TV vysílání

Opavský expres
Opavský expres z 12. 6. 2019

Řekneme vám, který projekt lidé podpořili v hlasování o participativním rozpočtu. Vezeme vás na vyhlášení výsledků celostátní soutěže Voda pro život a nakonec si připomeneme Gastroden se všemi jeho specialitami.
Opavský expres z 5. 6. 2019

Slezská muzejní noc, mistrovství republiky v psaní na klávesnici či pojmenování desítky nových trolejbusů opavskými školáky. Taková jsou hlavní témata prvního červnového Opavského expresu Televize Polar.
Opavský expres z 29. 5. 2019

Poslední květnový expres představuje historii obchodního domu Breda, informuje o konferenci o udržitelném rozvoji, ohlíží se za branným závodem a také zve na výstavu Marka Pražáka do Obecního domu.
Opavský expres
Opavský expres z 22. 5. 2019

Lidé vyšli do ulic, aby dali najevo nespokojenost s chátrajícím obchodním domem Breda, který je národní kulturní památkou. Vezmeme Vás na výstavu pod širým nebem Veroniky Psotkové a fandit s námi můžete na olympiádě tělesně postižených.
 Opavský expres
Opavský expres z 15. 5. 2019

Umělec nastříkal na plastiku v centru města vzkaz občanům, případ řeší policie. Lidé s mentálním a psychickým postižením Vás obslouží v Kavárně pro Radost, dozvíte se, kde hledat pomoc v případě, že si lámete hlavu nad neřešitelným matematickým příkladem.
Opavský expres
Opavský expres z 8. 5. 2019

Představíme Vám nového ředitele městské policie, pozveme Vás na prohlídku zajímavých pamětihodností a držet palce můžete soutěžícím, kteří sedli do traktoru a vydali se na trať.
Opavský expres
Opavský expres z 1. 5. 2019

Pozveme Vás do Arboreta Nový Dvůr, budeme držet palce maturujícím studentům hotelové školy a na závěr oslavíme Mezinárodní den tance.
Opavský expres
Opavský expres z 24. 4. 2019

Chystá se nový odbavovací systém hromadné dopravy v Opavě, studenti Mendelova gymnázia míří na světové finále Turnaje mladých fyziků a pozveme Vás na výstavu do Památníku 2. světové války v Hrabyni.
Opavský expres z 17. 4. 2019

Nový zákon o odpadech, opavští strážníci se připojili k celorepublikové akci Jehla, policisté dopadli žháře, který má na svědomí nejméně 8 případů úmyslného založení požáru. Toto jsou témata Opavského expresu.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 33