Není nám to jedno

Nepořádek na Východním nádraží v Opavě

Dnes jsem měla možnost byt, jak na Východním nadraží v Opavě, tak na nádraží Ostrava-Svinov. Opravdu se za to Opavské nadraží stydím.  Špinavé chodniky, nástupiště, podchod a zkratka mezi Východním nádražím a Kylešovskou ulici je vyložene nechutná.
Nepořádek u kontejnerů na parkovišti Olomoucká a roh na Purkyňovu

Automobiliště z okolních vesnic závaží odpad a vůbec jim nevadí, že kontejnery jsou určeny pro bytovky. Odpad pohodí mimo kontejnery. Čím luxusnější vozidlo, tím větší nepořádek osádka vytvoří.
Na sídlišti Liptovská je rozbité dřevěné zábradlí

Na sídlišti Liptovská je na dětském hřišti, jak je skluzavka rozbité dřevěné zábradlí. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Propadlá lavička u hlavní pošty

Pěkný den, u staré hlavní pošty se propadla jedna lavička. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Děkujeme za Váš podnět, lavičku necháme v nejbližším možném termínu opravit.
Zaparkovaná auta v odbočovacím pruhu na ulici Třídy Spojenců 30,32

Pravidelně se setkávám ve večerních a ranních hodinách, že na ulici Třídy Spojenců 30,32 v odbočovacím pruhu doprava s křižovatkou jsou zaparkovaná vozidla. Vyjádření Městské policie Opava: Dobrý den,
Nepořádek na hřištích v Kateřinkách

Dobrý den, není možné něco udělat s hřišti, kde si hrají děti, mládež atd.? Zanechávají za sebou nepořádek, je to smutné. Chtělo by to nějakou osvětu, a pak to uklidit. Takto to vypadá kolem hřišť v sídlišti v Kateřinkách celkem často. 
Nesvítí pouliční osvětlení na Liptovské 30

Naproti domu Liptovská 30 a za domem Liptovská 26 nesvítí pouliční osvětlení. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.: Dobrý den, svítidlo bylo 12.3.2019 opraveno. Děkujeme za Váš podnět.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 80