K pronájmu a prodeji

Radniční kavárna k pronájmu

Kavárna, která je součástí budovy opavské radnice na Horním náměstí, hledá nového nájemce. Současnému nájemci, který kavárnu provozuje pod názvem Kramer, končí nájemní smlouva. Volná bude od začátku příštího roku.
Město pronajme pět volných bytů

Radnice nabídne zájemcům o bydlení pět volných bytů v městských domech v ulicích Krnovská, Hrnčířská, Mezi Trhy, Masarykova a Horní náměstí. Jedná se o byty velikosti 0+1, 1+1, 2+1 a 3+1. Obálky s nabídkou nájmu se budou otevírat 11. února.
Areál na ulici Přemyslovců je na prodej

Statutární město Opava nabízí k prodeji areál v Jaktaři na ulici Přemyslovců. Prohlídka nemovitosti proběhne 11. července ve 14 hodin, případně se lze dohodnout i na jiném termínu.
Město nabízí majetek k prodeji

Statutární město Opava nabízí k prodeji nepotřebný majetek. Jedná se například o plynové kotle, radiátory, bránu či židle. Bližší informace o prodeji a potřebné kontakty najdete v přílohách.
Pořadí uchazečů o městské byty

Rada města ve středu 28. března schválila pořadí uchazečů o dva městské byty na Hrnčířské ulici. To je seřazeno podle výše nabízeného měsíčního nájemného za metr čtvereční.
Město pronajme prodejnu na Horním náměstí

Statutární město Opava pronajme prodejnu na Horním náměstí, ve které sídlila společnost T-Mobile. Nabídky můžete podávat do 31. ledna 2018 do 13 hodin. Obálky s nabídkami se otevřou téhož dne odpoledne.

Informace o majetku města k pronájmu a prodeji naleznete na stránce Majetek města k pronájmu a prodeji.

Stránkování

Strana 1