Výsledky výběrového řízení o pronájem městských bytů

Výsledky výběrového řízení o pronájem městských bytů

Pořadí uchazečů seřazených dle výše nabízeného měsíčního nájemného za 1 m2 podlahové plochy konkrétního uvolněného bytu.

 

Byt č.10 velikosti 3+1 na adrese Hrnčířská 9 v Opavě

1. Vladímira Válková, trvale bytem Nerudova 50, Opava
2. Daniela Masařová, trvale bytem Otická 25, Opava
3. Soňa Tomaschková, trvale bytem Masarykova třída 11, Opava
4. Adéla Romanová, trvale bytem Horní náměstí 50, Opava
5. Svatava Pojslová, trvale bytem Hlubčická 376, Krnov
6. Květoslava Kolouchová, trvale bytem Hlavní 130, Dolní Životice
7. Martin Sikora, trvale bytem Vrchní 47, Opava
8. Marek Král, trvale bytem U Dráhy 239, Slavkov
9. Jaromír Palyza, trvale bytem Liptovská 12, Opava
10. Michaela Králová, trvale bytem Hlavní 130, Dolní Životice
11. Matylda Jóniová, trvale bytem Bílovecká 54, Opava
12. Lucie Klačanová, trvale bytem Ostravská 107, Suché Lazce
13. Martina Pleváková, trvale bytem Milady Horákové 7, Opava
14. Marta Schneiderová, trvale bytem Přemyslovců 22, Opava
15. Eva Králová, trvale bytem Tyršova 19, Opava
16. Petra Bašistová, trvale bytem Komenského 20, Kravaře

 

Byt č.14 velikosti 2+1 na adrese Horní náměstí 35 v Opavě

1. Julie Červeňáková, trvale bytem Mikolajice 54
2. Michaela Králová, trvale bytem Hlavní 130, Dolní Životice
3. Adéla Romanová, trvale bytem Horní náměstí 50, Opava
4. Květoslava Kolouchová, trvale bytem Hlavní 130, Dolní Životice
5. Svatava Pojslová, trvale bytem Hlubčická 376, Krnov
6. Martin Sikora, trvale bytem Vrchní 47, Opava
7. Mário Čarný, trvale bytem Ant. Sovy 27, Opava
8. Josef Šamaj, trvale bytem Ratibořská 20, Opava
9. David Böhm, trvale bytem Na Pomezí 61, Opava
10. Marek Král, trvale bytem U Dráhy 239, Slavkov
11. Marcela Červeňáková, trvale bytem Zámecký okruh 13, Opava
12. Soňa Tomaschová, trvale bytem Masarykova třída 11, Opava
13. Daniela Masařová, trvale bytem Otická 25, Opava
14. Vladimíra Válková, trvale bytem Nerudova 50, Opava
15. Jiřina Gavlasová, trvale bytem Krnovská 26, Opava
16. Marie Böhmová, trvale bytem Popská 1, Opava
17. Milan Kaleja, trvale bytem Na Pastvisku 14, Opava
18. Zdeňka Pospěchová, trvale bytem Horní náměstí 69, Opava
19. Eva Skybová, trvale bytem Masarykova třída 9, Opava
20. Matylda Jóniová, trvale bytem Bílovecká 54, Opava
21. Jaromír Palyza, trvale bytem Liptovská 12, Opava
22. Marta Schneiderová, trvale bytem Přemyslovců 22, Opava
23. Eva Králová, trvale bytem Tyršova 19, Opava
24. Martina Pleváková, trvale bytem Milady Horákové 7, Opava
25. Petra Bašistová, trvale bytem Komenského 20, Kravaře

 

Byt č.13 velikosti 2+1 na adrese Horní náměstí 30 v Opavě

1. Soňa Tomaschková, trvale bytem Masarykova třída 11, Opava
2. Michaela Králová, trvale bytem Hlavní 130, Dolní Životice
3. Tomáš Stružík, trvale bytem Mezi Trhy 4, Opava
4. Marcela Červeňáková, trvale bytem Zámecký okruh 13, Opava
5. Vladímíra Válková, trvale bytem Nerudova 50, Opava
6. Mário Čarný, trvale bytem Ant. Sovy 27, Opava
7. Marek Král, trvale bytem U Dráhy 239, Slavkov
8. David Böhm, trvale bytem Na Pomezí 61,Opava
9. Adéla Romanová, trvale bytem Horní náměstí 50, Opava
10. Daniela Masařová, trvale bytem Otická 25, Opava
11. Květoslava Kolouchová, trvale bytem Hlavní 130, Dolní Životice
12. Svatava Pojslová, trvale bytem Hlubčická 376, Krnov
13. Martin Sikora, trvale bytem Vrchní 47, Opava
14. Jaromír Palyza, trvale bytem Liptovská 12, Opava
15. Martina Pleváková, trvale bytem Milady Horákové 7, Opava
16. Matylda Jóniová, trvale bytem Bílovecká 54, Opava
17. Zdeňka Pospěchová, trvale bytem Horní náměstí 69, Opava
18. Eva Králová, trvale bytem Tyršova 19, Opava
19. Petra Bašistová, trvale bytem Komenského 20, Kravaře

 

Byt č.4 velikosti 2+1 na adrese Hrnčířská 15 v Opavě

1. David Böhm, trvale bytem Na Pomezí 61, Opava
2. Michaela Králová, trvale bytem Hlavní 130, Dolní Životice
3. Marek Král, trvale bytem U Dráhy 239, Slavkov
4. Daniela Masařová, trvale bytem Otická 25, Opava
5. Soňa Tomaschková, trvale bytem Masarykova třída 11, Opava
6. Marcela Červeňáková, trvale bytem Zámecký okruh 13, Opava
7. Adéla Romanová, trvale bytem Horní náměstí 50, Opava
8. Květoslava Kolouchová, trvale bytem Hlavní 130, Dolní Životice
9. Mário Čarný, trvale bytem Ant. Sovy 27, Opava
10. Julie Červeňáková, trvale bytem Mikolajice 54
11. Martin Sikora, trvale bytem Vrchní 47, Opava
12. Lucie Klačanová, trvale bytem Ostravská 107, Suché Lazce
13. Zdeňka Pospěchová, trvale bytem Horní náměstí 69, Opava
14. Jaromír Palyza, trvale bytem Liptovská 12, Opava
15. Martina Pleváková, trvale bytem Milady Horákové 7, Opava
16. Matylda Jóniová, trvale bytem Bílovecká 54, Opava
17. Eva Králová, trvale bytem Tyršova 19, Opava
18. Marta Schneiderová, trvale bytem Přemyslovců 22, Opava
19. Petra Bašistová, trvale bytem Komenského 20, Kravaře

 

Byt č.1 velikosti 1+1 na adrese Masarykova třída 14 v Opavě

1. Martin Sikora, trvale bytem Vrchní 47, Opava
2. Marie Böhmová, trvale bytem Popská 1, Opava
3. Lucie Lipusová, trvale bytem Svornosti 2, Havířov
4. Jiřina Gavlasová, trvale bytem Krnovská 26, Opava
5. David Böhm, trvale bytem Na Pomezí 61, Opava
6. Martina Pleváková, trvale bytem Milady Horákové 7, Opava
7. Eva Králová, trvale bytem Tyršova 19, Opava
8. Petra Bašistová, trvale bytem Komenského 20, Kravaře
Kategorie: