Sekční stránka - novinky

Sečení trávy - ul. Krnovská, H. Kvapilové

Můžete nechat posekat trávník v břehu ve dvoře  - je to roh ulice Krnovská 23, 24, 25 a ul.Hany Kvapilové 1 -7,  tráva přerůstá do cesty. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Uvedená plocha bude posečena v průběhu 43. týdne t.r.
Černá skládka - ul. Heydukova

Někdo nám zase přes noc udělal na Heydukově u kontejnerů skládku. Prosím o úklid a instalaci kamery, ať to přestane. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Pokácený strom - ul. Bílovecká

Stěžuji si na vaše rozhodováni o káceni zdravých stromů! Dívám se, jak porářejí zdravý ovocný strom u zastávky Bílovecká. Jaký je důvod? Chci znát odpověď. Máte hesla o zalesňování Opavy, za pozornosti médií sadíte stromy a pak v tichosti bez hlasováni stromy kácíte!
Černá skládka - ul. Rolnická

U paneláku na Rolnické blok A/22 se již 2 měsíce u popelnicových kontejnerů válí na trávníku několik zbytků starých dveří, napřed byly u kontejnerů a pak je někdo odhodil na trávník. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Parkování - ul. Raškova

Od té doby, co je v ulici Raškova jednosměrka ve směru na hl. silnici (Ratibořská) se neskutečně zhoršila morálka místních v parkování na ul.  Raškova - parkují po obou stranách tak, že tam sotva projedete (o mm, natož aby tudy projeli např. hasiči).
Neudržovaný pozemek - ul. Partyzánská

Bylo by možné něco udělat s pozemkem na ul.Partyzánská mezi domy č.p.13 a 17? Pozemek je zarostlý i přes chodník a místy se tvoří skládka. Celkový pohled není pěkný.  Vyjádření Odboru životního prostředí MMO:
Nefunkční veřejné osvětlení - ul. Rolnická

Upozorňuji na nefunkční osvětlení před vchodem Rolnická 38 v Kateřinkách. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Dne 27.09. bylo zadáno nefunkční veřejné osvětlení k opravě. 
Dřeviny - ul. Mostní, ul. Zeyerova (lékárna Agel)

Na ulici Vodní u přechodu vedle lávky přes řeku roste těsně u chodníku švestka. Strom je to zatím dobrý, ale plody padají na chodník a přechod, takže v této době se špinavému chodníku a přechodu všichni vyhýbají. Nešlo by s tím něco udělat?
Poškozený strom - ul. Otická

Upozorňuji na vyvracející se strom /smrk/ i s kořeny,  v okolí basketbalového hřiště na ulici Otické. Pod stromy si hrají děti, nebezpečí úrazu! Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 71