Útulek

Rarášek

Rarášek je dvouletý kříženec. Je to temperamentní, živý a kontaktní pes, který je vhodný i k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Ron

Ron je sedmiletý kříženec. Je to klidný, kontaktní, mazlivý pes, který ale není zvyklý na vodítko. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Riva

Riva je osmiletá fena německého ovčáka. Je klidnější povahy, čistotná. Hodí se spíše do bytu.
Zino

Zino je čtyřletý kříženec německého ovčáka. Z počátku je Zino lehce nedůvěřivý, po získání důvěry je kontaktní, poslušný, mazlivý. Umí také základní povely. Hodí se do bytu.
Rex

Rex je čtrnáctiletý kříženec. Je to hodný, přítulný pes, který už má rád svůj klid, hodí se spíše ke starším lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Zikmund

Zikmund je asi šestiletý kříženec. Je to temperamentní, poslušný pes, kontaktní k lidem, nehodí se však k ostatním psům. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Dino

Dino je asi pětiletý kříženec belgického ovčáka. Je to temperamentní, kontaktní pes, který má rád pohyb a hru s balónkem a je závislý na lidech. Hodí se k aktivním lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Johny

Johny je asi sedmiletý kříženec labradora. Je z počátku nedůvěřivý, po získání důvěry je však hravý, kontaktní. Je vhodný do zkušených rukou. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Tabry

Tabry je asi tříletý kříženec. Je to temperamentní, živý pejsek, vhodný do zkušenějších rukou a spíše ke starším lidem (ne k dětem). Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Don

Don je asi čtyřletý německý ovčák. Je to kontaktní, temperamentní pes, který se nehodí k dětem, hodí se do zkušených rukou. Je vhodný v hlídání objektu nebo na zahradu k rodinnému domu.

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2