TV vysílání

Opavský expres z 14. 11. 2018

Další listopadový Opavský expres se ohlíží za rizikovým fotbalovým utkáním Opava-Ostrava, představuje oddělení nukleární medicíny, přibližuje baristický kurz pro hendikepované a také multižánrový studentský festival Na cestě.
Opavský expres z 7. 11. 2018

První listopadový Opavský expres natočil reportáž z ustavujícího zastupitelstva, o úpravách bezpečného přecházení ve městě, o novém školním klubu ZŠ E. Beneše a také o nástupu nových trolejbusů.
Opavský expres z 31. 10. 2018

V posledním říjnovém Opavském expresu uvidíte, jak se v Opavě slavilo výročí republiky, a to jak v centru města, tak na Základní škole Otické. Dále se ohlíží za mezinárodní varhanní soutěží a za fotbalovým utkáním, které se konalo poprvé v letošní sezoně ve slezské metropoli.
Opavský expres z 24. 10. 2018

Další říjnový expres se věnuje povolebnímu vyjednávání, zabývá se možností výuku s pomocí virtuální reality, ohlíží se za mezinárodním dnem archeologie a také představuje hru Prodaná nevěsta v podání Slezského divadla.
Opavský expres z 17. 10. 2018

Další Opavský expres zavítal do zrekonstruovaného kina Mír, na hasičské cvičení na zámku v Hradci nad Moravicí, na konferenci o autismu a také na celorepublikové atletické zápolení – čtyřboj.
Opavský expres z 10. 10. 2018

Jak dopadly volby v Opavě, kdo by se mohl stát novým majitelem fotbalového klubu i jakou výstavu můžete mimo jiné nyní navštívit ve Slezském zemském muzeu? Na tyto otázky vám odpoví další vydání Opavského expresu.
Opavský expres z 3. 10. 2018

V prvním říjnovém expresu se dozvíte, kam můžete jít v Malých Hošticích volit, že se bude rozhodovat o prodeji SFC Opava, jaká služba se nově nachází v Marianu a také co nového používají děti v mateřských školách.
Opavský expres z 26. 9. 2018

Poslední zářijový expres se věnuje připravovaným volbám, potížím v opavské městské policii, návštěvě hraběnky ve Slezské nemocnici a také nové premiéře 290 kilometrů.
Opavský expres z 19. 9. 2018

Další Opavský expres informuje o posledním zastupitelstvu, o zahájení výstavy penzionu pro seniory, o prodloužených prázdninách na Základní škole Otická a také seznamují s měnírnou elektrického proudu.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 28