TV vysílání

Opavský expres z 11. 12. 2019

Jaké reportáže můžete vidět v dalším prosincovém Opavském expresu? Konference na Slezské univerzitě, truhlářské stoly v mateřských školách, 70. výročí Základní školy Boženy Němcové a nová výstava Příběhy Kateřinek.
Opavský expres z 4. 12. 2019

Zelená střecha na víceúčelové hale, moderní nový diagnostický přístroj, nová publikace Opavská Nej a aktuální výstavy v Domě umění – to jsou témata prvního prosincového Opavského expresu.
Opavský expres z 27. 11. 2019

Poslední listopadový Opavský expres přibližuje vánoční atmosféru ve městě, informuje o novém přístroji pro opavskou záchranku, ohlíží se za festivalem Magický klavír v proměnách času a také seznamuje s výstavou fotografií v trolejbuse.
Opavský expres z 13. 11. 2019

Listopadový Opavský expres se věnuje výročí sametové revoluce, a to pohledem Iva Mludka, výstavy Opava ´89, Ladislava Špačka i studentů gymnázia.
Opavský expres z 6. 11. 2019

První listopadový Opavský expres přináší tato témata: zelená střecha na Víceúčelové hale, 100. narozeniny Otilie Moravcové, Festival deskových her a hlavolamů a pohádka v podání lékařů Slezské nemocnice.
Opavský expres z 30. 10. 2019

Poslední říjnový Opavský expres připomíná, jak bezkontaktně platit v MHD, ohlíží se za Veletrhem povolání, představuje modernější babybox a také robotický pětiboj.
Opavský expres z 23. 10. 2019

Další říjnový Opavský expres seznamuje s prací Městské policie Opava, přibližuje výsadbu Lidické hrušně v Základní škole Boženy Němcové, připomíná šedesátileté výročí základní školy pro zrakově postižené a také se ohlíží za akcí Fashion Storm.
Opavský expres z 16. 10. 2019

Komplikace s novým provozovatelem dálkových autobusových spojů, úspěšní zahradníci z Anima Viva, premiéra operety Slezského divadla i nová výstava Slezského zemského muzea – těmito tématy žije další říjnový Opavský expres.
Opavský expres z 9. 10. 2019

Otevření části severního obchvatu města , nové vedení SFC Opava, zamezit plýtvání jídla ve školní jídelně či vzpomínka na sametovou revoluci ve slezské metropoli – tato témata nabízí další Opavský expres.
Opavský expres z 2. 10. 2019

První říjnový Opavský expres představuje novou přístavbu Základní školy Otické, informuje o 50letém výročí ARO Slezské nemocnice, ohlíží se za návštěvou herců Dejvického divadla v charitě či za besedou novinářky Michaely Veteškové.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 35