Sekční stránka - novinky

Plné kontejnery na tříděný odpad - ul. Heydukova x Tyršova

Jsou přeplněny/zasypány papírové a plastové kontejnery na Heydukova/Tyršova. Prosím o vysypáni.  Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Dnes tj. 13. 3. 2018 byly  v podnětu zmíněné kontejnery vyprázdněny
Úklid komunikací

Prosím, nedaly by se už pomalu uklízet  zaštěrkované chodníky a krajnice, po kterých teče něco jako mazut s naftou dohromady? Předpověď je příznivá na 4 týdny.  Ona by Opava už po letech potřebovala tzv. generální úklid. Chtělo by to např.
Sakura - ul. Tyršova

Bydlím v Opavě na ulici Tyršova 55.
Stromy - ul. Na Pastvisku - Rolnická

Za domem Na Pastvisku -Rolnická u dětského hřiště jsou nebezpečně křivé stromy, hrozí pád. Vedle je taktéž pískoviště. Vyjádření Odboru životního prostředí MMO:
Nabouraná dopravní značka - Horní nám.

Za Raiffeisen bankou je nabouraná dopravní značka Dej přednost v jízdě. Jak se vyjíždí ze dvora Horní náměstí 33. 34. 35. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Zledovatělý chodník - ul. Beethovenova

V Opavě jsou pěkné čisté chodníky, ale u Klubu ART je 15m ledu. Prosím o úklid.  Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Neudržované chodníky, poškozený poklop - ul. Žižkova

Chtěla bych upozornit, že chodníky od víceúčelové haly na Žižkově ulici až po rodinné domy se neuklízejí od sněhu. Za celou dobu vzniku asi 2x.
Poškozený kontejner - ul. Liptovská

Na ulici Liptovská je rozpadlá popelnice. Upadlo ji kolečko a dno je úplně prohnité, prosíme o výměnu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Výměna kontejneru proběhne dne 20. 2. 2018.
Odstavený automobil bez SPZ - ul. Jateční

Na vyhrazeném parkovišti za domem Jateční 7 (v zákazu vjezdu) je odstaven terénní pickup dodge bez spz a zabírá potřebné místo, kterýh je nedostatek. Mohl by být odtažen? Vyjádření Městské policie Opava:

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 61