Výsledky výběrového řízení pronájmu městských bytů

Výsledky výběrového řízení pronájmu městských bytů

Uchazeči byli seřazeni dle výše nabízeného měsíčního nájemného za 1 m2 podlahové plochy konkrétního uvolněného bytu:

 

Byt č. 06 velikosti 3+1 na adrese Masarykova třída 25 v Opavě

1. Lea Skokanová, Opava

2. Daniela Kyseláková, Raduň

3. Petra Bašistová, Kravaře

4. Denisa Giňová, Opava

5. Marie Janičková, Opava

6. Květoslava Kolouchová, Dolní Životice

7. Marie Klimková, Opava

8. Jana Hrčková, Opava

9. Marek Král, Slavkov

10. Ondřej Babicz, Opava

11. Jaromír Klimek, Opava

12. Karolína Žůrková, Svobodné Heřmanice

13. Hana Hendrychová, Opava

14. Zuzana Arbanová, Velké Hoštice

15. Marián Mrózek, Slavkov

16. Iveta Ševčíková, Slavkov

17. Jiřina Gavlasová, Opava

18. Svatava Pojslová, Krnov

19. Kateřina Skálová, Opava

20. Martina Pleváková, Opava

21. Michaela Králová, Dolní Životice

22. Stanislav Fiala, Polička

23. Květoslava Pivničková, Cheb

24. Lucie Techlovská, Opava

25. Milan Pivnička, Cheb

26. Marek Mrózek, Slavkov

 

Byt č. 01 velikosti 2+1 na adrese Horní náměstí 35 v Opavě

1. Adéla Romanová, Opava

2. Pavel Končitík, Veselí nad Moravou

3. Daniela Kyseláková, Raduň

4. Simona Kucharczyková, Opava

5. Ondřej Babicz, Opava

6. Jaromír Palyza, Opava

7. Radek Červeňák, Opava

8. Marcela Červeňáková, Opava

9. Marie Klimková, Opava

10. Josef Šamaj, Opava

11. Pavel Stanovský, Hlubočec

12. Jaromír Klimek, Opava

13. Dagmar Budiačová, Štítná nad Vláří - Popov 

14. Martina Pleváková, Opava

15. Hana Hendrychová, Opava

16. Marek Král, Slavkov

17. Květoslava Kolouchová, Dolní Životice

18. Jana Hrčková, Opava

19. Petr Červený, Opava

20. Petra Bašistová, Kravaře

21. Marie Janičková, Opava

22. Danuše Šafránková, Milostovice

23. Jan Podolínský, Opava

24. Michaela Franková, Opava

25. Terezia Čarná, Opava

26. Ema Smolková, Opava

27. Jiřina Gavlasová, Opava

28. Marián Mrózek, Slavkov

29. Iveta Ševčíková, Slavkov

30. Karolína Žůrková, Svobodné Heřmanice

31. Kateřina Skálová, Opava

32. Michaela Králová, Dolní Životice

33. Stanislav Fiala, Polička

34. Květoslava Pivničková, Cheb

35. Lucie Techlovská, Opava

36. Milan Pivnička, Cheb

37. Marek Mrózek, Slavkov

 

Byt č. 05 velikosti 2+1 na adrese Hrnčířská 15 v Opavě

1. Petra Bašistová, Kravaře

2. Adéla Romanová, Opava

3. Daniela Kyseláková, Raduň

4. Marcela Červeňáková, Opava

5. Radek Červeňák, Opava

6. Martina Pleváková, Opava

7. Irena Kudlová, Opava

8. Jaromír Palyza, Opava

9. Hana Hendrychová, Opava

10. Jana Hrčková, Opava

11. Simona Kucharczyková, Opava

12. Dagmar Budiačová, Štítná nad Vláří - Popov 

13. Květoslava Kolouchová, Dolní Životice

14. Marek Král, Slavkov

15. Petr Červený, Opava

16. Ema Smolková, Opava

17. Pavel Stanovský, Hlubočec

18. Michaela Franková, Opava

19. Terezia Čarná, Opava

20. Jiřina Gavlasová, Opava

21. Iveta Bernátová, Opava

22. Marián Mrózek, Slavkov

23. Marie Janičková, Opava

24. Iveta Ševčíková, Slavkov

25. Kateřina Skálová, Opava

26. Karolína Žůrková, Svobodné Heřmanice

27. Michaela Králová, Dolní Životice

28. Stanislav Fiala, Polička

29. Květoslava Pivničková, Cheb

30. Lucie Techlovská, Opava

31. Milan Pivnička, Cheb

32. Marek Mrózek, Slavkov

 

Byt č. 11 velikosti 2+1 na adrese Jateční 10A v Opavě

1. Daniela Kyseláková, Raduň

2. Adéla Romanová, Opava

3. Jaromír Klimek, Opava

4. Marcela Červeňáková, Opava

5. Svatava Pojslová, Krnov

6. Jaromír Palyza, Opava

7. Martina Pleváková, Opava

8. Marie Klimková, Opava

9. Petra Bašistová, Kravaře

10. Dagmar Budiačová, Štítná nad Vláří - Popov 

11. Jana Hrčková, Opava

12. Kateřina Skálová, Opava

13. Simona Kucharczyková, Opava

14. Marie Janičková, Opava

15. Michaela Franková, Opava

16. Kamila Doleží, Opava

17. Petr Červený, Opava

18. Karolína Žůrková, Svobodné Heřmanice

19. Herbert Matyášek, Sudice

20. Štěpán Binar, Opava

 

Byt č. 25 velikosti 1+1 na adrese Krnovská 30 v Opavě

1. Dagmar Budiačová, Štítná nad Vláří - Popov 

2. Marcela Červeňáková, Opava

3. Rostislav Petřvalský, Opava

4. Simona Kucharczyková, Opava

5. Martina Pleváková, Opava

6. Petr Červený, Opava

7. Lucie Techlovská, Opava

8. Květoslava Kolouchová, Dolní Životice

9. Marcela Kořínková, Opava

10. Lucie Lipusová, Havířov

11. Marek Král, Slavkov

12. Štefan Hudík, Opava

13. Jiřina Gavlasová, Opava

14. Marián Mrózek, Slavkov

15. Iveta Ševčíková, Slavkov

16. Štěpán Binar, Opava

17. Martin Cibulec, Opava

18. Kateřina Skálová, Opava

19. Karolína Žůrková, Svobodné Heřmanice

20. Petra Bašistová, Kravaře

21. Michaela Králová, Dolní Životice

22. Stanislav Fiala, Polička

23. Květoslava Pivničková, Cheb

24. Milan Pivnička, Cheb

25. Marek Mrózek, Slavkov

Kategorie: