Sekční stránka - novinky

Ocenění opavských učitelek a učitelů

Na každoroční akci u příležitosti Dne učitelů, který je v České republice stanoven na den narození Jana Ámose Komenského, tj. 28. března, byli za svou práci oceněni nejlepší pedagožky a pedagogové. Stalo se tak v sále Městského domu kultury Petra Bezruče.
ROZPIS PRÁZDNINOVÉHO PROVOZU OPAVSKÝCH MŠ PRO ROK 2018

  Provoz mateřských škol v době hlavních prázdnin bude zajištěn za těchto podmínek: - termín pro podání žádosti k prázdninovému provozu byl stanoven od 2. 5. 2018 do 31. 5. 2018.
Nejlepší školáci Opavy převzali na Hlásce ocenění

Třináct nejlepších školáků z opavských základních škol včetně těch speciálních převzalo ve čtvrtek 1. března v zasedací síni radnice ocenění z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského.
Organizace školního roku 2017/2018 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích

Organizace školního roku 2017/2018  v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích Č.j.: MSMT- 12165/2016-1 Dne  11. května 2016  
Nejlepší žáci převzali na Hlásce ocenění

Patnáct nejlepších školáků z opavských základních škol včetně těch speciálních převzalo ocenění z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského. Kromě pamětních listů obdrželi i upomínkové předměty a peněžní poukázku.
Ocenění nejlepších učitelů opavských škol

Jednadvacet učitelek a pedagogických pracovnic opavských mateřských a základních kol obdrželo u příležitosti nedávného Dne učitelů ocenění za vynikající práci. Stalo se tak v sále Městského domu kultury Petra Bezruče v Opavě.
Nejlepší žáci roku 2015 převzali ocenění

Z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského a vedoucí odboru školství Andrey Štenclové si dnes celkem 13 žáků opavských základních škol převzalo na Hlásce ocenění Žák roku 2015.

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2