Sekční stránka - novinky

Budova u hřbitova v Jaktaři

Jedná se o kdysi veřejné záchodky před vstupem na hřbitov v Jaktaři. Je to z červených cihel postavená budova, která až do nedávna nikoho "nepřitahovala" a byl tam pořádek. Denně tam chodí lidé na procházky s dětmi, pejsky a to , co je tam k vidění dnes, celkem nahání hrůzu.
Oprava povrchu cyklostezky

Cyklostezka na ulici Janská ve směru z Kylešovic na centrum je na dvou místech zvlněna. První místo naproti auto Ford a druhé místo ke konci stezky cca 5m. Vyjádření pracovnice odboru majetku města MMO:
Kusy nábytku u popelnic

U popelnic u křižovatky Liptovská x Jasná leží kusy nábytku. Vyjádření Technických služeb, s.r.o.: Zítra ráno to bude uklizeno.
Značení do Slezské nemocnice

Při jízdě po ulici Vančurova ve směru od Jaktaře i z Olomoucké ul. není označeno odbočení do Slezské nemocnice po ulici Rybova.
Pití alkoholu a porušování vyhlášky

Dobrý den, předpokládám, že stále platí zákaz požívání alkoholu v rozsahu, jak je uvedeno v původním předpisu OZV 5/2011. Už jsem min.
Suché stromy

Další kůrovec v Kateřinkách u ZŠ Šrámkova a suchý strom na začátku ul. Partyzánské (napojení na ul. Pekařskou), na rohu zahrady RD. Vyjádření Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových:
Nevhodně umístěná dopravní značka

Dobrý den, prosím o vyřešení umístění dopravního značení. Je to hned u přechodu, bohužel už je tam sloup a keře a chodec, natož dítě nejsou vidět a auta vjíždějí dost rychle. Reakce Odboru dopravy Magistrátu města Opavy:
Zavřené farmářské trhy, Myší díra, cestička kolem řeky od Ochranovi k lávce, rušení nočního klidu, poplatek za odpad

Dotaz občana byl rozčlěn na jednotlivé sekce, hanlivá slova byla vytečkována. Zajímalo by mně: proč jsou včera a dnes zavřené trhy? Reakce Kanceláře primátora Magistrátu města Opavy: 
Ulomené větve a křeslo na ulici Holasická

Dobrý den, posílám foto ulomených větví stromů: u pískoviště u domu Holasická 15, jedna větev na zemi a druhá ulomená zaklíněná dalšími větvemi stromu, ulomená větev vedle panelového domu Holasická 17. Dále před kontejnery Holasické 8 leží křeslo.
Usychající stromy na rohu Tyršové a Bartoničkové ulice

Dobrý den, můžete zalít nové stromy vysazené na paloučku, roh Tyršové a Bartoničkové ulice? Dva z nich usychají a mohly by se tím zachránit. Zkusím to zatím zalít z konve. Děkuji. Vyjádření Technických služeb, s. r. o.:

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 89