Hlasování Nápadů pro Opavu začalo!

Upraveno: 15.06.2022
Ilustrační obrázek

Od poledne 1. června až do poledne 15. června opět můžete vybírat a hlasovat pro Nápady pro Opavu. O vaše hlasy se tentokrát uchází celkem 11 nominací ze 16 přihlášených v letošním ročníku - pět nápadů jsme museli vyřadit kvůli nedodržení podmínek výzvy. 

Pro 6. ročník Nápadů pro Opavu byla na participativním rozpočtu vymezena částka 1,5 milionu korun.

Jak na hlasování? Nejprve si otevřete stránku se seznamem nápadů, všechny nápady schválené komisí k veřejnému hlasování si v klidu prohlédněte - kliknutím na jednotlivé nápady si o nich zobrazíte informace a pod informacemi následně odkaz na hlasovací formulář. Tomu, který Vás zaujme, dejte svůj hlas. V hlasovacím formuláři vyberete nápad, pro který chcete hlasovat, vyplníte požadované údaje a hlas odešlete.

„Ano, pět z podaných nápadů jsme museli vyřadit, ale i tak jsem přesvědčený o tom, že je z čeho vybírat. Sešla se řada velmi kvalitních a zajímavých projektů a sám jsem hodně zvědavý, které z nich přesvědčí veřejnost a dostanou nejvíce hlasů. Radost mám i z toho, že na rozdíl od prvních ročníků je nabídka mnohem pestřejší. Už to nejsou jen dětská hřiště,“ řekl náměstek primátora Petr Orieščík.

Vybrané nápady budou realizovány v průběhu roku 2023.

Martin Kůs
tiskové oddělení