Sekční stránka - novinky

Úklid - lavička za MŠ Jateční

Pošlete někoho uklidit bordel kolem lavičky, kterou jste nainstalovali za zahradou MŠ Jateční. Máme po víkendu a máte tam opět nastláno. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Poškozené dopravní značení - ul. Lepařova

Na ulici Lepařova je vyvrácená dopravní značka (cyklostezka). Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Dopravní značení bylo dne  4. 7. 2018 opraveno.
Prořezání keřů - cyklostezka Kylešovice

Chtěl bych se zeptat, jestli by se nedala prořezat cyklostezka od nového splavu v Kylešovicích po Maják. Bohužel v některých místech se minou pouze dva cyklisté v těsné blízkosti a pokud jedete s dětmi je to velice nebezpečné.
Nefunkční osvětlení - nám. Osvoboditelů

Chtěla bych nahlásit poškozenou lampu veřejného osvětlení umístěnou na náměstí Osvoboditelů blízko domu č.p. 7/6. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Únik kapalin z vozidla - ul. Hobzíkova

Na ulici Hobzíkova, jak je horní ulice kde je sídliště a parkují vozy, stojí v křižovatce stříbrná Škoda Fabia I RS, ze které unikají nějaké provozní kapaliny. Je to odstavený vrak, který tam stojí již řadu měsíců, má podhuštěná kola a nemá přední SPZ.
Uschlý strom - ul. Černá

Před vchodem na ul.  Černé 21 je zřejmě celý suchý strom. Co je potřeba udělat k tomu, aby byl případně odstraněn?
Nepořádek kolem lavičky - MŠ Jateční

Pošlete někoho uklidit bordel kolem lavičky, kterou jste nainstalovali za zahradou MŠ Jateční. Máme po víkendu a máte tam opět nastláno. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Skládka u popelnic - ul. Mírová

Prosím o zajištění úklidu pracovníky TS Opava skládky u popelnic na ulici Mírová 26, Opava, křižovatka s ulicí Na Rybníčku. Již před několika dny jsem formou sms prosil o úklid pohozených sádrokartonů a pneumatik. Pneumatiky zmizly, sádrokarton zůstal a věci se dále kupí.
Uschlé stromy - ul. Ant. Sovy

Dobrý den, prosím, aby se zjistil stav stromů na pozemku mezi budovami Antonína Sovy 20 a 41.  Stromy usychají. Učiňte opatření, aby tomu bylo zabráněno. Takto vzrostlé stromy tam už nedostaneme. Domnívám se, že to může být i tím, že jsou soustavně pomočované psy.
Černá skládka - ul. Nadační

Na parkovišti na konci ulice Nadační, u lávky přes ,,Jaktarku" je u vrat k vjezdu k lukostřelcům skládka několika pytlů s odpadem.  Tyto pytle jsem viděl koncem května za fotbalovou bránou poblíž brány. 31. 5. jsem přijel na parkoviště okolo 18.30 hod.,  u vrat nic nebylo.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 66