia Romagna

V rámci projektu Resolve, který se zabývá udržitelnou mobilitou, proběhla ve dnech 8. - 9. listopadu 2017 studijní cesta na sever Itálie.
V americkém Kearney propagují partnerství s Opavou

Spolupráce se s naším americkým partnerským městem se začíná postupně rozvíjet. Opavští studenti jezdí na stáže na místní univerzitu, američtí zase poznávají krásy Opavy.
Opavané se zúčastnili Dnů Zugló v maďarské Budapešti

Opavská delegace vedená náměstkem primátora Martinem Vítečkem se v uplynulých dnech zúčastnila městských slavností Dny Zugló, které byly organizovány u příležitosti 82. výročí vzniku tohoto městského obvodu Budapešti.
Opavský sbor Křížkovský na turné po Bavorsku

Tradiční sbor pojmenovaný podle opavského hudebního skladatele Pavla Křížkovského vyrazil letos na turné do Bavorska u příležitosti 130 let aktivní činnosti.
Mendlovo gymnázium v německém Rothu

Jako již několikrát v minulosti, tak i letos vyrazilo opavské Mendlovo gymnázium ve dnech 15.–22. 9. 2017 do opavského partnerského města Roth.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 40