Na veletrzích cestovního ruchu byla vidět i Opava

Publikováno: 04.02.2020
Upraveno: 19.06.2020
Období začátku roku patří veletrhům cestovního ruchu. Stejně jako v loňském roce na nich nechybí město Opava, které se vždy prezentuje v rámci Moravskoslezského kraje.

Pro návštěvníky veletrhů má připraveny propagační materiály nejen města samotného, ale také okolí v oblasti Opavského Slezska. „Návštěvníci projevili největší zájem o turistické a cyklistické trasy, tipy na výlety pro rodiny s dětmi, ale své dotazy směřovali také k významným kulturním a sportovním akcím a historickým památkám v Opavském Slezsku,“ uvedla vedoucí Turistického informačního centra Opava Eva Sůrová.

Opava se představila na veletrhu Go a Regiontour v Brně, kde za návštěvou lákaly společně Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Slezská metropole nechyběla ani na mezinárodním veletrhu ITF Slovakiatour v Bratislavě „Na Slovensku se Moravskoslezský kraj představil již po sedmé jako hlavní partner celého veletrhu. Veletržní expozice MSK poutá návštěvníky nejen tipy a informacemi o cestování, ale také svými krajovými specialitami a regionálními produkty,“ dodala Eva Sůrová. S krásami našeho kraje se v únoru seznámí návštěvníci veletrhu Holiday World v Praze a Opava nesmí chybět ani v nedaleké Ostravě na Černé louce, kde se pro zajímavé informace můžete zastavit i vy v termínu 28. a 29. února.