Nabídka psů, kteří hledají nový domov

Čárlík

Čárlík

Čárlík je pětiletý kříženec jezevčíka. Je to hodný a kontaktní pejsek, který se hodí do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Agátka

Agátka

Agátka je 1,5 roku stará fenka křížence ohaře. Je z počátku velice nedůvěřivá a bázlivá, temperamentní, potřebuje hodně pohybu a zaměstnání, hodí se do zkušených rukou. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Míša

Míša

Míša je dvouletá fena křížence. Je z počátku velmi nedůvěřivá a bázlivá, temperamentní, potřebuje hodně pohybu a zaměstnání, hodí se do zkušených rukou. Je vhodná do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Rendy

Rendy

Rendy je čtyřletý kříženec německého ovčáka. Je hodně nedůvěřivý, potřebuje delší čas na adaptaci na nové prostředí, po sblížení je hodný a kontaktní. Hodí se na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Dag

Dag

Dag je asi jednoletý jagd teriér. Je to temperamentní pes, který potřebuje hodně pohybu a není vhodný k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Majky

Majky

Majky je 1,5 roku starý kříženec. Je to pejsek, který je z počátku bázlivý, potřebuje dost času na adaptaci na nové prostředí. Potřebuje hodně pohybu a výchovu. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Tabry

Tabry

Tabry je asi tříletý kříženec. Je to temperamentní, živý pejsek, vhodný do zkušenějších rukou a spíše ke starším lidem (ne k dětem). Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Johny

Johny

Johny je asi sedmiletý kříženec labradora. Je z počátku nedůvěřivý, po získání důvěry je však hravý, kontaktní. Je vhodný do zkušených rukou. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Zino

Zino

Zino je čtyřletý kříženec německého ovčáka. Z počátku je Zino lehce nedůvěřivý, po získání důvěry je kontaktní, poslušný, mazlivý. Umí také základní povely. Hodí se do bytu.

Více »

Riva

Riva

Riva je osmiletá fena německého ovčáka. Je klidnější povahy, čistotná. Hodí se spíše do bytu.

Více »