Není nám to jedno

Nedoručení zpravodaje Hláska

Není opět na ulici Fügnerova dodaná Hláska, opakovaně. Vyjádření tiskového oddělení MMO Dobrý den,
Vytvoření jednosměrné ulice

Dobrý den, dal bych tímto do úvahy, zda by nebylo vhodné vytvořit z ulice Dukelská ve směru na ul. Olomouckou ulici jednosměrnou. Po celé délce po pravé straně parkují auta bydlicích a tím je znemožněn oboustranný provoz. Jednosměrka směrem na Olomouckou by to vyřešila.
Černá skládka - Zlatníky

Chci nahlásit černou skládku která se nachází: obec Opava,  katastrálním území Zlatníky u Opavy, číslo LV157, parcelní číslo 360, vodní plocha, vlastník – Statutární město Opava.   Vyjádření Odboru životního prostředí MMO:
Kontejnery - ul. 17. listopadu

Chtěl bych poprosit o řešení neustále přeplněných kontejnerů na tříděný odpad na ulici 17.listopadu - u parkoviště ve vnitrobloku u školky 17.listopadu.
Nefunkční VO - Zlatníky

Chci nahlásit již delší dobu nefungující  lampu VO na ulici 6.května 80/21, Zlatníky (jedná se o tu horní ze 2 lamp před obchodem). Děkuji za opravu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Obtěžující štěkání psa

Sousedův pes pořád štěká hned jak se setmí i několik hodin v kuse. Přes prosby všech sousedů na to majitel psa vůbec nereaguje a všechny nás ignoruje . Prosím, co máme dělat, aby to konečně přestalo už to trvá víc jak rok. Ani policie nepomohla. Děkujeme za odpověď.
Nefunkční veřejné osvětlení - ul . Jasná

Na konci ulice Jasná v Kylešovicích nesvítí pouliční lampa. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Svítidlo bude ještě dnes tj. 31.10.2018 opraveno.  
Kaluže na komunikace - nefunkční kan. řad - ul. Krnovská

Pokud jste někdy za deště jeli po Krnovské (teď myslím část, na které se nepracuju, od Vančurovy do Jaktaře), všimli jste si obrovských kaluží?  Kdybyste si dělali příjezdovou cestu na svém dvorku, taky byste to tak nechali?
Tašky na tříděný odpad

Mám dotaz, zda nebudou opět k dispozici tašky na tříděný odpad. Tašky, které byly dříve vydávané máme už rozbité a nové tašky nejsou k dispozici. Vyjádření Odboru životního prostředí MMO:

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 72