Přijďte opět fandit na hokejový turnaj na náměstí

Upraveno: 19.11.2019
V sobotu 30. ledna se od 10 do 14 hodin na kluzišti uskuteční další hokejový turnaj. Opět budou zápasit tři celky – HC Bohumín, HC Nový Jičín a HC Slezan Opava. Přijďte si společně zafandit a poté také od 15 do 18 hodin zabruslit.

V sobotu 30. ledna se od 10 do 14 hodin na kluzišti uskuteční další hokejový turnaj. Opět budou zápasit tři celky – HC Bohumín, HC Nový Jičín a HC Slezan Opava. Přijďte si společně zafandit a poté také od 15 do 18 hodin zabruslit.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skvělou atmosféru provázel v neděli 24. ledna hokejový turnaj, který se konal na kluzišti na Horním náměstí. V zápasech, kdy proti sobě nastoupili vždy tři hráči na tři, se proti sobě utkali malí hokejisté Opavy, Nového Jičína a Bohumína. Vítezství nakonec vybojovali opavští, o výhru tady ale až tak nešlo, diváci se skvěle bavili a výborné výkony podaly všechny týmy.

V sobotu 30. ledna se od 10 do 14 hodin na kluzišti uskuteční další hokejový turnaj. Opět budou zápasit tři celky – HC Bohumín, HC Nový Jičín a HC Slezan Opava. Tentokrát si zahrají chlapci ročník 2009 a mladší. Přijďte si společně zafandit a poté také od 15 do 18 hodin zabruslit.

V pátek 29. ledna mají děti jednodenní prázdniny. Opavské kluziště na Horním náměstí bude proto otevřeno pro veřejnost již od 11 hodinUsmívající se  

Více fotografií najdete na facebooku města