Nabídka psů, kteří hledají nový domov

Astor

Astor

Astor je osmiletý kříženec. Je hodně bojácný a potřebuje delší čas na zvyknutí. Není vhodný k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku ze dne 18.6.2021

Více »

Tabry

Tabry

Tabry je asi čtyřletý kříženec. Je to temperamentní, živý pejsek, vhodný do zkušenějších rukou a spíše ke starším lidem (ne k dětem). Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku ze dne 18.4.2019.

Více »

Johny

Johny

Johny je asi osmiletý kříženec labradora. Je z počátku nedůvěřivý, po získání důvěry je však hravý, kontaktní. Je vhodný do zkušených rukou. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Byl nalezen na ul. Hradecká v Opavě dne 11.7.2019.

Více »

Lesan

Lesan

Lesan je čtyřletý křížený bavorský barvář. Je to temperamentní, hodný pes, který je vhodný pouze k ženám a ne k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Pes byl nalezen na ul. Lesní v Podvihově dne 11. 1. 2021.

Více »

Bárt

Bárt

Bárt je šestiletý kříženec retrívra. je kastrovaný, není vhodný k jiným zvířatům. Je to temperamentní, hodný, kontaktní pes, není vhodný k dětem. Hodí se na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku ze dne 8.6.2021.

Více »

Bak

Bak

Bak je osmiletý labrador. Je z počátku hodně nedůvěřivý, po zvyknutí na nové prostředí je mazlivý, vhodný pouze k mužům. Hodí se na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku dne 13.3.2021.

Více »

Black

Black

Black je 1,5 letý kříženec. Je to velice temperamentní pes, který potřebuje výchovu - cvičák, dále je mazlivý, hravý, miluje vodu a koupání, aportování balónků. Je vhodný do bytu. Pes byl nalezen uvázán na ul. Jaselská 41 u MÚ dne 1.3.2021.

Více »

Jacky

Jacky

Jacky je desetiletý labrador. Je to hodný pes, který však není vhodný k dětem. Z počátku je nedůvěřivý, potřebuje čas na adaptaci na nové prostředí. Je zvyklý žít v bytě. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku dne 26.1.2021.

Více »

Agátka

Agátka

Agátka je 1,5 roku stará fenka křížence ohaře. Je z počátku velice nedůvěřivá a bázlivá, temperamentní, potřebuje hodně pohybu a zaměstnání, hodí se do zkušených rukou. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Byla nelezena na ul. Jaselská 41 v Opavě dne 12.4.2020.

Více »

Metty

Metty

Metty je dvouletý kříženec. Je to temperamentní a kontaktní pejsek, který však není vhodný k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku ze dne 28.6.2021

Více »