Zprávy pro městské části

Slezská metropole má třetí nejlepší web o životním prostředí

Opava obsadila bronzovou příčku v celorepublikové soutěži Zelená informacím. Soutěž hodnotí obsah stránek o životním prostředí, jejich uživatelskou přístupnost, grafickou úpravu či pravidelnou aktualizaci.
Výzva pro prodejce na Velikonoční trhy 2019

Město hledá prodejce na Velikonoční trhy, které se letos uskuteční od 4. do 18. dubna na Dolním náměstí. Chybět nebude bohatý kulturní program. Nabídky na jednotlivé stánky mohou prodejci zaslat do 15. února 2019.
Senioři se atraktivní formou dozví o problémech v dopravě

Původně měli na akci vystoupit herci Jaroslava Obermaierová a Jiří Štědroň. Ze zdravotních důvodů však do Opavy nepřijedou. Program se uskuteční v úterý 29. ledna od 16 hodin v Sále purkmistrů Obecního domu v Opavě. Vstup je zdarma.
Poškozenou sochu čeká oprava

Socha alegorie města Opavy, která je ozdobou sadů Svobody, projde na jaře opravou. Na podstavci sochy se objevily praskliny, které narušují její stabilitu, přední pohledovou část sochy navíc barvou potřísnil neznámý vandal.
Zažádejte si o dotaci na obnovu kulturních památek

Město Opava ve spolupráci s Ministertvem kultury vyhlašují další výzvu k předkládání žádostí o finanční příspěvek z programu Podpora obnovy kulturních památek. Žádosti je možné podat do 28. 2. do 13 hodin. Celkem je vyčleněno 807 tisíc korun.
Středisko volného času slaví a vy můžete také

Středisko volného času v Opavě, které mimo jiné organizuje více než stovku zájmových kroužků, slaví už šedesát pět let od svého založení. K oslavám tohoto výročí je na třetí a čtvrtý lednový týden připraveno několik akcí pro děti i dospělé,
Výběrové řízení na ředitele/-lku dopravního podniku

Představenstvo Městského dopravního podniku Opava, a.s.vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici ředitel/ředitelka Městského dopravního podniku Opava, a.s. Nabídky můžete posílat do 10. února, předpokládaný nástup je 1. března.
Město pronajme pět volných bytů

Radnice nabídne zájemcům o bydlení pět volných bytů v městských domech v ulicích Krnovská, Hrnčířská, Mezi Trhy, Masarykova a Horní náměstí. Jedná se o byty velikosti 0+1, 1+1, 2+1 a 3+1. Obálky s nabídkou nájmu se budou otevírat 11. února.
Zájemce odstoupil od nabídky odkupu podílu SFC

Zástupce společnosti Group Privee & Cie Limited, která podala nabídku na odkup strategického podílu Slezského fotbalového clubu, oznámil městu, že od této nabídky odstupuje.
Opavská senior akademie otevírá další ročník

Občané starší 50 let se mohou také letos přihlásit na senior akademii, kterou již potřetí pořádá město Opava. Přednášky budou probíhat od 7. února každý čtvrtek od 13.30 do 15 hodin, přihlášky je možné posílat do konce ledna.

Stránkování

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 12