Útulek

Žolík

Žolík je asi dvouletý kříženec. Je to hodný, kontaktní, mazlivý a temperamentní pejsek. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Čenda

Čenda je asi čtyřletý kříženec bernského salašnického psa. Je to hodný, temperamentní pes, který rád aportuje balónky. Potřebuje dostatek pohybu. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Čaplin

Čaplin je asi devítiletý německý ovčák. Je to kontaktní, hodný a mazlivý pes, který se hodí do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Besy

Besy je osmiletá fenka německého ovčáka. Je klidnější povahy, poslušná, snese se psy, je ale žárlivá na ostatní zvířata, proto je raději sama. Besy je kastrovaná. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.
Čaky

Čaky je asi sedmiletý kříženec hovawarta. Hodí se spíše na zahradu, je dobrý hlídač. Z počátku je ostražitější, po zvyknutí je kontaktní a mazlivý.
Rocky

Rocky je asi dvouletý kříženec německého ovčáka a ohaře. Je to kontaktní, hodně temperamentní pes, který potřebuje hodně pohybu. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Riko

Riko je asi sedmiletý rotvajler. Riko je klidnější povahy, mazlivý a učenlivý. Není vhodný k ostatním psům a fenám. Hodí se ke starším lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Zak

Zak je asi sedmiletý kříženec. Je to společenský, hodný a mazlivý pejsek, který se hodí pouze do bytu (na zahradě se podhrabává pod plotem).
Čamy

Čamy je asi tříletý kříženec. Je to klidný pes, který je vhodný do zkušených rukou. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu za předpokladu dobrého zabezpečení (vysoký plot).
Fík

Fík je asi čtyřletý kříženec ridgebacka. Fík je vhodný na zahradu k rodinnému domu, do rukou zkušeného chovatele.

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2