Sekční stránka - novinky

Zimní údržba chodníků v sezóně 2018/2019

Na mapovém portálu města byla aktualizována mapa zimní údržby s vyznačením udržovaných a neudržovaných úseků chodníků. Kliknutím do mapy na příslušný úsek chodníku zjístíte, kdo provádí jeho úklid.
Opava získala prestižní cenu geoinformatiků

Velkým úspěchem Opavy skončila konference GIS Esri. Opava získala prestižní cenu za to, jak s geografickým informačním systémem pracuje. Část informací je přístupná pomocí mapového portálu i veřejnosti.
Kam jít volit v Opavě?

Byla aktualizována aplikace Kam jít volit v Opavě.
Mapa přístupnosti Opavy

Statutární město Opava vyhovělo žádosti správce projektu Opava bez bariér a vytvořilo mapovou aplikaci pro postupné zapracovávání různých typů objektů (veřejné budovy, zastávky MHD, bezbariérové trasy, apod.) 
Nové mapové aplikace pro podporu podnikání v Opavě

Ve spolupráci statutárního města Opavy a Hospodářské Komory v Opavě byly v rámci společné podpory podnikání vytvořeny a koncem měsíce května spuštěny veřejně dostupné mapové aplikace Plochy pro podnikání a Prostory pro podnikání.
Jarní úklid

Na mapovém portálu města v sekci mapových aplikací byla aktualizována mapa s názvem Jarní úklid.
Blokové čištění komunikací

Na mapovém portálu města v sekci mapových aplikací naleznete novou mapovou aplikaci s názvem Blokové čištění komunikací.
Mostní objekty

Na mapovém portálu města v sekci mapových aplikací naleznete novou mapovou aplikaci s názvem Mostní obje
Nový Územní plán Opavy

V sekci Mapové aplikace naleznete novou mapovou aplikaci s názvem Územní plán Opavy, která zobrazuje nový územní plán měs
Omezení provozu mapového portálu

V průběhu úterý a středy 12.-13. prosince 2017 bude docházet k výpadkům provozu mapového portálu města Opavy. Omezení je způsobeno údržbou systému. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2