Hvězdami plesu budou Kubařová a Hron

Upraveno: 05.03.2020
Ilustrační obrázek
Reprezentační ples města Opavy se uskuteční v Kulturním domě Na Rybníčku v sobotu 22. února. V programu vystoupí zpěvák Vladimír Hron i herečka-tanečnice Veronika Khek Kubařová. Lístky budou v prodeji od 22. ledna v TIC.

Statutární město Opava připravuje další ročník Reprezentačního plesu. Uskuteční se v sobotu 22. února v Kulturním domě Na Rybníčku. Návštěvníky opět čeká bohatý program.

O úvodní vystoupení se postará taneční soubor . Během večera se pak lidé mohou těšit na hudební vystoupení známého baviče a zpěváka Vladimíra Hrona. Taneční část bude patřit vítěznému páru oblíbené soutěže Stardance 2019 Veronice Khek Kubařové a Dominiku Vodičkovi. Nejen, že předvedou své umění, ale také povedou malou taneční školičku.

Na hlavním sále bude k tanci i poslechu hrát kapela Dolbend, jejíž repertoár je opravdu pestrý – zazní české písně 60. let, rock&roll, disco, pop, rock, písně latinskoamerických rytmů, swing a taky electroswing. V první patře pak rozvlní stylově boky všech přítomných DJ Petr Sniegoň. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Lístky za 350 Kč / 400 Kč / 450 Kč, které zahrnují raut, budou od 22. ledna k dostání v Turistickém informačním centru.