Není nám to jedno

Není nám to jedno

Služba Není nám to jedno je určena k hlášení černých skládek, nepořádku, či poškozeného městského majetku.

Vykácení keře na ulici 17. listopadu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč byl vykácen vzrostlý keř zlatého deště u vchodu 17.listopadu 26 u nového hřiště. V okolí jsou náletové křoviny, ale ty zřejmě nevadí.
Nepořádek na Dolním náměstí

Dobrý den, dnes ráno na Dolním náměstí poletoval odpad (kelímky, tácky, ubrousky). Bylo by fajn, kdyby byl schopen pořadatel trhů zajistit úklid již během noci, jako v ostatních městech. Zkuste si mezi těmi odpadky stát a čekat na trolejbus.
Nalomená větev na ulici Holasická 21

Dobrý den,prosím o nápravu nalomené větve (na stromě uprostřed zleva) u domu Holasická 21, Opava (je tam mj. firma autoškoly). Větev visí na vlásku. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.: Během 48. týdne větev odstraníme.
Špatně viditelná dopravní značka na ulici Staňkova

Na ulici Staňkova, od ulice Bílovecká, je otočená dopravní značka zákaz stání, tak že nejde vidět a auta tak můžou zákaz porušovat. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.: Předmětná SDZ byla dne 20. 11. 2019 opravena.
Nesvítí pouliční osvětlení na ulici Antonína Sovy 20

U domu Antonína Sovy 20 u zadního vchodu nesvítí pouliční světlo. Děkuji za opravu. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.: Veřejné osvětlení bylo 21.11. opaveno.
Černá skládka na ulici Pivovarská

Dobrý den, na ulici Pivovarská u rampy od obchodního domu Breda je černá skládka a na chodníku jsou už týden papírové kartony. Děkuji občan. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.:
Vandalizmus na ulici Ratibořská a Vodní

Dobrý den, chtěl bych upozornit na situaci na ulici Ratibořská a Vodní v zadní části panelových domů č.17 - 22. V této nefrekventované části města se zdržují občané s návykem užíváním drog. Je zde možná i distribuce.
Kamerový systém v garážišti Bochenkova

Dobrý den, chtěl bych upozornit na neustále se opakující vykrádání garáží v garážišti Bochenkova. Co s tím hodlá město dělat? Už dříve jsem upozorňoval na vhodnost instalace kamerových systémů.
Zlomená patka dopravního značení na ulici Krnovská

Na ulici Krnovská u společnosti Hagemann je zlomená patka dopravního značení. Značka zde není, ale patka zůstala, je poničená a chodci u ní zakopávají. Děkujeme o nápravu. Vyjádření pracovníka Ředitelství silnic a dálnic provozního úseku správy Ostrava:

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 99