Sekční stránka - novinky

Kam jít volit v Opavě?

Byla aktualizována aplikace Kam jít volit v Opavě.
Mapa přístupnosti Opavy

Statutární město Opava vyhovělo žádosti správce projektu Opava bez bariér a vytvořilo mapovou aplikaci pro postupné zapracovávání různých typů objektů (veřejné budovy, zastávky MHD, bezbariérové trasy, apod.) 
Nové mapové aplikace pro podporu podnikání v Opavě

Ve spolupráci statutárního města Opavy a Hospodářské Komory v Opavě byly v rámci společné podpory podnikání vytvořeny a koncem měsíce května spuštěny veřejně dostupné mapové aplikace Plochy pro podnikání a Prostory pro podnikání.
Jarní úklid

Na mapovém portálu města v sekci mapových aplikací byla aktualizována mapa s názvem Jarní úklid.
Blokové čištění komunikací

Na mapovém portálu města v sekci mapových aplikací naleznete novou mapovou aplikaci s názvem Blokové čištění komunikací.
Mostní objekty

Na mapovém portálu města v sekci mapových aplikací naleznete novou mapovou aplikaci s názvem Mostní obje
Nový Územní plán Opavy

V sekci Mapové aplikace naleznete novou mapovou aplikaci s názvem Územní plán Opavy, která zobrazuje nový územní plán měs
Omezení provozu mapového portálu

V průběhu úterý a středy 12.-13. prosince 2017 bude docházet k výpadkům provozu mapového portálu města Opavy. Omezení je způsobeno údržbou systému. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Zimní údržba chodníků

V souvislosti s aktualizací Operačního plánu zimní údržby proběhla aktualizace mapy s vyznačením udržovaných a neudržovaných úseků chodníků ve městě. 
Mapa volebních výsledků

S výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2017 za jednotlivé volební okrsky se můžete seznámit v přehledné mapové aplikaci s názvem

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2