Útulek

Majky

Majky je 1,5 roku starý kříženec. Je to pejsek, který je z počátku bázlivý, potřebuje dost času na adaptaci na nové prostředí. Potřebuje hodně pohybu a výchovu. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Majlí

Majlí je 1,5 roku starý kříženec. Je to pejsek, který je z počátku bázlivý, potřebuje dost času na adaptaci na nové prostředí. Potřebuje hodně pohybu a výchovu. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Čeplin

Čeplin je asi pětiletý kříženec. Je to temperamentní pes, který je z počátku nedůvěřivý, musí si zvyknout na nové prostředí. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.
Čárlí

Čárlí je asi tříletá fena křížence stafordšírského teriéra. Je to temperamentní, mazlivá fenka, která má ráda lidi. Nehodí se však k jiným fenám. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Monty

Monty je asi tříletý kříženec labradora. Je to temperamentní pes, který potřebuje výchovu a hodí se na zahradu k rodinnému domu.
Šantala

Šantala je devítiletá fena křížence belgického ovčáka. Je to hodná, kontaktní fena, která chce společnost člověka. Hodí se do bytu.
Ben

Ben je asi osmiletý kříženec. Je to hodný, kontaktní pejsek, který je hravý a má moc rád balónky. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Břéťa

Břéťa je asi šestiletý kříženec. Je ho hodný, kontaktní a mazlivý pejsek, který se hodí do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Bedřiška

Bedřiška je asi šestiletá fena křížence. Je to hodná, kontaktní fena, která se závislá na lidské společnosti a hodí se i k dětem. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Stránkování

Strana 1