Sekční stránka - novinky

Nefunkční veřejné osvětlení - Vlaštovičky

Opava-Vlaštovičky, Marie Dolanské, u č. 11 a 15 je od 22.11. nefunkční veřejné osvětlení. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Propad chodníku - ul. Praskova

Na zastávce Praskova směr Východní nádražní se propadá chodník vedle lavičky. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Poškozená konstrukce mostu - ul. Pekařská

Chtěl bych upozornit na špatný stav mostu Pekařská. Pohledově zhora není nic vidět, ale ze spodní části v pátek odpadla kovová část, při bližším pohledu jsou skoro všechny velmi zrezivělé. Abychom nedopadli jako v Praze s trojskou lávkou. 
Informace o kvalitě ovzduší na webu města

Dobrý večer, měl bych dotaz. Na stránkách Opava city jsem dnes- sobota 2.12.2017 večer, kdy se vzduch dal doslova krájet, našel v rubrice Kvalita ovzduší- nedostatečná data!!!  Je zajímavé, že celý měsíc data fungují, ale sotva nastane smogová situace, jsou nedostatečná data.
Uvolněné dlaždice - ul. Rybí trh

Uvolněné dlaždice na chodníku podél budovy dětského domova na Rybím trhu. Nebezpečí úrazu, problém s jeho údržbou. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Oprava chodníku - ul. Rooseveltova

Kontroluje někdo kvalitu chodníků, které rozkopala firma UPC? V úseku mezi Jurečkovou a Hradeckou je ul. Rooseveltova úplně křivá a dlaždice vracejí přímo na hlínu, takže tam nedrží. Nedá se tam pořádně chodit. Vyjádření Odboru dopravy MMO:
Špinavé koše - centrum města

Ráda bych poukázala na stav odpadkových košů v podloubí. Jsou poblité, pochcané a neskutečně páchnou. Možná by nebylo špatné je vyměnit za jiné. Je to přece jen to nejužší centrum města a je to nechutné. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Úklid listí - vnitroblok Zámecký okruh

Uklidí TS listí na Zámeckém okruhu ve vnitrobloku?  Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Úklid listí byl proveden zaměstnanci TSO v týdnu od 27.11. – 1.12.2017.
Kácení stromů - ul. Ratibořská, ul. Ed. Beneše

Chtěla bych upozornit na ubývání vzrostlých zdravých stromů v Kateřinkách, konkrétně ve vnitrobloku v okolí ulic Edvarda Beneše a Ratibořská. V jarních měsících bylo bezdůvodně vykáceno několik naprosto zdravých vzrostlých lip a javorů v blízkosti hlavní cesty Ratibořská, neda
Černá skládka - ul. Jasná

Na ulici Jasná u popelnic leží kreslo a gauč. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Černá skládka byla dne 29. 11. 2017 zaměstnanci TSO odvezena.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 57