Útulek

Rex

Rex je čtrnáctiletý kříženec. Je to hodný, přítulný pes, který už má rád svůj klid, hodí se spíše ke starším lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Zikmund

Zikmund je asi šestiletý kříženec. Je to temperamentní, poslušný pes, kontaktní k lidem, nehodí se však k ostatním psům. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Zdenda

Zdenda je asi pětiletý kříženec zlatého retrívra. Je to temperamentní, hodný, kontaktní pes, který se hodí i k dětem, nehodí se však k jinému psovi. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Dino

Dino je asi pětiletý kříženec belgického ovčáka. Je to temperamentní, kontaktní pes, který má rád pohyb a hru s balónkem a je závislý na lidech. Hodí se k aktivním lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Šeldon

Šeldon je asi osmiletý kříženec pinče. Je to kastrovaný pejsek, který je rád středem pozornosti a je vhodný do bytu a ke starším lidem.
Johny

Johny je asi sedmiletý kříženec labradora. Je z počátku nedůvěřivý, po získání důvěry je však hravý, kontaktní. Je vhodný do zkušených rukou. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Tabry

Tabry je asi tříletý kříženec. Je to temperamentní, živý pejsek, vhodný do zkušenějších rukou a spíše ke starším lidem (ne k dětem). Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.
Tim

Tim je asi šestiletý kříženec. Je to živý, temperamentní pes, který je z počátku než si zvykne na nové prostředí velmi nedůvěřivý. Je vhodný na zahradu k rodinnému domu.
Don

Don je asi čtyřletý německý ovčák. Je to kontaktní, temperamentní pes, který se nehodí k dětem, hodí se do zkušených rukou. Je vhodný v hlídání objektu nebo na zahradu k rodinnému domu.
Monty

Monty je asi tříletý kříženec labradora. Je to temperamentní pes, který potřebuje východu a hodí se pouze na zahradu k rodinnému domu.

Stránkování

1 | 2

Strana 1

Další >

2 z 2