Seminář poradí, jak získat dotace na dům

Upraveno: 28.11.2019
Státní fond životního prostředí ČR a statutární město Opava vás zvou na setkání k novinkám v dotačním programu Nová zelená úsporám. Uskuteční se v úterý 6. listopadu od 16 hodin v zasedací místnosti rady na Hlásce.

Zateplení domu svépomocí, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody – i na to můžete získat dotaci! Státní fond životního prostředí ČR a statutární město Opava vás zvou na setkání k novinkám v dotačním programu Nová zelená úsporám, který podporuje rekonstrukce a výstavbu domů či úsporné zdroje energie. Uskuteční se v úterý 6. listopadu od 16 hodin v zasedací místnosti rady na Hlásce.

Informace získáte také k programu Dešťovka zaměřenému na podporu využívání srážkové a odpadní vody v domácnostech. Přijďte si poslechnout, na co lze příspěvek získat, kolik uspoříte a co vše potřebujete k jeho vyřízení. Ukážeme vám, že získat dotaci není tak obtížné, jak se může zdát. Prostor bude i pro vaše dotazy a individuální konzultace. Seminář je bezplatný. Dostavit se můžete bez předchozího přihlášení. Další informace najdete na www.novazelenausporam.cz.