Sekční stránka - novinky

ROZPIS PRÁZDNINOVÉHO PROVOZU OPAVSKÝCH MŠ PRO ROK 2018

  Provoz mateřských škol v době hlavních prázdnin bude zajištěn za těchto podmínek: - termín pro podání žádosti k prázdninovému provozu byl stanoven od 2. 5. 2018 do 31. 5. 2018.
Zápisy do 1. tříd základních škol

Zápis žáků do prvních tříd základních škol zřizovaných městem pro školní rok 2018/2019 proběhne v Opavě ve čtvrtek 5. a v pátek 6. dubna vždy od 14 do 18 hodin. Rodiče s sebou musí vzít rodný list.
Organizace školního roku 2017/2018 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích

Organizace školního roku 2017/2018  v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích Č.j.: MSMT- 12165/2016-1 Dne  11. května 2016  
Nejlepší žáci převzali na Hlásce ocenění

Patnáct nejlepších školáků z opavských základních škol včetně těch speciálních převzalo ocenění z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského. Kromě pamětních listů obdrželi i upomínkové předměty a peněžní poukázku.
Ocenění nejlepších učitelů opavských škol

Jednadvacet učitelek a pedagogických pracovnic opavských mateřských a základních kol obdrželo u příležitosti nedávného Dne učitelů ocenění za vynikající práci. Stalo se tak v sále Městského domu kultury Petra Bezruče v Opavě.
Nejlepší žáci roku 2015 převzali ocenění

Z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského a vedoucí odboru školství Andrey Štenclové si dnes celkem 13 žáků opavských základních škol převzalo na Hlásce ocenění Žák roku 2015.
Mladí cyklisté zápolili na dopravním hřišti

Ve dnech 30. dubna a 5. května proběhlo v budově Úřadu městské části Malé Hoštice a následně na místním dětském dopravním hřišti nejprve městské a poté okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů.
Nejlepší pedagogové převzali ocenění

Vedení města poděkovalo pedagogům za jejich dlouhodobé výsledky ve výchovně vzdělávací práci, za bezproblémový přístup k dětem a nadstandardní aktivity, které mnohdy vykonávají i nad rámec školy.
Hláska ocenila nejlepší opavské školáky

Třináct žáků opavských základních škol převzalo z rukou náměstkyně primátora Simony Bierhausové ocenění nejlepší žák roku.

Stránkování

Strana 1