Konzultační den pro podnikatele

Upraveno: 27.11.2019
V Opavě se uskuteční konzultační den jehož cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů v rámci podpory pro podnikatele, programů z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost či k podpoře exportu ze strany agentury TAČR.

Regionální kancelář API a agentury CzechInvest ve spolupráci s agenturou TAČR si Vás dovoluje pozvat na konzultační den, jehož cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů v rámci podpory pro začínající i stávající podnikatele, programů z OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, konzultace k podpoře exportu či k možné podpoře vědy a výzkumu ze strany agentury TAČR. Uskuteční se 20. září 2018 od 9 do 14 hodin v budově Okresní hospodářské komory v Opavě na Nádražním okruhu 27. Přítomni budou zástupci Agentury pro podnikání a inovace, agentury CzechInvest, CzechTrade a TAČR.

Konzultace jsou bezplatné. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději 17. září 2018 e-mailem na adresu ostrava@czechinvest.org. V emailové registraci, prosím, uveďte jméno, název společnosti a kontakt na Vás. Konkrétní hodina konzultace vámbude potvrzena za strany regionální kanceláře.

Další informace: Regionální kancelář pro Moravskoslezský kraj

tel: 296 342 975

e-mail: ostrava@czechinvest.org