TV vysílání

Opavský expres z 16. 10. 2019

Komplikace s novým provozovatelem dálkových autobusových spojů, úspěšní zahradníci z Anima Viva, premiéra operety Slezského divadla i nová výstava Slezského zemského muzea – těmito tématy žije další říjnový Opavský expres.
Opavský expres z 9. 10. 2019

Otevření části severního obchvatu města , nové vedení SFC Opava, zamezit plýtvání jídla ve školní jídelně či vzpomínka na sametovou revoluci ve slezské metropoli – tato témata nabízí další Opavský expres.
Opavský expres z 2. 10. 2019

První říjnový Opavský expres představuje novou přístavbu Základní školy Otické, informuje o 50letém výročí ARO Slezské nemocnice, ohlíží se za návštěvou herců Dejvického divadla v charitě či za besedou novinářky Michaely Veteškové.
Opavský expres z 25.9.2019

Poslední zářijový Opavský expres vám přináší informace o zvýšení nájemného u městských bytů, jak sociální pracovnice řešily případ opilé matky, o akcích, které vzpomínají na prezidenta Václava Havla a jak se děti učily hospodařit s penězi.
Opavský expres z 18.9.2019

Zářijový expres vás informuje o změnách ve vedení hokejového klubu, nahlédnete do Slezského divadla, zjistíte, proč se handicapované děti setkaly se záchranáři a podíváte se na zmenšeninu hradu Karlštejn ve Slezské nemocnici.
Opavský expres z 11. 9. 2019

Další zářijový Opavský expres vám přináší informace k multižánrovému festivalu Bezručova Opava, mezinárodnímu folklórnímu festivalu Chodníčky k domovu, o opravě mateřské školy v Komárově a závodu Opavská míle.
Opavský expres z 4. 9. 2019

První zářijový expres vás informuje o opravách školních budov, dozvíte se, že vodní skauti v Opavě slaví 25 let, podíváte se na prohlídku židovského hřbitova a přináší informace o neukázněnosti řidičů na křižovatce Vančurovy ulice.
Opavský expres z 28. 8. 2019

Poslední srpnový expres vás nechá nahlédnout do divadelního zákulisí, dozvíte se o problému skleněných ploch ve městě od ornitologa, představí nové prostory organizace Charita Opava a přináší informace o preventivní akci policistů mezi seniory.
Opavský expres z 21. 8. 2019

Srpnový expres vás informuje o tom, jak pracují vězni z opavské věznice, poslechnete si rozhovor o výstupu na K2, jak probíhaly závody ve skoku o tyči přímo ve městě a přinese reportáž o tom, jak nezaměstnaní pomáhají s pořádkem ve městě.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 35