Psi v útulku

Máte zájem o pejska z útulku?

  • Kontaktujte Městský útulek na tel. čísle (+420) 553 716 980.
  • Návštěvní hodiny: sobota, neděle od 10.00 do 15.00 hodin.
  • Provozní doba:  pondělí až neděle od 8.00 do 17.00 hodin.
  • Zájemci o pejska mohou náš útulek navštívit každý den od 11.00 do 15.00 hodin.

 

Seznam psů

Majlí

Majlí

Majlí je dvouletý kříženec. Je z počátku bázlivý, potřebuje dost času na adaptaci na nové prostředí. Potřebuje také hodně pohybu a výchovu. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Beta

Beta

Beta je čtyřletá fena křížence německého ovčáka. Je to velmi energická, temperamentní fena, která se bohužel nesnese s žádnými jinými zvířaty. Je vhodná pouze na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Dag

Dag

Dag je asi jednoletý jagd teriér. Je to temperamentní pes, který potřebuje hodně pohybu a není vhodný k dětem. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Princes

Princes

Princes je dvouletá fena křížence německého ovčáka. Je to temperamentní fena, z počátku hodně bázlivá, není vhodná k malým dětem. Hodí se spíše na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Ron

Ron

Ron je sedmiletý kříženec. Je to klidný, kontaktní, mazlivý pes, který ale není zvyklý na vodítko. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Riva

Riva

Riva je osmiletá fena německého ovčáka. Je klidnější povahy, čistotná. Hodí se spíše do bytu.

Více »

Zino

Zino

Zino je čtyřletý kříženec německého ovčáka. Z počátku je Zino lehce nedůvěřivý, po získání důvěry je kontaktní, poslušný, mazlivý. Umí také základní povely. Hodí se do bytu.

Více »

Rex

Rex

Rex je čtrnáctiletý kříženec. Je to hodný, přítulný pes, který už má rád svůj klid, hodí se spíše ke starším lidem. Je vhodný do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Johny

Johny

Johny je asi sedmiletý kříženec labradora. Je z počátku nedůvěřivý, po získání důvěry je však hravý, kontaktní. Je vhodný do zkušených rukou. Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »

Tabry

Tabry

Tabry je asi tříletý kříženec. Je to temperamentní, živý pejsek, vhodný do zkušenějších rukou a spíše ke starším lidem (ne k dětem). Hodí se do bytu i na zahradu k rodinnému domu.

Více »