TV vysílání

Opavský expres z 11. 9. 2019

Další zářijový Opavský expres vám přináší informace k multižánrovému festivalu Bezručova Opava, mezinárodnímu folklórnímu festivalu Chodníčky k domovu, o opravě mateřské školy v Komárově a závodu Opavská míle.
Opavský expres z 4. 9. 2019

První zářijový expres vás informuje o opravách školních budov, dozvíte se, že vodní skauti v Opavě slaví 25 let, podíváte se na prohlídku židovského hřbitova a přináší informace o neukázněnosti řidičů na křižovatce Vančurovy ulice.
Opavský expres z 28. 8. 2019

Poslední srpnový expres vás nechá nahlédnout do divadelního zákulisí, dozvíte se o problému skleněných ploch ve městě od ornitologa, představí nové prostory organizace Charita Opava a přináší informace o preventivní akci policistů mezi seniory.
Opavský expres z 21. 8. 2019

Srpnový expres vás informuje o tom, jak pracují vězni z opavské věznice, poslechnete si rozhovor o výstupu na K2, jak probíhaly závody ve skoku o tyči přímo ve městě a přinese reportáž o tom, jak nezaměstnaní pomáhají s pořádkem ve městě.
Opavský expres z 14. 8. 2019

Další srpnový Opavský expres vás nechá nahlédnout do opravované stanice rychlé záchranné služby, přináší informace k nebezpečnému přejezdu u Otic, představuje knihu Opava a její řeka či přibližuje odchytovou práci městských strážníků.
Opavský expres z 7. 8. 2019

První srpnový expres vám sdělí, že stoupá návštěvnost regionu Opavského Slezska, že se bude revitalizovat okolí bývalého zatopeného lomu, pozve vás na probíhající výstavu Pocta Rychlým šípům a ohlédne se za 2. ročníkem Festival Oslavy Bylin.
Opavský expres z 31. 7. 2019

Poslední červencový expres vám přináší informace k letním táborům, otevření části obchvatu města, o prodeji nebo pronájmu obchodního centra Slezanka a akci Dolnák s vůní dálek aneb skauti ve městě.
Opavský expres
Opavský expres z 24. 7. 2019

Červencový expres vás informuje o tom, jestli je město příznivé k vozíčkářům, jak se ve Slezské tvorbě připravují na Vánoce, ukáže vám pracovníky Technických služeb, jak dohlíží na bezpečnost dětských hřišť a přinese reportáž o splněném snu.
Opavský expres
Opavský expres z 17. 7. 2019

Červencový expres vám vysvětlí, co je biblioterapie, přinese reportáž z opavské věznice, ukáže sbírku loutek Zdeňka Petříka a napoví, že se chystá modernizace křižovatek řízených světelnými semafory.

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Page 1

next >

2 z 34