K pronájmu a prodeji

Město chce prodat část Dukelských kasáren

Opavská radnice hledá zájemce, který by odkoupil část bývalých Dukelských kasáren a vybudoval zde převážně bytové domy. V této části areálu by tak mohlo vyrůst až 300 nových bytů. Firmy mohou své nabídky posílat do konce ledna příštího roku.
Město nabízí byty k pronájmu

Opavská radnice nabízí zájemcům o bydlení 5 volných bytů. Jedná se o byty na adresách: Horní náměstí 35, Horní náměstí 34, Horní náměstí 28, Hrnčířská 15a a Krnovská 30. Obálky s nabídkami se budou otevírat 9.12.2019.
Radniční kavárna k pronájmu

Kavárna, která je součástí budovy opavské radnice na Horním náměstí, hledá nového nájemce. Současnému nájemci, který kavárnu provozuje pod názvem Kramer, končí nájemní smlouva. Volná bude od začátku příštího roku, nabídky je možné podat do 31.10.
Město pronajme pět volných bytů

Radnice nabídne zájemcům o bydlení pět volných bytů v městských domech v ulicích Krnovská, Hrnčířská, Mezi Trhy, Masarykova a Horní náměstí. Jedná se o byty velikosti 0+1, 1+1, 2+1 a 3+1. Obálky s nabídkou nájmu se budou otevírat 11. února.
Areál na ulici Přemyslovců je na prodej

Statutární město Opava nabízí k prodeji areál v Jaktaři na ulici Přemyslovců. Prohlídka nemovitosti proběhne 11. července ve 14 hodin, případně se lze dohodnout i na jiném termínu.

Informace o majetku města k pronájmu a prodeji naleznete na stránce Majetek města k pronájmu a prodeji.

Stránkování

Strana 1