Hláska hostila novoroční setkání s podnikateli

Upraveno: 21.11.2019
Více než čtyři desítky místních podnikatelů a zástupců firem, které v uplynulém roce spolupracovaly s městem, se v pondělí 23. ledna sešly na opavské radnici s vedením města.

Více než čtyři desítky místních podnikatelů a zástupců firem, které v uplynulém roce spolupracovaly s městem, se v pondělí 23. ledna sešly na opavské radnici s vedením města. Podnikatelé přijali pozvání primátora Radima Křupaly, který jim v rámci neformálního setkání popřál mnoho úspěchů v novém roce  a poděkoval za jejich práci, která přispívá k celkovému rozvoji města. Krátce přítomné seznámil se záměry a chystanými projekty města, hovořilo se i o rozšíření průmyslové zóny.

V rámci bezprostřední diskuse se pak debatovalo o možnostech prohloubení vzájemné spolupráce a o problémech, které podnikatelskou sféru trápí. Někteří podnikatele využili tuto příležitost také k tomu, aby si v doprovodu průvodkyně z magistrátu prohlédli Opavu z věže Hlásky.

„Jsem rád za takovéto neformální schůzky, myslím, že jsou přínosnější než mnohá škrobená jednání. Je to příležitost pro obě strany navázat nové kontakty, vyměnit si své zkušenosti a probrat problémy, které jsou sice ne vždy, ale častokrát řešitelné a třeba jen zbytečně nevyslovené, uvedl po setkání primátor Radim Křupala a dodal: Již vloni jsem na tehdejším setkání říkal, že podnikatelé mají v mé kanceláři vždy dveře otevřené a to samozřejmě stále platí.“

Lada Dobrovolná
Tisková mluvčí

Další fotografie najdete na Facebooku města