Nabídka psů, kteří hledají nový domov

Jacky

Jacky

Jacky je jedenáctiltý labrador. Je to hodný pes, který však není vhodný k dětem. Z počátku je nedůvěřivý, potřebuje čas na adaptaci na nové prostředí. Je zvyklý žít v bytě. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku dne 26.1.2021.

Více »

Lesan

Lesan

Lesan je pětiletý křížený bavorský barvář. Je to temperamentní, hodný pes, který je vhodný pouze k ženám a ne k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Pes byl nalezen na ul. Lesní v Podvihově dne 11. 1. 2021.

Více »

Agátka

Agátka

Agátka je asi tříletá fenka křížence ohaře. Je z počátku velice nedůvěřivá a bázlivá, temperamentní, potřebuje hodně pohybu a zaměstnání, hodí se do zkušených rukou. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Byla nelezena na ul. Jaselská 41 v Opavě dne 12.4.2020.

Více »

Bak

Bak

Bak je devítiletý labrador. Je z počátku hodně nedůvěřivý, po zvyknutí na nové prostředí je mazlivý, vhodný pouze k mužům. Hodí se na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku dne 13.3.2021.

Více »

Tabry

Tabry

Tabry je asi šestiletý kříženec. Je to temperamentní, živý pejsek, vhodný do zkušenějších rukou a spíše ke starším lidem (ne k dětem). Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku ze dne 18.4.2019.

Více »

Kim

Kim

Kim je čtyřletý kříženec jorkšírského teriéra. Je to kontaktní pejsek, který není rád sám a hodí se ke starším lidem. Je vhodný do bytu.

Více »

Dan

Dan

Dan je kříženec německého ovčáka. Je to temperamentní pes, který je z počátku nedůvěřivý, po zvyknutí na nové prostředí je kontaktní, nehodí se k jiným zvířatům a potřebuje výcvik. Hodí se do bytu nebo dobře zabezpečené zahrady k rodinnému domu.

Více »

Aran

Aran

Aran je jedenáctiletý špic. Je z počátku nedůvěřivý, potřebuje chvíli na adaptaci na nové prostředí, hodí se spíše ke starším lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »