Sekční stránka - novinky

Volby do Evropského parlamentu
Informace pro volební strany o výlepu plakátů

Ve dnech 24. a 25. května proběhnou volby do Evropského parlamentu. Volební strany budou mít možnost vylepit své plakáty na volební kostky, které budou 6. a 7. května rozmístěny na území města Opavy.
Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se z rozhodnutí prezidenta republiky uskuteční ve dnech 24. a 25. května 2019.
Komunální volby v Opavě vyhrálo ANO 2011

Komunální volby v Opavě rozhodly o změnách v zastupitelstvu města. Jeho velká část bude tvořena novými tvářemi, z celkem 39 členů je hned 28 nováčků. K volbám přišlo 38,46 procenta voličů.
Víte, jak upravit hlasovací lístek?

O víkendu 5. a 6. října se v České republice uskuteční volby do zastupitelstev obcí. V Opavě se rovněž budou konat volby do Senátu Parlamentu České republiky. Přečtěte si, jaké možnosti máte při úpravě hlasovacího lístku.
Aplikace vám najde volební místnost

Spustili jsme webovou aplikaci, která vám pomůže najít volební místnost. Stačí najet na odkaz, zadat svou adresu nebo kliknout do mapy na vaše bydliště a ihned zjistíte, kde můžete jít volit.
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků

V říjnu 2018 se uskuteční volby do zastupitelstev měst a obcí a do Senátu Parlamentu České republiky. Přinášíme informace o počtu a sídlech volebních okrsků.
Výsledky losování pořadí volebních stran a kandidátů na senátora

V úterý 21. srpna 2018 proběhlo v areálu Magistrátu města Opava losování pořadí volebních stran na hlasovacím lístku pro volby do zastupitelstev obcí a do senátu.
Přehled kandidátů do podzimních voleb

V říjnu 2018 se uskuteční volby do zastupitelstev měst a obcí a do Senátu Parlamentu České republiky. Přinášíme jmenný přehled kandidátů a kandidujících stran a hnutí zaregistrovaných Magistrátem města Opavy.
Senátní volby

Na podzim letošního roku se budou konat volby do Senátu Parlamentu České republiky (dále jen „volby“), bude se volit třetina senátorů ve 27 volebních obvodech.
Losování pořadí volebních stran a kandidátů na senátora

V úterý 21. srpna se uskuteční losování pořadí volebních stran na hlasovacím lístku pro volby do zastupitelstev obcí a do senátu. Losovat se bude na Magistrátu města Opavy na Krnovské ulici.

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2