Sekční stránka - novinky

Organizace školního roku 2019/2020

  Organizace školního roku 2019/2020 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a a konzervatořích.
den země opava 2019
Opava již po deváté oslaví Den Země

Na Den Země se letos můžete těšit v neděli 28. dubna od 13 do 18 hodin v Janáčkových sadech a na náměstí Osvoboditelů. V rámci Dne Země bude již od 10. dubna probíhat řada doprovodných akcí, například exkurze, výstavy a komentované prohlídky.
Nejlepší žáci roku 2018 si převzali ocenění

Celkem třináct žáků a žaček opavských základních škol si z rukou první náměstkyně primátora Hany Brňákové převzalo ocenění Žák roku 2018. Stalo se tak ve čtvrtek 28. února na radnici.
Ocenění opavských učitelek a učitelů

Na každoroční akci u příležitosti Dne učitelů, který je v České republice stanoven na den narození Jana Ámose Komenského, tj. 28. března, byli za svou práci oceněni nejlepší pedagožky a pedagogové. Stalo se tak v sále Městského domu kultury Petra Bezruče.
Nejlepší školáci Opavy převzali na Hlásce ocenění

Třináct nejlepších školáků z opavských základních škol včetně těch speciálních převzalo ve čtvrtek 1. března v zasedací síni radnice ocenění z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského.
Nejlepší žáci převzali na Hlásce ocenění

Patnáct nejlepších školáků z opavských základních škol včetně těch speciálních převzalo ocenění z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského. Kromě pamětních listů obdrželi i upomínkové předměty a peněžní poukázku.
Ocenění nejlepších učitelů opavských škol

Jednadvacet učitelek a pedagogických pracovnic opavských mateřských a základních kol obdrželo u příležitosti nedávného Dne učitelů ocenění za vynikající práci. Stalo se tak v sále Městského domu kultury Petra Bezruče v Opavě.
Nejlepší žáci roku 2015 převzali ocenění

Z rukou náměstka primátora Josefa Stiborského a vedoucí odboru školství Andrey Štenclové si dnes celkem 13 žáků opavských základních škol převzalo na Hlásce ocenění Žák roku 2015.
Nejlepší pedagogové převzali ocenění

Vedení města poděkovalo pedagogům za jejich dlouhodobé výsledky ve výchovně vzdělávací práci, za bezproblémový přístup k dětem a nadstandardní aktivity, které mnohdy vykonávají i nad rámec školy.
Hláska ocenila nejlepší opavské školáky

Třináct žáků opavských základních škol převzalo z rukou náměstkyně primátora Simony Bierhausové ocenění nejlepší žák roku.

Stránkování

Strana 1