Nabídka psů, kteří hledají nový domov

Rony

Rony

Rony je devítiletý německý ovčák. Rony miluje lidi a vodu, umí základní povely, může být i dobrým hlídačem. Nemá rád ostatní psy. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Bela

Bela

Bela je tříletá fena křížence stafordšírského teriéra. Je to fenka, která se hodí do zkušených rukou. Je poslušná, hodná k lidem, nemá však ráda ostatní zvířata. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

César

César

César je pětiletý německý ovčák. Je to kastrovaný pes, který potřebuje čas na adaptaci na nové prostředí, po zvyknutí je hodný, přítulný, poslušný, temperamentní. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Rendy

Rendy

Rendy je čtyřletý kříženec německého ovčáka. Je hodně nedůvěřivý, potřebuje delší čas na adaptaci na nové prostředí, po sblížení je hodný a kontaktní. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Zira

Zira

Zira je asi čtyřletá fena bulteriéra. Zira je hodná k lidem, ale nemá ráda ostatní zvířata včetně psů, hodí se do zkušených rukou. Je vhodná do bytu.

Více »

Číro

Číro

Číro je šestiletý pes plemene německá doga. Je to klidný, hodný pes, který však není zvyklý na děti a hodí se do rukou chovatele se zkušenostmi s tímto plemenem. Je vhodný do bytu.

Více »

Fido

Fido

Fido je jednoroční kříženec. Je kontaktní, hodný, temperamentní, velice energický pes, který potřebuje hodně pohybu. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Lump

Lump

Lump je tříletý kříženec. Je z počátku vystrašený, ale po zvyknutí na nové prostředí je kontaktní a mazlivý. Hodí se spíše ke starším lidem. Je vhodný do bytu.

Více »

Dag

Dag

Dag je asi jednoletý jagd teriér. Je to temperamentní pes, který potřebuje hodně pohybu a není vhodný k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Lama

Lama

Lama je jednoletá fenka křížence. Je to hodně živá a temperamentní fenečka, která potřebuje hodně pohybu. Hodí se spíše na zahradu k rodinnému domu.

Více »