Co se děje?

Nový systém dotací zájemcům vysvětlí semináře

Město připravilo pro zájemce o dotace semináře. Uskuteční se v průběhu září a účastníkům na nich odborní pracovníci Magistrátu města Opavy vysvětlí nový systém a odpoví jejich dotazy. O dotace bude možné žádat od 15. září do 15. října
Poslední akcí léta zábavy je cyklojízda

Pro všechny cyklistické nadšence je v sobotu 31. srpna připravena cyklojízda Do Opavy na Fidorku, do Krnova na Kofolu. Chybět nebude bohatý doprovodný program. Tato tradiční akce uzavře Opavské léto zábavy.
Na Rolnické se obnoví provoz v obou pruzích

Provoz na Rolnické ulici v Opavě, na níž se staví napojení na budovaný severní obchvat města, se obnoví ve středu 14. srpna. Od tohoto dne však bude dočasně uzavřen výjezd z Rolnické ulice na Mostní.
Výběrové řízení na redaktora tiskového oddělení

Tajemník Magistrátu města Opavy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa redaktor/ka tiskového oddělení odboru kancelář primátora. Termín ukončení příjmu přihlášek je 11. září 2019, předpokládaný nástup je nejdříve k 1. říjnu.
Město vypsalo záměr prodeje či pronájmu Slezanky

Zájemci o koupi či pronájem objektu bývalého obchodního centra Slezanka mohou své nabídky zaslat do 30. září do 13 hodin na podatelnu magistrátu na Horním náměstí. Přesné podmínky obou záměrů jsou zveřejněny v příloze tohoto souboru.
Máte zájem o bionádobu? Přihlaste se

Město Opava zavedlo v loňském roce svoz bioodpadu. Pokud máte zájem o nádobu na bioodpad, je stále možné ji získat. Podmínky včetně formuláře, důležitých kontaktů i toho, co patří do bionádoby, najdete v tomto odkaze.
Změna tarifu MHD v Opavě od 1. července

Od počátku července dochází k úpravě tarifu ve vozech opavské městské hromadné dopravy. V trolejbusech se pak nově může uhradit jízdné i prostřednictvím bankovních karet.
Změny v příměstské dopravě na Opavsku

Příměstskou autobusovou dopravu na Opavsku, kterou zajišťuje kraj, čeká od 9. června změna. Nově ji bude provozovat ČSAD Vsetín, která vyhrála krajem vyhlášenou soutěž na 10 let. Většina linek bude jezdit po stejných trasách a se stejnými čísly jako doposud.
Oznámení o prodeji služebního vozidla

Magistrát města Opavy nabízí k prodeji služební vozidlo Peugeot 206. Auto je pojízdné, interiér i exteriér je však značně opotřebovaný. Minimální cena je 10 tisíc korun, lhůta podání nabídek je 11. července 2019 do 12:00 hod.
Opravy a výstavba silnic omezí dopravu na několika ulicích

Opavu čeká vlna oprav silnic. Opravovat se budou Hradecká či Pekařská ulice, na Rolnické se pak bude stavět nové napojení na budovaný severní obchvat města. Silnice se opravuje i ve Vlaštovičkách.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 39