Vrácení 3 laviček na sídliště u nemocnice

Upraveno: 30.07.2020

Dobrý den, reagovala jsem na odpověď T.S. Opava  na dotaz o vrácení 3 laviček na sídliště u nemocnice Olomoucká ul.č.89-93 majetek města rozhodl že se vracet nebudou a tím to končí? V Kateřinkách, Kylešovicích je laviček že nevíte na kterou si dřív sednout a my máme prostě smůlu? To si mají nárok sednout jen maminky s dětma ?Nejsem důchodce, zdravotně postižený, jen obyčejný pracující ale píšu za všechny kteří děti nemají a nebo již odrostlé, jdou z práce ,nemocnice, do obchodu atd.a rádi by si někam sedli. Lavičky tady nemáme po celé délce Olomoucké, jen u zastávek MHD, na našem sídlišti je jedna  u parkoviště a z druhé Vám trčí nohy do silnice,to je vážně takový problém dát na boky každého baráku po jedné lavičce? Možná kdyby někdo z majetku města bydlel tady u nás, lavičky by se našly. Pro případ že se nic nezmění a odpověď bude stejná jako u mé sousedky, kde můžeme podat oficiální požadavek na zřízení nových laviček. Komu nebo kam mohu napsat ,pokud Vy sám nám nemůžete pomoct.

Omlouvám se za delší e-mail, ale díky tomu že se můj příspěvek nezobrazil tak jak měl, jste mi dal příležitost se rozepsat. 

Vyjádření referentky odboru majetku města Magistrátu města Opavy:

Na základě došlého podnětu na vrácení 3 laviček v sídlišti na ul. Olomoucká v místě nového dětského hřiště i jiných došlých podnětů se snažíme vytipovat v dané lokalitě místo, kde bychom další lavičky umístili, aby nedocházelo při jejich užívání k rušení nočního klidu obyvatel přilehlých bytových domů, a aby tyto lavičky byly přístupné z chodníku. Lavičky se v současné době nachází na nově vybudovaném dětském hřišti.

Po odsouhlasení vytipovaného místa pro osazení laviček se SVJ přilehlých domů a vystavení objednávky Vás budeme o tomto informovat.