Sekční stránka - novinky

Výzva pro prodejce na vánoční trhy

Hledáme zájemce o podnájem stánků na Vánočích trzích od 25. listopadu do 23. prosince. Nabídky posílejte do 2. srpna. Na Dolním náměstí bude 29 stánků. Na Horním náměstí pak budou dva, a to už od 25.října, nejpozději do 5. ledna.
Farmářské trhy v Opavě
Farmářské trhy v Opavě začínají 26. dubna

Letošní farmářské trhy naváží plynule na trhy velikonoční a na Dolním náměstí odstartují v pátek 26. dubna. Můžete se na ně těšit každou středu a pátek od 6.30 do 14 hodin a každou sobotu od 6.30 do 12 hodin na Dolním náměstí až do 9. listopadu.
Výzva pro prodejce na Velikonoční trhy 2019

Město hledá prodejce na Velikonoční trhy, které se letos uskuteční od 4. do 18. dubna na Dolním náměstí. Chybět nebude bohatý kulturní program. Nabídky na jednotlivé stánky mohou prodejci zaslat do 15. února 2019.
Výzva pro prodejce na vánoční trhy

Vánoční trhy Opava budou letos probíhat od 25. listopadu do 23. prosince. Zájemci o pronájem stánků mohou podat své nabídky do 31. července. Na Dolním náměstí bude 29 stánků.
Chcete prodávat na farmářských trzích? Přihlaste se

Také letos rádi přivítáme především prodejce regionálních potravin a výrobků na opavských farmářských trzích. Startují 11. dubna a poběží ve středy, pátky a soboty až do listopadu. Zájemci o prodej mohou vyplnit krátký dotazník, organizátoři se jim poté ozvou.

Stránkování

Strana 1