Sekční stránka - novinky

Organizace školního roku 2017/2018 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích

Organizace školního roku 2017/2018  v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích Č.j.: MSMT- 12165/2016-1 Dne  11. května 2016  
Nejlepší žáci převzali na Hlásce ocenění

Patnáct nejlepších školáků z opavských základních škol včetně těch speciálních převzalo ocenění z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského. Kromě pamětních listů obdrželi i upomínkové předměty a peněžní poukázku.
Ocenění nejlepších učitelů opavských škol

Jednadvacet učitelek a pedagogických pracovnic opavských mateřských a základních kol obdrželo u příležitosti nedávného Dne učitelů ocenění za vynikající práci. Stalo se tak v sále Městského domu kultury Petra Bezruče v Opavě.
Nejlepší žáci roku 2015 převzali ocenění

Z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského a vedoucí odboru školství Andrey Štenclové si dnes celkem 13 žáků opavských základních škol převzalo na Hlásce ocenění Žák roku 2015.
Mladí cyklisté zápolili na dopravním hřišti

Ve dnech 30. dubna a 5. května proběhlo v budově Úřadu městské části Malé Hoštice a následně na místním dětském dopravním hřišti nejprve městské a poté okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů.
Nejlepší pedagogové převzali ocenění

Vedení města poděkovalo pedagogům za jejich dlouhodobé výsledky ve výchovně vzdělávací práci, za bezproblémový přístup k dětem a nadstandardní aktivity, které mnohdy vykonávají i nad rámec školy.
Hláska ocenila nejlepší opavské školáky

Třináct žáků opavských základních škol převzalo z rukou náměstkyně primátora Simony Bierhausové ocenění nejlepší žák roku.

Stránkování

Strana 1