Není nám to jedno

Nesvítí lampy veřejného osvětlení ulice Mostní a Veterinární

Dobrý den, na chodníku na levém břehu Opavy mezi Mostní a Veterinární správou nesvítí již delší dobu dvě lampy. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Vyvrácená dopravní značka u vjezdu do MDPO

Na ulici Bílovecká u vjezdu do MDPO je vyvrácená dopravní značka ukazující jízdní pruhy pro auta a vyhrazený pruh pro cyklisty. Správa silnic Moravskoslezského kraje, p.o. středisko Opava:
Nesvítí na semaforu červený panáček

Na ulici Praskova u světelné křižovatky s ulicí Komenského nesvítí na jednom semaforu červený panáček pro chodce. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Světelné signalizační značení bylo dnes tj. 14.1. opraveno.
Oprava silnice na ulici Lidická

Dobrý den, kdo opravoval silnici na ulici Lidická mezi ulicemi Olbrichová a Na Rybníčku? Kdo to přebíral a kdo takovou fušeřinu zaplatil? Je to jak uplácané lopatou.
Nedoručení zpravodaje Hlásky - Fügnerova ulice

Vážení přátelé, již 3 měsíce se k nám na ul. Fügnerovu 48 a 50 nedostalo vydání Hlásky! Vyjádření České pošty, s.p.: Dobrý den,
Nevhodné parkování vozidel na Liptovské ulici

Dobrý den, dá se něco dělat s vozidly, co parkují na chodníku na Liptovské ulici u nákupního centra Žabka? Auta zde parkují jako na parkovišti, i když jsou na chodníku. Člověk musí mezi nimi kličkovat, aby vůbec prošel. Děkuji. Vyjádření MPO:
Nesvítí veřejné osvětlení

Na ulici Ratibořská od mostu až po křižovatku s ulicí Vrchní nesvítí veřejné osvětlení. Přeji pěkný den a děkuji za vyřízení. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Posolení přechodu a cesty

Prosím o posolení přechodu-cesty na křižovatce Tyršova/ Roosveltova. Chodí tam ráno hodně dětí a auta tam neumí dobrzdit. Díky. PS: Kolem paloučku na Tyršova/Zahradní je na cestě taky ledovka. Děkuji za vyřízení.
Zdeformovaný sloup pouličního osvětlení

Dobrý den, na křižovatce ulic Boženy Němcové, Rooseveltova a Březinova je zdeformovaný sloup od pouličního osvětlení, nacházející se poblíž přechodu pro chodce. Stalo se nejspíše po autonehodě, protože se poblíž nacházel nárazník od auta.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 75