Letní příměstský tábor v Malých Hošticích

Plníme vaše přání - dětí, ale i dospěláků ... Letní příměstský tábor v Malých Hošticích opět bude! Tábor v roce 2018 bude celý ve znamení zábavy, legrace a výletů. Děti se navíc vydají "po stopách Shelocka Holmese".
Přejeme si, aby náš letní tábor 2018 byl naprostá pecka. Vše chceme zase trochu posunout a mít nadmíru dokonalé, a proto jsme se rozhodli tento tábor uspořádat ve spolupráci s příspěvkovou organizací Centrum volného času Kravaře.
Standardně dětem poskytujeme hromadu zábavy, v předchozích letech byly tábory sportovně zaměřeny, ale tentokrát na děti čeká více výletů. Mohou se těšit na výlet do Dinoparku, na koupaliště, výlet vlakem do Hlučína na dětský ranč, ale také je čeká návštěva domu umění.
Přestože ani náš tábor není nafukovací a má jen 5 dnů, bude děti čekat mnoho dalšího. Nově budou také v ceně zahrnuty svačinky 2x denně, pitný režim a překvapení pro děti.

V případě zájmu o příměstský tábor konající se v období 30.7. - 3.8.2018 zašlete vyplněnou přihlášku do Centra volného času. Samotné přihlášky budou k dispozici v Obecním domě v Malých Hošticích, v prostorách Základní školy nebo na webových stránkách cvc@cvckravare.cz <cvc@cvckravare.cz>.
Cena táboru je 1500 Kč. Pro děti z Malých Hoštic přispívá zastupitelstvo MČ Malé Hoštice opět 500 Kč, rodiče tedy zaplatí pouze 1000 Kč/dítě. Více informací a podrobný program naleznete na webových stránkách MČ Malé Hoštice, na facebooku Malých Hoštic, v ZŠ Malé Hoštice a v CVČ Kravaře.