Harmonogram prvního zasedání okrskových volebních komisí

Upraveno: 04.09.2020

ROZPIS 1. ZASEDÁNÍ OKRSKOVÝCH VOLEBNÍCH KOMISÍ,

které se uskuteční v prostorech školicí místnosti na Krnovské ulici, budova D

STŘEDA DNE 9. 9. 2020

od 13.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

2.

Základní škola Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6

3.

Základní škola Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6

21.

Základní škola Opava, Mařádkova 15

23.

Středisko volného času, Opava, Jaselská 4

od 14.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

30.

Základní škola Opava, Englišova 82

43.

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2

2001.

Malé Hoštice, úřad MČ, Slezská 4/11

3001.

Milostovice, Kulturní dům, Praskovo nám. 25/6

 

ČTVRTEK DNE 10. 9. 2020

od 8.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

1.

Mendelovo gymnázium Opava, Komenského 5

7.

Mateřská škola, Opava, Jateční 10

14.

Střední průmyslová škola stavební, Opava, Mírová 3

19.

Obch. akademie a SOŠ logistická, Opava, H. Kvapilové 20

od 9.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

22.

Mateřská škola Sedmikrásky, Opava, budova Sadová 51

24.

Základní škola Opava, Mařádkova, budova Krnovská 101

25.

Církevní zákl. škola svaté Ludmily, Opava, Slavkovská 2

26.

Budova Kláštera, Opava, Sušilova 1

od 10.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

27.

Mateřská škola Srdíčko Opava, Zborovská 2

28.

Základní škola Opava, Englišova 82

29.

Základní škola Opava, Englišova 82

31.

Základní škola Opava, Englišova 82

od 12.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

32.

Základní škola Opava, Englišova 82

33.

Školní statek, Opava, p. o., Englišova 526/95

34.

Základní škola Opava-Kylešovice, U Hřiště 4

36.

Základní škola Opava-Kylešovice, U Hřiště 4

od 13.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

37.

Soukromá střední škola podnikatelská, Hlavní 101

38.

Základní škola Opava-Kylešovice, U Hřiště 4

39.

Mateřská škola, Opava, Vaníčkova 39

40.

Mateřská škola, Opava, 17. listopadu 6

 

PÁTEK DNE 11. 9. 2020

od 8.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

16.

Základní škola T.G.Masaryka Opava, Riegrova 13

17.

Základní škola T.G.Masaryka Opava, Riegrova 13

41.

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2

42.

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2

od 9.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

44.

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2

45.

Základní škola Opava, Šrámkova 4

46.

Základní škola Opava, Šrámkova 4

47.

Základní škola Opava, Šrámkova 4

od 10.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

48.

Základní škola Ilji Hurníka Opava, budova Pekařská 77

49.

Základní škola Opava, Vrchní 19

50.

Základní škola Ilji Hurníka Opava, budova Pekařská 77

5.

Střední škola průmyslová a umělecká Opava, Praskova 8

od 11.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

6.

Slezské gymnázium Opava, Komenského 13

4.

Mendelovo gymnázium Opava, Komenského 5

8.

Mendelovo gymnázium Opava, Komenského 5

9.

Základní škola Opava, Boženy Němcové 2

od 12.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

10.

Základní škola Opava, Boženy Němcové 2

11.

Základní škola Opava, Boženy Němcové 2

12.

Základní škola Opava, Otická 18

13.

Základní škola Opava, Otická 18

od 13.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

15.

Základní škola T.G.Masaryka Opava, Riegrova 13

18.

Obch. akademie a SOŠ logistická, Opava, H. Kvapilové 20

20.

Základní škola Opava, Mařádkova 15

od 14.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

35.

Správa silnic MSK, Opava, J. Davida 2

1001.

Komárov, úřad MČ, Podvihovská 156/16

2002.

Malé Hoštice, Základní škola, Dvořákova 37

4001.

Podvihov, úřad MČ, Polomská 178/13

od 15.00 hod.

OVK

Adresa volební místnosti

5001.

Suché Lazce, Kulturní zařízení, Přerovecká 129/68

6001.

Vávrovice, úřad MČ, Jantarová 18

7001.

Vlaštovičky, Obecní dům, Okružní 21/3

8001.

Zlatníky, úřad MČ, 6. května 52/22