Útulek

Béďa

Béďa je asi tříletý jezevčík. Je to kontaktní, hodný a temperamentní pejsek, který se hodí do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Bedřiška

Bedřiška je asi šestiletá fena křížence. Je to hodná, kontaktní fena, která se závislá na lidské společnosti a hodí se i k dětem. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Uzy

Uzy je čtyřletý kříženec stafordšírského teriéra. Je to kontaktní, temperamentní, hodný pes, který se hodí do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Šantala

Šantala je asi devítiletá fena křížence belgického ovčáka. Je to hodná, kontaktní fena, která vyžaduje lidskou společnost. Je vhodná do bytu.
Don

Don je německý ovčák. Je to kontaktní, temperamentní, hodný pes, je vhodný k hlídání objektu. Není vhodný do bytu.
Fifi

Fifi je tříletá fena křížence. Je z počátku bázlivá, po přivyknutí na nové prostředí je mazlivá, kontaktní a hodná. Hodí se do bytu.
Lojza

Lojza je asi dvouletý kříženec teriéra. Je to hodný a temperamentní pejsek, který je rád venku. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.
Largo

Largo je asi jednoletý kříženec. Je to temperamentní, zvídavý, kontaktní a velice hodný pejsek, který se hodí do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Kony

Kony je asi osmiletá fena anglického buldoka. Hodí se spíše do bytu, ne k dětem. Kony musí být krmena kvalitním krmivem a nehodí se k jiným psům.
Jára

Jára je asi dvouletý kříženec. Je to hodný, kontaktní pejsek, velice temperamentní. Jára má handicap - je slepý na jedno oko. Hodí se spíše do bytu.

Stránkování

Strana 1