Útulek

Benji

Benji je asi čtyřletý kříženec. Je velice temperamentní, plný energie - potřebuje hodně pohybu. Není vhodný k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Justy

Justy je asi tříletý kříženec. Je zvyklý na děti, kontaktní, mazlivý, velice pohodový a čistotný pes. Je vhodný do bytu.
Čaky

Čaky je asi sedmiletý kříženec hovawarta. Hodí se spíše na zahradu, je dobrý hlídač. Z počátku je ostražitější, po zvyknutí je kontaktní a mazlivý.
Rocky

Rocky je asi dvouletý kříženec německého ovčáka a ohaře. Je to kontaktní, hodně temperamentní pes, který potřebuje hodně pohybu. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Babeta

Babeta je asi šestiletá fenka. Je hodně bojácná, bude potřebovat trpělivost při adaptaci na nové prostředí. Nehodí se k dětem. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Ferda

Ferda je asi šestiletý kříženec teriéra. Je to temperamentní pes, který potřebuje hodně pohybu. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Johanka

Johanka je asi desetiletá fena křížence. Je to hodná, kontaktní fenečka, která se hodí ke starším lidem. Nemá ráda kočky, proto se nehodí do společné domácnosti s kočkou. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu,
Pery

Pery je asi šestiletý kříženec. Je to pejsek klidnější povahy, který se hodí do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Lord

Lord je asi tříletý kříženec. Je to temperamentní pes, kontaktní. hodí se spíše na zahradu k rodinnému domu.
Riko

Riko je asi sedmiletý rotvajler. Riko je klidnější povahy, mazlivý a učenlivý. Není vhodný k ostatním psům a fenám. Hodí se ke starším lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2