Není nám to jedno

Není nám to jedno

Služba Není nám to jedno je určena k hlášení černých skládek, nepořádku, či poškozeného městského majetku.

Stížnosti na dopravce ČSAD Vsetín a.s.

Dobrý večer, nejsem častým cestujícím nového autobusového dopravce, a upřímně, ani bych nechtěla.
Nesvítí pouliční osvětlení na ulici Olomoucká

Na přechodu pro chodce nesvítí jedno světlo, jedná se o přechod na ulici Olomoucká u bočního vchodu do nemocnice. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.: Opraveno dne 16.9.2019.
Nesvítí pouliční osvětlení na ulici U Hliníku

Dobrý den. Zhruba měsíc nesvítí pouliční osvětlení na ulici U Hliníku vedle kontejnerů. Žádám zda-li by šlo opravit. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.: Opraveno dne 13.9.2019.
Vydýchaný vzduch v kině Mír během představení

Dobrý den, v neděli 8.9. 2019 jsem se účastnil představení "4 dohody" v podání Jaroslava Duška. Začátek v 19:00 hod, bez přestávky, konec 21:30 hod. Hlediště plné, včetně přístavků, velmi působivé představení. Díky pořadatelům za akci a účinkujícím za nevšední zážitek.
Problém přejít ulici na křižovatce Rolnická x Pekařská

Dobrý den, chtěl bych upozornit na to, že na křižovatce ulic Rolnická-Pekařská za současného stavu není možné přejít ulici, zejména pokud jdete s kočárkem. Vyjádření referentky oddělení správy dopravy a pozemních komunikací: Dobrý den,
Poničený chodník a kus vozovky na ulici Ruská

Dobrý den, na ulici Ruská č.p. 2 s křižovatkou 8. Května je vlivem porostu stromu poničený chodník a kus vozovky. Vyjádření referentky odboru majetku města:
Rozšíření cyklostezky u Malých Hoštic

Dobrý den, je v plánu nějaké rozšíření mostu přes řeku na cyklostezce u Malých Hoštic? Přes léto je to dost zajímavé, stejně jako úzký úsek přímo v Hošticích podél kolejí, kde jezdí auta.
Nepříjemný zápach z polí

Bydlíme v Kateřinkách, teď večer jde z polí takový šílený smrad, nedá se ani větrat. Zemědělci nás tráví, jak si to mohu dovolit? Je to každý rok stejně!!! Vyjádření vedoucího oddělení ochrany ovzduší a nakládání s odpady: Dobrý den,

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 93