TV vysílání

Opavský expres z 10. 4. 2019

Černé skládky, zápisy do prvních tříd, Seniorakademie Opava a také deskové hry – toto jsou témata dalšího Opavského expresu.
Opavský expres z 3. 4. 2019

První dubnový Opavský expres přináší pozvánku na festival Další břehy, přibližuje rekonstrukci konkatedrály Nanebevzetí Panny Marie, ohlíží se za Nocí s Andersenem a zve na výstavu plakátů do Domu umění.
Opavský expres z 27. 3. 2019

Poslední březnový Opavský expres přibližuje opravy opavských mostů, které jsou ve špatném technickém stavu, školu na zkoušku na Základní škole Otické, Ponožkový den a ohlíží se za lyžařským závodem konaným v Karlově.
Opavský expres z 20. 3. 2019

Vzácná infekční nemoc, nabitý program jarních prázdnin, výstava Děti a závislost či nové divadelní představení Žebrácká opera – taková jsou témata dalšího Opavského expresu.
4. zasedání Zastupitelstva města Opavy 18. 3. 2019

Video z 4. zasedání zastupitelstva města Opavy ze dne 18. 3 2019 najdete na webových stránkách Polaru, kde se nachází i seznam částí zasedání.
Opavský expres z 13. 3. 2019

Společně zamíříme do Slezské nemocnice, kde mají nový přístroj na měření hustoty kostí - denzitometr, pozveme vás na výstavu oceněných snímků fotosoutěže Můj svět a nakonec se podíváme, jak se správně čepuje pivo.
Opavský expres z 6. 3. 2019

Proč se neprodlouží trolejbusová trať, do kdy se můžou přihlásit zájemci na Slezskou univerzitu, jaké přednášky o médiích můžou navštívit senioři a také co se bude dít v rámci akce Březen – měsíc čtenářů. Nejen na tyto otázky odpoví první březnový Opavský expres.
Opavský expres z 27. 2. 2019

Poslední únorový Opavský expres vám přiblíží jednání mimořádného zastupitelstva, benefiční koncert studentů Slezského gymnázia, zápis nanečisto a rovněž novou výstavu Slezského zemského muzea o proměně státní hranice ve Slezsku.
Opavský expres z 20. 2. 2019

Další únorový Opavský expres se věnuje kriminalitě na Opavsku za rok 2018, občanské poradně, která pomáhá s oddlužením, stále probíhajícím nominacím na Nápady pro Opavu a také nové operní premiéře Slezského divadla.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 32