Nabídka psů, kteří hledají nový domov

Safira

Safira

Safira je asi dvouletá fena křížence belgického ovčáka (malinois). Je hodně temperamentní, kontaktní, je vhodná do zkušených rukou chovatele. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Astor

Astor

Astor je osmiletý kříženec. Je hodně bojácný a potřebuje delší čas na zvyknutí. Není vhodný k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku ze dne 18.6.2021

Více »

Tabry

Tabry

Tabry je asi čtyřletý kříženec. Je to temperamentní, živý pejsek, vhodný do zkušenějších rukou a spíše ke starším lidem (ne k dětem). Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku ze dne 18.4.2019.

Více »

Johny

Johny

Johny je asi osmiletý kříženec labradora. Je z počátku nedůvěřivý, po získání důvěry je však hravý, kontaktní. Je vhodný do zkušených rukou. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Byl nalezen na ul. Hradecká v Opavě dne 11.7.2019.

Více »

Lesan

Lesan

Lesan je čtyřletý křížený bavorský barvář. Je to temperamentní, hodný pes, který je vhodný pouze k ženám a ne k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Pes byl nalezen na ul. Lesní v Podvihově dne 11. 1. 2021.

Více »

Bárt

Bárt

Bárt je šestiletý kříženec retrívra. je kastrovaný, není vhodný k jiným zvířatům. Je to temperamentní, hodný, kontaktní pes, není vhodný k dětem. Hodí se na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku ze dne 8.6.2021.

Více »

Bak

Bak

Bak je osmiletý labrador. Je z počátku hodně nedůvěřivý, po zvyknutí na nové prostředí je mazlivý, vhodný pouze k mužům. Hodí se na zahradu k rodinnému domu. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku dne 13.3.2021.

Více »

Jacky

Jacky

Jacky je desetiletý labrador. Je to hodný pes, který však není vhodný k dětem. Z počátku je nedůvěřivý, potřebuje čas na adaptaci na nové prostředí. Je zvyklý žít v bytě. Jedná se o mimořádný příjem psa do útulku dne 26.1.2021.

Více »

Agátka

Agátka

Agátka je 1,5 roku stará fenka křížence ohaře. Je z počátku velice nedůvěřivá a bázlivá, temperamentní, potřebuje hodně pohybu a zaměstnání, hodí se do zkušených rukou. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu. Byla nelezena na ul. Jaselská 41 v Opavě dne 12.4.2020.

Více »