Co se děje?

Okružní křižovkatka u Kauflandu bude zprovozněna

V noci z pátku na sobotu 20.července bude zprůjezdněn kruhový objezd mezi Kauflandem a Malými Hošticemi. Stavba byla předána do předčasného užívání a ještě se zde bude pracovat, řidiči tedy musí dbát zvýšené opatrnosti.
Pozvánka na zasedání zastupitelstva 31.7.2019

Zastupitelé města Opavy se sejdou ve středu 31. července na svém dalším zasedání. To bude tentokrát probíhat od 16 hodin na Hlásce, konkrétně v zasedací místnosti rady města v přízemí budovy.
Město vypsalo záměr prodeje či pronájmu Slezanky

Zájemci o koupi či pronájem objektu bývalého obchodního centra Slezanka mohou své nabídky zaslat do 30. září do 13 hodin na podatelnu magistrátu na Horním náměstí. Přesné podmínky obou záměrů jsou zveřejněny v příloze tohoto souboru.
Máte zájem o bionádobu? Přihlaste se

Město Opava zavedlo v loňském roce svoz bioodpadu. Pokud máte zájem o nádobu na bioodpad, je stále možné ji získat. Podmínky včetně formuláře, důležitých kontaktů i toho, co patří do bionádoby, najdete v tomto odkaze.
Změna tarifu MHD v Opavě od 1. července

Od počátku července dochází k úpravě tarifu ve vozech opavské městské hromadné dopravy. V trolejbusech se pak nově může uhradit jízdné i prostřednictvím bankovních karet.
Výběrové řízení na jednatele Hokejového klubu Opava s.r.o.

Statutární město Opava a městská společnost Hokejový klub Opava hledají kandidáta na pozici jednatele Hokejového klubu Opava s.r.o. Přihlášky a požadované dokumenty můžete doručit do 31. července 2019 do 17 hodin.
Výzva pro prodejce na vánoční trhy

Hledáme zájemce o podnájem stánků na Vánočích trzích od 25. listopadu do 23. prosince. Nabídky posílejte do 2. srpna. Na Dolním náměstí bude 29 stánků. Na Horním náměstí pak budou dva, a to už od 25.října, nejpozději do 5. ledna.
Dotační systémy se mění, bude na ně více peněz

Zastupitelé schválili změnu systému dotačních programů. Systém má několik novinek, žádat o finance se bude dříve, nové jsou formuláře i možnosti,l na co bude možno peníze získat. Příjem žádostí bude od 15. září do 15. října.
Změny v příměstské dopravě na Opavsku

Příměstskou autobusovou dopravu na Opavsku, kterou zajišťuje kraj, čeká od 9. června změna. Nově ji bude provozovat ČSAD Vsetín, která vyhrála krajem vyhlášenou soutěž na 10 let. Většina linek bude jezdit po stejných trasách a se stejnými čísly jako doposud.
Oznámení o prodeji služebního vozidla

Magistrát města Opavy nabízí k prodeji služební vozidlo Peugeot 206. Auto je pojízdné, interiér i exteriér je však značně opotřebovaný. Minimální cena je 10 tisíc korun, lhůta podání nabídek je 11. července 2019 do 12:00 hod.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 39