Nabídka psů, kteří hledají nový domov

Borek

Borek

Borek je dvanáctiletý kříženec border kolie. Je to kontaktní a temperamentní pes, který se hodí do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Bondík

Bondík

Bondík je jednoletý kříženec. Je to temperamentní pes, který potřebuje výchovu. Je závislý na lidech. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Dino

Dino

Dino je 1,5 let starý kříženec. Je z počátku bázlivý, potřebuje delší dobu na adaptaci na nové prostředí a je vhodný pouze k jednomu členu domácnosti. Hodí se pouze na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Johny

Johny

Johny je asi osmiletý kříženec labradora. Je z počátku nedůvěřivý, po získání důvěry je však hravý, kontaktní. Je vhodný do zkušených rukou. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Majky

Majky

Majky je 2,5 roku starý kříženec. Je to pejsek, který je z počátku bázlivý, potřebuje dost času na adaptaci na nové prostředí. Potřebuje hodně pohybu a výchovu. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Riva

Riva

Riva je devítiletá fena německého ovčáka. Je klidnější povahy, čistotná. Hodí se spíše do bytu.

Více »

Tabry

Tabry

Tabry je asi čtyřletý kříženec. Je to temperamentní, živý pejsek, vhodný do zkušenějších rukou a spíše ke starším lidem (ne k dětem). Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Agátka

Agátka

Agátka je 1,5 roku stará fenka křížence ohaře. Je z počátku velice nedůvěřivá a bázlivá, temperamentní, potřebuje hodně pohybu a zaměstnání, hodí se do zkušených rukou. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Míša

Míša

Míša je dvouletá fena křížence. Je z počátku velmi nedůvěřivá a bázlivá, temperamentní, potřebuje hodně pohybu a zaměstnání, hodí se do zkušených rukou. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »