TV vysílání

Opavský expres z 14. 8. 2019

Další srpnový Opavský expres vás nechá nahlédnout do opravované stanice rychlé záchranné služby, přináší informace k nebezpečnému přejezdu u Otic, představuje knihu Opava a její řeka či přibližuje odchytovou práci městských strážníků.
Opavský expres z 7. 8. 2019

První srpnový expres vám sdělí, že stoupá návštěvnost regionu Opavského Slezska, že se bude revitalizovat okolí bývalého zatopeného lomu, pozve vás na probíhající výstavu Pocta Rychlým šípům a ohlédne se za 2. ročníkem Festival Oslavy Bylin.
Opavský expres z 31. 7. 2019

Poslední červencový expres vám přináší informace k letním táborům, otevření části obchvatu města, o prodeji nebo pronájmu obchodního centra Slezanka a akci Dolnák s vůní dálek aneb skauti ve městě.
Opavský expres
Opavský expres z 24. 7. 2019

Červencový expres vás informuje o tom, jestli je město příznivé k vozíčkářům, jak se ve Slezské tvorbě připravují na Vánoce, ukáže vám pracovníky Technických služeb, jak dohlíží na bezpečnost dětských hřišť a přinese reportáž o splněném snu.
Opavský expres
Opavský expres z 17. 7. 2019

Červencový expres vám vysvětlí, co je biblioterapie, přinese reportáž z opavské věznice, ukáže sbírku loutek Zdeňka Petříka a napoví, že se chystá modernizace křižovatek řízených světelnými semafory.
Opavský expres
Opavský expres z 10. 7. 2019

Prohlídka nově opraveného Müllerova domu, emisaři kontrolují veřejné osvětlení, oprava silnic v Opavě a nově vybudovaný smyslový chodníček v Městských sadech. To jsou témata nového Opavského expresu.
Opavský expres z 3. 7. 2019

Sečení trávy ve městě, změny v dotačních programech, ohlédnutí za Dny prevence a pozvánka na výstavu Opava secesní – to jsou témata prvního červencového Opavského expresu.
Opavský expres z 26. 6. 2019

Poslední červnový Opavský expres vám poradí, jak můžete v trolejbusech zaplatit kartou, se ohlíží za dovedností soutěží Ukaž, co umíš, pozve vás na loutkářskou výstavu a také rekapituluje fotbalový turnaj u příležitosti Mezinárodního dne fotbalu.
Opavský expres z 19. 6. 2019

Další červnový Opavský expres přináší reportáže na témata: nový dopravce na Opavsku, Recyklojízda, soutěž Stavím, stavíš, stavíme a poslední premiéra Slezského divadla.
Opavský expres
Opavský expres z 12. 6. 2019

Hlasování o participativním rozpočtu, vyšetření znamének, vyhlášení výsledků celostátní soutěže Voda pro život a Gastroden se všemi jeho specialitami. To jsou témata Opavského expresu Televize Polar.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 34