Začínám podnikat

Uvažujete o tom, že byste si otevřeli vlastní obchod, nabízeli malířské práce nebo vyráběli originální šperky? Zkrátka a dobře - chcete začít s podnikáním v jakékoliv oblasti, ale bojíte se, že začátky pro vás budou až příliš složité? Odrazuje vás představa papírování, která všemu předchází? Rádi byste se o všem s někým poradili? Už nemusíte tápat a mít strach. Na Opavsku totiž působí hned několik iniciativ sdružující nejen začínající podnikatele, ale také ty, kteří se úspěšně postavili na vlastní nohy a jsou připraveni se o své zkušenosti s vámi podělit. Společně tak zjistíte, že podnikání ještě nikdy nebylo snažší.

Sdružení na podporu podnikatelů působící v Opavě

Bigthinking

Bigthinking je původem ostravské sdružení, které pořádá zajímavé přednášky, workshopy či semináře z oblasti businessu, osobnostního rozvoje, online marketingu a jiných přidružených oborů. Velmi populární akcí pořádanou touto společností jsou obchodní snídaně, které jsou ideálním místem pro navazování nových kontaktů.

Webové stránky: www.bigthinking.cz
Sociální sítě:

www.facebook.com/bigthinkingcz

www.twitter.com/bigthinkingcz

www.youtube.com/user/bigthinkingcz/videos

Telefon: 775 305 593 
E-mail: info@bigthinking.cz

Business Heroes Opava

Business Heroes je platforma, která má své kořeny v Brně. Opava se stala druhým městem v republice, kde se tato pravidelná setkávání podnikatelů a lidí, kteří o podnikání uvažují nebo s ním začínají, pořádají. Business Heroes pořádá pravidelná měsíční setkání, která jsou vždy zaměřena na konkrétní téma. Tato setkání jsou zaměřena nejen na výměnu informací, ale také na získávání nových kontaktů pro své podnikání.

Webové stránky:

opava.businessheroes.cz

Sociální sítě:

www.facebook.com/BusinessHeroesOpava

www.twitter.com/BHeroes

Telefon: 739 080 851
E-mail: opava@businessheroes.cz

ProRegiony

ProRegiony je název projektu, který vychází z tradic a regionální spolupráce podnikatelů, vzájemné interakce nabídky a poptávky ve vašem regionu. Seznamuje podnikatele i aktivní občany v regionech s fenoménem multiplikace a moderními způsoby spolupráce a komunikace. Projekt má celorepublikovou působnost. Cílem je podpora tzv. mikroekonomických kruhů, které svojí pravidelnou výměnou nabídek a poptávek otáčejí finanční prostředky co nejblíže svému domovu.

Webové stránky: www.proregiony.cz
Sociální sítě:

www.facebook.com/pages/ProRegiony/222146351289789?ref=ts&fref=ts

www.linkedin.com/company/proregiony-s-r-o-

Telefon: 602 116 000
E-mail: jan.hruska@proregiony.cz

Živý byznys

Živý byznys je podnikání, které funguje na jednoduchých principech a pravidlech, které souvisí s lidskou přirozeností a zdravým selským rozumem. Cílem je podpora podnikání, které bude podnikatele naplňovat - bude dělat, co jej baví, bude tvořit v souladu s děním kolem sebe a bude dávat přednost spolupráci před soutěživostí.

Webové stránky: zivybyznys.canvelo.cz
Sociální sítě: www.facebook.com/impulsyprosperity
Telefon: 776 542 808
E-mail:

radim@impulsypro.cz

blanka@impulsypro.cz

Úřad práce v Opavě

Doprovodný text

Webové stránky: www.uradpraceopava.cz
Sociální sítě:  
Telefon: 950 142 111
E-mail: posta.up@op.mpsv.cz

Životní situace

 

Kategorie: