Sekční stránka - novinky

Nepořádek v Městských sadech

Dnes jsem projížděl na kole přes Městské sady a musím konstatovat, že tak jako vždy, po nějaké akci / tentokrát Majáles/, všude kelímky, na hlavní příjezdové silnici /asi na úrovni koupaliště/ střepy, dokonce na dětských hřištích-oplocených, samé láhve a plechovky, rovněž na v
Blokové čištění ulice Olomoucké

Prosím, kdy už se bude zametat štěrk na krajnicích na ul. Olomoucká? Jsou ho tam takové nánosy, jak uprostřed kruté zimy, navíc plechovky od piv, pet láhve, střepy, vajgly...
Poškozený kontejner na elektroodpad na ulici Liptovská

Naproti domu Liptovská 34 v boxu pro popelnice je poškozený kontejner pro elektroodpad. Popelnice je násilím rozpáraná jsou tam ostřené hrany plechu.
Údržba zeleně a zametání ulic

Dobrý den, dovoluji se zeptat, jak je to se sečením travních porostů na ulici Stojanově. Výška trávy přesahuje místy 30 cm, v okolních ulicích je už posečeno a na naší ulici pořád nic. Mezitím se už plevele vysemenily a tráva podle toho vypadá.
Nepořádek ve Dvořákových sadech

Bílá Opava neudržuje pořádek! Už celý týden roste nepořádek v Dvořákových sadech v blízkosti Matičního domu. 300 m od magistrátu města. Nikdo nekontroluje úklid nebo "Je nám to jedno". A to proběhl "Den úklidu planety".
Nepořádek u břehu ulice Olomoucké

Břeh u mostu v ulici Olomoucká: Neuklidí a neuklidí. Od října 2018. Málokde tak správa jedná sprostě s podněty občanů jako v Opavě. Vyjádření pracovnice z Oddělení ochrany přírody a krajiny MMO: Dobrý den,
Nesvítí veřejné osvětlení na náměstí Osvoboditelů

Na náměstí Osvoboditelů, mezi kostelem a velkou křižovatkou v Kateřinkách, nesvítí v parku pouliční osvětlení kolem kašny. Děkujeme za opravení. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Ulomená dopravní značka na ul. Černá

Dobrý den, chtěla bych nahlásit, že dopravní značka přechod pro chodce a retardér na ulici Černá, hned na začátku vpravo je ulomená, ale zatím stojí opřená o větev stromu. Vyjádření Technických služeb Opava, s.r.o.:
Nepořádek u podniku OSEVA

Dobrý den. Stav plotu podniku OSEVA u Masarykovy střední školy zemědělské a Vyšší odborné školy a nepořádek za ním (u pole) je už několik let tristní. Má v tomto město nějaké možnosti? Děkuji.
Kusy nábytku u popelnic

U popelnic na ulici Liptovská 26, 28 leží kusy nábytku + tři kusy koberců v délce cca 4m. Vyjádření Technických služeb, s.r.o.: Kusy nábytku i koberce jsme 26.4.2019 odvezli.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 83