Útulek

Sára

Sára je asi tříletá fena křížence. Je to velice temperamentní, čistotná fenka, která se hodí i k dětem. Sára je kastrovaná. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Zuza

Zuza je asi sedmiletá fena křížence. Z počátku než si zvykne je lehce bojácná, později je kontaktní. Nehodí se k malým dětem. Je vhodná do bytu.
Tarzan

Tarzan je tříletý kříženec. Je z počátku bojácný, bude potřebovat více času na adaptaci. Po zvyknutí na nové prostředí je mazlivý. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Šimon

Šimon je asi devítiletý pejsek. Je to kontaktní, mazlivý, nekonfliktní pes, který se hodí ke starším lidem, do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Jára

Jára je asi dvouletý kříženec. Je to hodný, kontaktní pejsek, velice temperamentní. Jára má handicap - je slepý na jedno oko. Hodí se spíše do bytu.
Čaky

Čaky je asi sedmiletý kříženec hovawarta. Hodí se spíše na zahradu, je dobrý hlídač. Z počátku je ostražitější, po zvyknutí je kontaktní a mazlivý.
Ute

Ute je asi čtyřletý kříženec. Je to hodně temperamentní, náladový a svéhlavý pejsek. Snese s fenami. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.

Stránkování

Strana 1