Sekční stránka - novinky

Stížnosti na dopravce ČSAD Vsetín a.s.

Dobrý večer, nejsem častým cestujícím nového autobusového dopravce, a upřímně, ani bych nechtěla.
Nesvítí pouliční osvětlení na ulici Olomoucká

Na přechodu pro chodce nesvítí jedno světlo, jedná se o přechod na ulici Olomoucká u bočního vchodu do nemocnice. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.: Opraveno dne 16.9.2019.
Nesvítí pouliční osvětlení na ulici U Hliníku

Dobrý den. Zhruba měsíc nesvítí pouliční osvětlení na ulici U Hliníku vedle kontejnerů. Žádám zda-li by šlo opravit. Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.: Opraveno dne 13.9.2019.
Vydýchaný vzduch v kině Mír během představení

Dobrý den, v neděli 8.9. 2019 jsem se účastnil představení "4 dohody" v podání Jaroslava Duška. Začátek v 19:00 hod, bez přestávky, konec 21:30 hod. Hlediště plné, včetně přístavků, velmi působivé představení. Díky pořadatelům za akci a účinkujícím za nevšední zážitek.
Problém přejít ulici na křižovatce Rolnická x Pekařská

Dobrý den, chtěl bych upozornit na to, že na křižovatce ulic Rolnická-Pekařská za současného stavu není možné přejít ulici, zejména pokud jdete s kočárkem. Vyjádření referentky oddělení správy dopravy a pozemních komunikací: Dobrý den,
Poničený chodník a kus vozovky na ulici Ruská

Dobrý den, na ulici Ruská č.p. 2 s křižovatkou 8. Května je vlivem porostu stromu poničený chodník a kus vozovky. Vyjádření referentky odboru majetku města:
Rozšíření cyklostezky u Malých Hoštic

Dobrý den, je v plánu nějaké rozšíření mostu přes řeku na cyklostezce u Malých Hoštic? Přes léto je to dost zajímavé, stejně jako úzký úsek přímo v Hošticích podél kolejí, kde jezdí auta.
Nepříjemný zápach z polí

Bydlíme v Kateřinkách, teď večer jde z polí takový šílený smrad, nedá se ani větrat. Zemědělci nás tráví, jak si to mohu dovolit? Je to každý rok stejně!!! Vyjádření vedoucího oddělení ochrany ovzduší a nakládání s odpady: Dobrý den,
Přidání odpadkového koše ve Dvořákových sadech

Dobrý den, několikrát jsem u lavičky v Dvořákových sadech zaznamenala nepořádek, nejbližší koš je cca 50 m, což je zřejmě pro partičky sedící na lavičkách daleko. Třeba by přidání koše pomohlo. Posílám fotku.  Vyjádření Technických služeb Opava s.r.o.:

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 93