Útulek

Kuba

Kuba je asi tříletý pražský krysařík. Je to hodně temperamentní pejsek, který je z počátku nedůvěřivý a hodně svéhlavý. Kuba se nehodí k dětem. Je vhodný do bytu.
Sára

Sára je asi tříletá fena křížence. Je velice mazlivá, temperamentní a čistotná. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Šimon

Šimon je asi devítiletý pejsek. Je to kontaktní, mazlivý, nekonfliktní pes, který se hodí ke starším lidem, do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Sofie

Sofie je asi šestiletá fena. Než si zvykne na nové prostředí je velice bázlivá, ale po adaptaci je velký mazlík. Umí základní povely. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Jára

Jára je asi dvouletý kříženec. Je to hodný, kontaktní pejsek, velice temperamentní. Jára má handicap - je slepý na jedno oko. Hodí se spíše do bytu.
Špagetka

Špagetka je asi desetiletý pejsek. Je klidný, vhodný spíše ke starším lidem. Špagetka se dobře snese i s ostatními psy a fenami, je nekonfliktní. Hodí se spíše na zahradu k rodinnému domu.
Bren

Bren je asi šestiletý labrador. Je to čistotný pes, který má rád lidi. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Besy

Besy je osmiletá fenka německého ovčáka. Je klidnější povahy, poslušná, snese se psy, je ale žárlivá na ostatní zvířata, proto je raději sama. Besy je kastrovaná. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.
Čaky

Čaky je asi sedmiletý kříženec hovawarta. Hodí se spíše na zahradu, je dobrý hlídač. Z počátku je ostražitější, po zvyknutí je kontaktní a mazlivý.
Riko

Riko je asi osmiletý rotvajler. Riko je klidnější povahy, mazlivý a učenlivý. Není vhodný k ostatním psům a fenám. Hodí se ke starším lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2